Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 30.01.2016, 11:45

Yazar: SEMIH.38

Muzik Klipleri

Slm.radyomda you tube klibini mp3 olarak degilde klip olarak nasıl gösterebilirim

Wednesday, 10.12.2014, 01:18

Vin Ile Yayin

SLM ARKADAŞLAR.VODAFON VIN ILE NETE GIRIYORUM.RADYODA YAYINI AÇTIGIMDA DIŞARIDAN GIRILEMIYOR.FORMAT ATTIRDIMDI PC E,FORMATTAN ÖNCE GIRIILIYORDU,AMA FORMAT SONRASI BÖYLE BIR SORUN YASAMAYA BASLADIM.SORUN NEDEN KAYNAKLANIYOR BILEN DOSTLAR BILGI VERIRSE MEMNUN OLURUM.TŞKLER ŞİMDİDEN İLGİLENEN ARKADASLARA

Saturday, 29.11.2014, 09:06

Yayin Almak

Sevgili arkadaşlar,radyoda yayın alma sayfasını açıyorum,SID ve SİFRE giriyorum yayın açılıyor ama <<please select preset from the preset list>> şeklinde bir şey açılıyor ve yayın yapamıyorum.sorunu nasıl çözerim.bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden tşk.ler.

Monday, 14.04.2014, 17:32

Radyomun Radyoda Versiyon Degisimi

ARKADAŞLARŞLAR,RADYOMUN VERSIYONUNU F5.3 E ÇEVIRMEK İSTİYORUM AMA OLMASI GEREKEN YERDE F5.3 SEÇENEGİ YOK.BU DURUMDA NE YAPABİLİRİM NASIL DEGİŞEBİLİRİM.KONU HAKKINDA BİLGİ VEREN DOSTLARA ŞİMDİDEN TŞKLER.

Tuesday, 18.03.2014, 16:49

Radyo Ismi Degşirmi

SLM ARKADAŞLAR:KURMUS OLDUGUM RADYOMUN ADINI DEGİŞTİREBİLİRMİYİM,MÜMKÜNSE NASIL YAPARIM.YARDIMCI OLUP CEVAP YAZAN ARKADAŞLAR İÇİN ŞİMDİDEN TŞKLER.

Wednesday, 19.09.2012, 12:49

Nikimdeki Msn Ve Şifre Degişimi

Slm.2006 Yilinda Aldigim Nikimde Msn Görünüyor Buda Bazi Radyolara Girmemde Sorun Oluyor Nikimde Düzenleme Yapip Msn I Kaldirabilirmiyim Ve Şifremi Degişebilirmiyim

Thursday, 22.12.2011, 11:24

Radyoya Giren Konuklarin Ip Si Ve Girdigi Yöre

SLM.Radyoya Giren konukların IP lerini ve girdigi yörenin (yerin) adını belirten belirten lin nedir nasıl eklenir.ilgilenenlere ve yanıt veren dostların emeklerine saglık.tşk.ler

Saturday, 16.10.2010, 11:08

Bu Teman Ve Digerleri

BACIMMMMMMMMM ELINE EMEGINE SAGLIK.HERZAMAN OLDUGU GIBI GENE HARIKA BIR YAPITINI GÖRDUM VE ALDIM.SEN BIR HARIKASIN BACIM.RABBIM UZUN SAGLIKLI VE MUTLULUK DOLU BIR ÖMUR VERSIN SANA ASLA UZMESİN.

Wednesday, 14.07.2010, 12:16

Temalariniz

Meltem Hnm radyodan sonra burdada karşılaşmak varmış.Dag Daga Kavuusmaz insan insana kavusurmus derler ya gerçekten dogru bir atasözü.Sanalda bile karsilasiyor insanlar tesadüfen.harika temalariniz için elinize emeginize yüreginşize saglik.Bizlerle paylaşımınız içinde sonsuz tşkler.selamlar arkadaşım.hosşa dostça kalınız.

Friday, 29.01.2010, 12:03

Fcp Tema: mor renk çalışmam (AL ahını+çiçekli)

EMEGİNE ELİNE YÜREGİNE SAGLİK EDA KARDEŞİM-MOR ÇALIŞMAN ÇOK CİCİ VE HARİKA OLMUS DJEMIH.38