Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 2.02.2013, 13:40

Yazar: Saf MeN

SEVGI ve ASK üzerine...

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi... Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım, akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim. Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen... Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım sen... Bitmez yolculuğum,sonsuzluğum.Sen,gözüm,elim,yüreğim.Bebe ğim sen... Hani gidecek olsan,yollarına serer...

Monday, 12.11.2012, 21:15

İbrahim Sadri - Bugün Pazar Ve Ben Seni Çok Özledim

Bugün pazar ve ben seni cok özledim ibrahim sadri'nin en cok sevdigim siiri. paylasim için tesekkürler.

Monday, 12.11.2012, 21:09

Harun Köse - Gülüm

ozaman inanmamı bekleyemezsiniz sanırım

Monday, 12.11.2012, 21:02

Harun Köse - Gülüm

tesekkürler bunu benim okudugumu nerden anladiniz.?

Monday, 12.11.2012, 20:53

öylesine..

ben teşekkür ederim.

Monday, 12.11.2012, 20:47

öylesine..

Hayır ama bu kelimelerin hepsinde ben varım her noktasında her virgülünde. kendi capımda ufak defek var tabiki ama sadece bunu paylasmak istedim.

Monday, 12.11.2012, 18:31

öylesine..

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi... Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım, akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim. Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen... Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım sen... Bitmez yolculuğum,sonsuzluğum.Sen,gözüm,elim,yüreğim.Bebe ğim sen... Hani gidecek olsan,yollarına serer...

Monday, 12.11.2012, 17:58

SEVGI ve ASK üzerine...

beklemek güzeldir ugruna degicekse: )

Monday, 12.11.2012, 17:51

SEVGI ve ASK üzerine...

AşK..... insanin en büyük hastalıgıdır bazen.. AşK..... bazende en etligi ilaci: ) Aşk... Kimi zaman o hariç herkese herşeye yalanlar uydurmaktır. Aşk.. onun söyledikleri yalan ve yanlışta olsa inanmaktır. Aşk.. o iki kelimeden oluşmazdır cogu zaman Aşk.. o iki kelimeyi. söylerken tir tir titremektir. bazen. amannn vs.. vs.. bunun üzerine daha cok seyler söyleyebilirim sizlere