Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 23.09.2006, 21:45

Yazar: SerseriGirL

( Kelime anlami YANMAK )

hayir mustim nie silinsin din altinda bir topic acar oaraya koyariz öle daha ii olmaz mi?

Saturday, 23.09.2006, 10:05

BÜYÜK SÖZLER

ayy peynirim ellerin dert görmesin güzel sözler valla Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir.... bu söz daha güzell

Friday, 22.09.2006, 16:46

Gözlerin Ardına Atma Beni

gece yolcusu bizim özgür mü onun yazilarina benziyoda ????

Friday, 22.09.2006, 16:45

sigara gibi

:ucmak: sen hazirlan bah ucarak geliyom yanina heheheh

Friday, 22.09.2006, 16:21

Ramazanda Sağlıklı Beslenme

TESEKKÜR EDERİZ PAYNİRCİM YAFF COK SAOLL AMA BEN BU ÖRNEK MENÜ İLE DOYMAM KEEEE :lol: :lol:

Friday, 22.09.2006, 14:17

ateşe düşen gülün çığlığı....

Kizini dünyaya getirdikten sonra çok sevmisti, hemde ugrunda ölecek kadar çok... Ama hep eziklikle, utançla, korkuyla, cinnetle sevmisti& Hep "Ya" diye kaygilar tasiyarak içinden ve o Ya lari düdündükçe kani çekilirdi damarlarindan Kezbanin. Ölmeyi çokça geçirmisti içinden, oysa bir uçurum kenarindan kendini bosluga birakacak kadar çok seviyordu hayati, kocasini ve kizini. Ama kahrolasi yerde üçüne de yasam haram kilinmisti. Kulaklarinda bir ses Ölmelisin, ölmelisin! diyordu. . Hadi be ki...

Friday, 22.09.2006, 14:09

sigara gibi

Hafif sisli bir havada ve güneşin apartmanların arasından yeni yeni güne merhaba dediği bir saatte, vapura dogru ilerleyen genç adam; jeton gişesinde, yaklaşık iki ay önce ayrıldığı kız arkadaşını görür ve titrek bir "merhaba" ile konuşmaya başlar. Bu konuşmalar vapurda da devam eder. Adamın; "Hava o kadar da soğuk değil, dışarıda oturalım mı?" sorusuna, kızın "Olur" cevabı vermesiyle birlikte vapurun en üst katına doğru yol alırlar. Birkaç dakika havadan sudan muhabbetlerle geçtikten sonra, ada...

Friday, 22.09.2006, 10:26

Aşktaki Önemli 5 Soru

eheheh emustim güzel cevaplamissin dicim güzel bi rkonu buda hehehhehe

Friday, 22.09.2006, 10:20

izle ve görrrr :D

http://www.izlee.com/video/118 izleyin ve karari siz verin ben koptum

Friday, 22.09.2006, 07:13

"Sizi"

fazla mendili olan varmi :yardim: :cry: