Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 22.07.2009, 19:30

Yazar: serbay

müzik box

tskler

Wednesday, 22.07.2009, 18:34

müzik box

mrb ben radyo sayfama müzik kutusu seçeneği eklemek istiyorum.elimde ekleyeceğim müzik boxun koduda var.fakat naıl ve ne yapmam gerektiğini bilmiorum.lütfen bana yardımcı olabilr misiniz.tsk

Sunday, 28.06.2009, 09:32

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

çok teşekkür ederim.siz anlayabilmişsiniz ne demek istediğimi.işte benim aradığım cvp buydu.yani beratcen a da tşkler.baya bilgi verdi bana.ama demek istediimi anlayamadı sanırım.tekrar tşkler ikinizede.

Friday, 26.06.2009, 21:47

yav işte bende diorumki meine sendezentrale ye basıorum.fakat sonra basmam gereken NEUE SENDUNG ANMELDEN e basamıorum.çünkü öle bişe yazmıo bende.almancadanda denedim ingilizcedende.neyse tamam tekrar uğraşmaya çalışırım.tsk ederim uğraştırdım sizide

Friday, 26.06.2009, 21:23

neue sendunganmelden yazıo yukarıda farkındaysanız.resimli anlatımda yani oraya tıklamam gerekio.fakat bende öle bişe görünmüo .başka türlü anlatılmaz sanırım.yukardaki resimli anlatıma bakarsanız ne demek istediimi anlayacaksınız.yani radyo kurumu resimli anlatılmışya.onu diorum

Friday, 26.06.2009, 21:14

yok yanlış anladınız sanırım.şimdi yukardaki resimli anlatıma göre yazdıım şeye tıklamam gerek.fakat bende öle bişe yazmıo.neden acaba

Friday, 26.06.2009, 20:52

mrb ben radyo kurmaya çalışıorum.neue sendung anmelden die bişe çıkmıo karşıma.neden acaba

Friday, 26.06.2009, 14:43

radyo sayfası lazımmm

mrb ben radyo kuruyorum fakat bana yeni radyom için sayfa gerekio.nerden bulabilirim?tema deil sadece sayfa gerekio.yani radyoya giriş sayfası.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Thursday, 26.02.2009, 15:47

canlı anons nasıl yaparım???

Alıntı sahibi ""*-*Trinity*-*"" bende bu şekilde yaptım bugün.fakat sesimin gelmediini söylediler.sesim neden gitmiodur.

Thursday, 19.02.2009, 17:38

Misafirlere chati kapatmak , özel mesaji kapatmak

tsk ederim.bisey daha sormak istiyorum.en alttaki özeli açıp kapatıo en üstteki guesti açıp kapatıo peki ortadaki ne işe yarıo?ortadaki işaretli olursa ne olur işaretsiz olursa ne olur.

Thursday, 19.02.2009, 17:33

Misafirlere chati kapatmak , özel mesaji kapatmak

Alıntı sahibi "")))Sibelimben((("" Özelden yazismanin nasil kapandigini CetinM kardesimiz assagdaki linkte cok güzel bir sekilde anlatmis http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1114 misafirlere engellemeyi ise bu sekilde uyguluyabilirsin ExpertMode da Mous ile Chat penceresinin üzerine gidip sag hedef ile Chat-->Write Control --> Login required/ isaretle özeli kapatma Chat-->Write Control -->Private allowed/ isareti kaldir misafirlere engellemek derken neyi kasdettiniz ac...

Wednesday, 18.02.2009, 12:05

Özeller Okunabiliyormu - özeli kapatmak?

yaa anlamıorum.biri adminler okuyabilir demiş özelleri.nasıl okuyabilio.yani bub bi ayarı falan mı var.

Tuesday, 17.02.2009, 20:29

Radyo ismi nasil değişir ?

kovalayan mı var denildii için yinede tskler dedim.sorun yok yani.

Tuesday, 17.02.2009, 20:19

kovalayan yok.fakat gereksiz insanların radyoma girmesinden rahatsızlık duymaya basladım.ben banlıorum onlar farklı nicklerle yine gelio.buna engel olmak için bende radyomun adresini ve hatta ismini deiştirmek istiyorum.sorun bu.yinede tskler

Tuesday, 17.02.2009, 15:53

bana acilen yardımcı olur musunuz?radyomun ismini deiştirmek istiyorum.ve linkini de tabiiki.ne yapmam gerek.lütfen acil.

Wednesday, 11.02.2009, 13:20

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

DJ !!~~CANOM~!! ve sadece !!~CANOM~!! yazmanıız mümkün müü??

Friday, 30.01.2009, 15:59

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

DJ AYAZ GECELER RİCA EDEBİLİR MİYİM.3 ÇEŞİT