Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 18.12.2008, 11:34

Yazar: antnightboy

Radyonuz icin index Kirmizi

günel paylaşım eline sağlık teşekkürler

Thursday, 18.12.2008, 11:28

....::::ARKADASLAR SUPER İNDEX::::....

çok abartılacak bir yanı yok.idare bile edemez.ama emeğe teş..

Thursday, 18.12.2008, 08:09

Pembelim İndex :)

ya bi get işine 8 mesaj yazmışım 4 tanesini koymuşsun buraya iyi yorumda var kötüde kötü yorum işinize mi gelmiyor.ben bu arkadaşlar yüzünden onların tasarımına güvenip sayfamı yeniliyorum ama berbat oluyo tepkim buna.kötü yorumcuyum varmı ötesi kardeşim.bi anda gündememi oturum allah allah ya.Kendim yapabilsem zaten böyle tasarımlar buraya gelip bakmazdım.Paylaşabileceğimiz şeyler olursada paylaşırım.Kötü yorum yapılırsada eyvallah der daha iyisini yapmaya çalışırdım ama yok ....

Wednesday, 17.12.2008, 20:52

oky hanımefendi sizlere iyi günler dilerim.Diğer Sitelerde her yorumu anlayan anlayışlı kişiler içinde olmalıydım özür dileriz.hepsi güzel olmuş hepsi mükemmel bayıldıııııııııııımmmmmmmmmmmmmmm.daha güzelini yapmayın tamam mı.

Wednesday, 17.12.2008, 20:41

ASK Dansi[hazir template]

BIRDE HANIMEFENDI İLLA İYİ YORUM YAPILCAK DİYE BİŞEY YOK.KÖTÜ YORUM DA VAR.OOOOOOO SÜPER YAPMIŞSIN DİYEMEYİZ KÖTÜ OLANA OKY

Wednesday, 17.12.2008, 20:39

YORUMUN İYİSİ KÖTÜSÜMÜ OLUR KÖTÜ YORUM YAPAMAYACAKMIYIZ İLLA OOO SÜPER Mİ DİYECEZ KÖTÜ OLANA DİKKAT ETTMİŞSİN BRAVO HEP ENGİNİN KİNE YAZMIŞIM ADAM KÖTÜ YAPIYO YORUM YAPIYORUM BENDE KÖTÜ DİYE HEM BİR TEK ENGİNE YAPMADIM.PAYLAŞABİLSEYDİM PAYLAŞIRDIM AYRICA KARDEŞ OKY.KÖTÜ YORUMCUYUM VARMI İTİRAZIN

Wednesday, 17.12.2008, 20:37

YA BAKIN HANIMEFENDI BEN SIZIN TEMALARIZI KULLANIYORUM SİZE BİR LAFIM YOK AMA ARKADAŞLAR YAPTIKLARI İŞLERİ TAMAMLADIKTAN SONRA YAYIMLASA DAHA GÜZEL OLACAK.BEN BU ARKADAŞLAR YÜZÜNDEN 5-6 KERE SİTEYİ BOZUP YNİDEN YAPTIM ÖFKELİYİM YANİ .YİNEDE ÖZÜR DİLERİM.

Wednesday, 17.12.2008, 20:30

Blog Temasi

OLUM **** SEN BU NE *** BISEY BILIYOZ DIYE CIKMAYIN SURAYA YA ****

Wednesday, 17.12.2008, 20:26

ÇOK KÖTÜ KODLAR MAL GİBİ ORTADA ARKADAŞLAR HERKESE TEŞEKKÜR ETMEYİN YA GÜZEL OLANA HAKKINI VERİN BENDE BOŞ KONU AÇSAM SAOL PAYLAŞIM İÇİN DİYECEKSİNİZ.SEÇİCİ OLUN Kİ ARKADAŞLARDA DÜZGÜN YAPSINLAR YAPCAKLARINI.

Wednesday, 17.12.2008, 13:22

engin bu işte çok kötüsün dostum