Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 26.02.2012, 19:32

Yazar: yusufyk

FLatcast-1Bakışın-Yetti-İndex

emeğinize sağlık arkadaşim

Sunday, 26.02.2012, 19:18

FLatcast-BuLamazsin-İndex

emeğine sağlık arkadaşım kolay gelsin

Sunday, 26.02.2012, 19:09

FLatcast-AyrıLamayız-İndex

M@v!s emeğinize sağlık kolay gelsin

Sunday, 26.02.2012, 18:55

FLatcast-Bahar Gecti-İndex

emeğinize sağlık güzel paylaşım olmuş

Sunday, 26.02.2012, 18:41

FLatcast-Köprü-İndex

emeğinize sağlık arkadaşım

Sunday, 26.02.2012, 18:32

FLatcast-Kırmızı GüL-İndex

emeğinize sağlık arkadaşım

Sunday, 26.02.2012, 18:28

FLatcast-Aşkın İçimde-Rüya-İndex

Emeğinize sağlık güzel olmuş

Sunday, 26.02.2012, 18:12

FLatcast-Siyah-İndex

emeğine sağlık arkadaşım

Sunday, 26.02.2012, 17:58

FLatcast-Unutma-Beni-İndex

emeğinizee sağlık güzel paylaşım olmuş

Sunday, 26.02.2012, 17:44

FLatcast-Senede1Gün-İndex

Emeğinize Sağlık Paylaşım için Tşkler

Friday, 13.01.2012, 22:38

FCP'li Dosyalar PC'de Görünmemesi

Alıntı sahibi "Masum Masum" Windows 7 Tema Kayit ve Yukleme Sorunu win7 deki kullanici guvenlik ayarlari nedeniyle bu olmuyor, videoyu izleyin umaraim faydasi olur. Masum Kardeşim Videodan Faydalandik Çok Tşkler. Emeğine sağlık

Thursday, 12.01.2012, 22:32

FCP'li Dosyalar PC'de Görünmemesi

Merhaba Arkadaşlar; İlginç Bir Sorun ile karşı karşıyayız Temamızın ayarlarını yaptik; FCP olarak normal olarak PC ekleyeceğiz. Pc'ye denormal ekleniyor. Ama eklediğimiz yerde kesinlikle FCP temamız görünmüyor. Masa üstünde C'de D'de her yere kayit ettik ama normal kayıt ediyor ama baktiğimizda asla görünmüyor. Kullandığımız sistem Win7 32 BİT Acaba Sorun nedir PC neden fcp uzantili dosyalari göstermiyor.. Klasör ayarlarindan Gizli dosyalarida actik yine göstermiyor

Saturday, 11.06.2011, 07:16

Flatcast Error

Alıntı sahibi "****ONUR*****" BURDA aciklama mevcut bi göz atin isterseniz Alıntı sahibi "****ONUR*****" BURDA aciklama mevcut bi göz atin isterseniz Onur Arkadaşım Diğer Taraftaki konu kilitlenmiş galiba yazamadım sorunumu oraya o yüzden buraya yazıyorum. Bu konu açmadan önce Flatcastta ki hata yı araştırdım önerilenleri yaptim hiçbiri bir etkisi olmadı. Öncelikle resim ekleyeyim. Oluşan Hatayı Anlatayım. RAdyoda Yayın Alırken Flatcast Error: Default preset could not be loaded! Select one the ...

Thursday, 10.03.2011, 21:28

Flatcast F5 3 Geçiş Yapamıyorum versiyon bölümü gözükmüyor?

Sanırım Radyonun bir süre kapalı olması gerekiyor o zaman versiyon bölümü çıkıyor. ben radyoyu kapattim hemen arkasından devamlı bakıyordum versiyon gözükmüyordu ama uzun bir süre kapalı kalınca gözüktü tabi hemen yeniledim

Saturday, 5.03.2011, 17:59

Bilgiler için tşk ederim arkadaşlar Yaynı kapattım ve denedim yine aynı hatayı verdi versiyon bölümü aktif olmuyor acaba yayin uzun süre mi kapalı olması lazım anlayamadım 2 gündür yapamadim bir türlü

Saturday, 5.03.2011, 10:06

MErhaba Arkadaşlar; Flatcast F5 3 Geçiş Yapamıyorum versiyon bölümü gözükmüyor? Resimde Gözüktüğü gibi... Siz bu neden olabilir ve ne yapmalıyım arkadaşlar.... Şimdiden Tşkler

Tuesday, 2.06.2009, 13:59

Sitenizde kimgirdi kim çıktı belirler tıkla ve gör

Arkadaşlar bu kodu nereye ekleyeceğiz bi değişiklik yapacakmiyiz radyo.indez sayfasina ekledim bisey cikmadi