Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 16.10.2012, 20:35

Yazar: sedo25

internet exporler radyoyu acmiyor

ilginize teşekkürler. win 7 kullanıyorum. hiç bir uyarı cıkmıyor. mixer in ve yonetici kutusunun acildigi pencelereler hiç açılmıyor. radyo sayfası da gri renkte kalıyor. tum guncellemeler tmm. sorun ne anlamadım. bazen duzeliyor bazen oluyo bugun yıne oldu.

Tuesday, 16.10.2012, 19:44

internet exporler radyoyu acmiyor

merhaba arkadaslar. radyomu her zaman internet exporlerden acıyordum. ama bugun acılmıyor. start a tıkladıgımda pencere aciliyor ici gri kaliyor ne mixer nede yonetim kutucugu gelmiyor. yardımlarınızı bekliyorum

Saturday, 24.07.2010, 22:28

[edit] radyoya giremiyorum

http://www.flatcast.info/de/Message2.asp…r2&slan=0&sid=0 adres bu hocam sanırım sid hatası dedigin gibi 2023bozkurtturk fm

Saturday, 24.07.2010, 22:21

denedim aynı sekilde olmadı. msn den de konustum radyo acıkmıs yine aynı hatayı veriyor. anlamadım.. ilginize tesekkür ederim...

Saturday, 24.07.2010, 22:10

tmm hocam. ama soyle bir durum var. radyo faltta acik radyolar arasında görünüyor. ve de 3 dinleyici görünüyor . bende de bu hatayı veriyo

Saturday, 24.07.2010, 22:00

arkadaslar bir radyoya dinleyici olarak girmek istiyorum ama bana soyle bir ''The stream is currently not available. Please try again later'' hatası veriyor . girmiyor . ben nasıl girebilirim radyoya..

Monday, 23.11.2009, 17:59

FLAT 5,12 YE RESİM YUKLEMEK

SLM ARKADASLAR. BEN DAHA ONCEK FLAT SURUMLERINDE RAHATLIKLA RESIM YUKLEYEBILIYORDUM RICTURE-- FILE DEN RAHATLIKLA YUKLUYORDUM ANCAK FLAT 5,12 YE GECTIK AMA BUNDA RESIM YUKLEYEMIYORUM. SADECE URL VAR DIGER SECENEKLERI ANLAMADIM. ESKISI GIBI NASIL RESIM YUKLEYEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.. SAYGILARLA...

Sunday, 22.11.2009, 19:53

RADYO.AÇILMIYOR NASIL HALLEDEBİLİRİM

The Show has been terminated by the broadcaster. May be the broadcaster restarts soon. Please try it again after few minutes. ARKADASLAR FLAT BU SORUNU VERİYOR . ACİLMİYOR RADYO. NASIL HALLEDEBİLİR BUNU YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

Friday, 14.08.2009, 21:19

bayrak ve bozkurtlar icin tema

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK...