Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 24.12.2006, 19:18

Yazar: *tugba*

Isim bulma oyunu

Oyunuma seref verdiginiz ve ilgi gösterdiginiz icin sizlere yürekten Tesekkürlerimi sunuyorum..

Friday, 15.12.2006, 20:35

LÜTFEN OKUYUN

INANIYOR MUSUN ? Adamın biri her zaman yaptıgı gibi saç ve sakal trası olmak için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete basladılar.Degisik konular üzerinde konustular. Birden Allah ile ilgili konu açıldı... Berber: " Bak adamım, ben senin söyledigin gibi Allah'ın varlıgına inanmıyorum." Adam: " Peki neden böyle diyorsun?" Berber: " Bunu açıklamak çok kolay. Bunu görmek için dısarıya çıkmalısın. Lütfen bana söyler misin, eger Allah var olsaydı, bu kadar çok sorunlu, sıkıntılı...

Thursday, 14.12.2006, 20:34

kızın yine aşık anne

Yürekten bir alkis ..

Thursday, 14.12.2006, 19:58

gözlerin rengi

Mavi gözlüler ekseri çevreleri tarafından çok sevilir. Zaten onlar da çevrelerinin sevgisine ve takdirine çok bel bağlarlar. [Vazifelerine pek düşkün değildirler.] < Benim icin gecerli degildir.. Vazifelerime düskün olmasaydim, gece yarisi teheccüt namazi kilmak icin o tatli uykumu bölüp kalkmazdim..

Thursday, 14.12.2006, 19:50

kadınlarda saç şekli

Uzun saclar yok galiba :book:

Thursday, 14.12.2006, 19:48

hangi burç nasıl özür diler

ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin karşisindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir..... sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşi koymak ne mumkun. Benim icin önemli olan bir kisiye karsi bir hatam olmussa ve ben bunun farkina vardiysam, tabiki o kisiligin gönlünü almakta bana düser.. ve ben kendisinin gönlünü almak icin elimden geleni yapar planlar ...

Thursday, 14.12.2006, 19:35

soyunma tarzınızkarakterinizi ele veriyor :))

Tabiki eve girmeden önce ayakkabilarimi cikartir ev terliklerimi giyerim (İlk ayakkabı ve çorapları çıkaranlar).. Odama gecip cantaligima cantami yerlestiririm, daha sonra o gün taktigim aksesuarlar´imi cikartmaya baslarim.. (İlk mücevherler çıkıyorsa).. Iki secenek arasinda kalmis bulunuyorum "İlk ayakkabı ve çorapları çıkaranlar" vede "İlk mücevherler çıkıyorsa"

Thursday, 14.12.2006, 19:15

hadi isim grubumuzdan karakterimizi ögrenelim:)

İsim grubu 3 olanlarLANCI Karakterinin en belirgin özelliği plancılık. Düzenli ve titiz bir insansın. Hayatın her alanında planlı hareket etmekten yanasın. Hedeflerini belirledikten sonra planlarını hazırlıyor ve ağır adımlarla ilerliyorsun. Belirsizlikten hoşlanmıyorsun. İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamında da program yapıp, o programa sadık kalmak istiyorsun. Bu huyun bazen sıkıcı olabiliyor. Süprizlerden hoşlanmıyorsun. İleriyi görebilmek istiyorsun. Hayatında karışıklığa yer yok. Karşı c...