Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 19.01.2011, 11:08

Yazar: Rapunzel

Ada Masal in Resimleri

Allah hepinizden razi olsun, güzel dilekleriniz icin cok te$ekkür ederiz rabbim hepinizin güzel gönlüne göre versin in$allah. @Harun: Masal, diyor´ki... cok cali$ip Lolipop dükkani alacakmi$sin yegenine. Sibel

Tuesday, 10.08.2010, 12:30

Soru...

Alıntı sahibi "__Devil__" zaten eminim herkes anladi burdan neden böyle yapdilgiini ama.... zaten önemli olanda senin anlamandi, cok sükür jeton düstü yazdigin mesajlarda bir sakinca yoksa, niye dert ediy<orsun, ha 5 dakika evel ha yarim saat sonra acilmis, ne önemi var

Thursday, 8.07.2010, 00:35

Yeni Forum Ile Ilgili Soru Ve Cevaplar

Cikin demedimki , ben sizden daha önce yatcam, ama siz bunuda kiskanirsiniz $imdi...

Thursday, 8.07.2010, 00:21

Hem bana umuma acik yerde ye$illeniyorsun, hemde yarime kurban olurum diyorsun cikk cikk cikk...

Wednesday, 7.07.2010, 23:56

Alıntı sahibi "BaBuSh" İp Atlamaya Çalışaşıpta Beceremeyen Eğri Çıbıh Bacak Bayan Arkadaşım Nesi Komik Acaba 2008´den beri üye olup, ilk mesaji kapali bölüm icin yorum yapmasi , ayrica sen benim cibih dedigin bacaklarima kurban ol

Wednesday, 7.07.2010, 23:24

Alıntı sahibi "beyaz melek" örnegin falatcast açıkları bölümüne konulara bakmaya neden izin verilmiyor madem oraya bakmaya izin vermiyorsunuz neden yazıyorsunuz yada oraya bakabilmek için ne derece yetki lazım açıklarsanız sevinirim cok komik cOOOk....

Thursday, 3.06.2010, 00:36

Bir Gün Gelecek, Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Lanet Okuyacaksınız!

Bir Gün Gelecek, Öldürmediğim Her Yahudi İçin Bana Lanet Okuyacaksınız; Adolf Hitler..

Saturday, 10.04.2010, 02:42

Yeni Forumu Nasil Buldunuz?

Pööööffff.... hala cok SIKICI!

Sunday, 4.04.2010, 13:04

Gelinle Damattan Freestyle performance

http://www.youtube.com/watch?v=FoHH7G2oDmE

Saturday, 23.01.2010, 00:28

The Fall of Constantinople, bir (Warner Bros) Filmi!

"1453 Fatih" geliyor... 13.11.2009 - 05:56 kaynak (gazeteport) yazar (Yavuz ALATAN) Truva filminin de yönetmeni olan Wolfgang Petersen, ‘’1453 Fatih’’ adlı bir film için hazırlıklara başladı. Türkiye’ye gelerek, Kültür Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile görüşecek olan Petersen, İstanbul’un fethini konu alan filmde, Fatih Sultan Mehmet’i anlatacak. Petersen ile Kültür Bakanlığı arasında temaslarda bulunan yazar, yönetmen ve oyuncu Çetin Öner, Bakan Günay ile projeyi görüşmek üzere bir araya gelecek...

Friday, 22.01.2010, 12:36

The Fall of Constantinople, bir (Warner Bros) Filmi!

http://www.youtube.com/watch?v=Y6wLlgH_Cd0 The Fall of Constantinople, bir (Warner Bros) Filmi! *1453 – Korkunc Ortacag surlarinin yikilip, avrupai medeniyet & uygarligin geli$i!!! Istanbul`un fethi – 557.yıl evel 29 Mayıs 1453`te, 21 yaşındaki Sultan 2.Mehmet Han (Fatih Sultan Mehmet) komutasındaki Türk ordusu Istanbul`u feth etmişdir. Araplar, Ruslar, Italyanlar ve haçlı ordular, hepsi bu şehri ele geçirmeyi uğraş verdi, hatta şehri barbarca yaktılar, insanları soykırıma kıydılar, zafer Türk i...

Thursday, 14.01.2010, 22:09

Dizimania :D (+18)

Bugün bana gelen bir maili payla$mak istiyorum, ben cok güldüm bakalim sizlerde gülebilecekmisiniz -Çocuklarım olmadan asla diyorsan Aliyeyi. -Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan Binbir Geceyi. -Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan Küçük Kadınları. -Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan Hanımın Çiftliğini. -Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan Yaprak Dökümünü. -Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan Aşkı Memnuyu. İzelmelisiniz. Bu arada Arabistanda en agir küfür yerine ge...

Thursday, 14.01.2010, 01:02

Olmazsa olmazlarim

!Olmazsa olmazlarim! • Benden önce okunmu$ Gazeteler & Dergilere alerjim var., okumayi birak ellemem bile. • Eve gidecegimi bildigim an ev anahtarimi elime almazsam eksik hissederim. • Delik yada yuvarlak &daire olan ve parmagim büyüklügünde olan heryere parmagimi sokarim aci cekip & rezil oldugum yada istemeyerek hirsizlik yaptigim bile oldu, birilerinin yüzüklerini fln cok getirmi$imdir evime. • Cantamin, ki$lik &yazlik ceketlerimin pek kullanmadigim giysilerimin vs vs ceplerine bozuk para ata...

Wednesday, 6.01.2010, 20:46

Lockerz nedir?

Gecenlerde okudugum bir Dergide www.lockerz.com sayfasi hakkinda enteresan $eyler okudum, ilk önce inanmak istemedin ama eve gelince bilinc altinda olan soru i$aretlerim agir bastirdi ve ara$tirmaya gectim. Lockerz Amerikanin önde gelen bir Liberty-Media kurumu, Lockerz kurucusu “Kathy Savit” ise Amazon.com ve American Eagle Outfitters gibi büyük Medya kurumlarinin Ex-Yöneticisi olarak Dünya Internet piyasasina yine bomba etkisi yaratmayi ba$ardi, hala Beta versiyonu olarak gecen site umariz en ...

Tuesday, 29.12.2009, 16:16

ISTOOORUM!

Tabiki güssel cikaralim , hörkessin Bilaanzigi var hööörkessin, benim bir Bilanzigim bile yok. istooooorum!!!

Tuesday, 29.12.2009, 14:22

ISTOOORUM!

Seni öldürerim bak!!!!!