Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 8.06.2009, 17:23

Yazar: Dj Süprizz

Yürek Yaram [Flatcast Preset] By Deniz

Paylasim icin tskler cok güzel olmus ellerinize saglik.

Wednesday, 26.12.2007, 23:33

AyyiLdizim Tema

AyYiLdizim herzaman hersekilde güzeldir.... Kurban olayim ben Vatanima.... Buyurun iyi kullanmalar. Saygilarimla SeNa

Wednesday, 26.12.2007, 23:31

"korkunc Tema" ;)

hmm adini ne koysam diye düsündüm Korkunc koydum bakalim yorumlarinizi merak ediyom Saygilarimla SeNa

Wednesday, 26.12.2007, 23:24

"SeLLer" icinde bir Tema

Umarim Hosunuza gider, Kullanmak isteyenler buyursunlar... Saygilar SeNa

Tuesday, 25.12.2007, 00:30

GözLer Tema

Alıntı sahibi ""maxma"" Dj Süprizz, o kadar baktimda bir elestircek bir yer bulamadim ama en sonda fark ettim ki bence bu imza biraz büyük olmus gibime geldi cokmu abartiyorum acabada bana öle geldi he birde su toplam yazdigin yer cerceve ile karismis gibi sanki baska bisi bulamadim- emegine saglik ayrica güzel tema.. ben belki elestiri konusunda biraz abartiyorumdur sen bana bakma :sevgi: maxma evet halisin imza biraz fazla siritiyor bence elestiri yapmak güzeldir cünkü yaptiginiz elestirilerl...

Saturday, 22.12.2007, 23:10

SemazenLer1 Tema

Söz bu son baska eklemiyorum bu Tarzda Bunda Resimde Dostlarimiz yazisi yok kayboldu ama fcp eklentisinde var yani fcp eklentisi eksiksiz... Saygilar SeNa

Saturday, 22.12.2007, 23:06

SemazenLer 2 Tema

bir tane daha ama degisik Saygilar SeNa

Saturday, 22.12.2007, 22:59

Semazenler Tema ;)

Bu Tarz üctane Tema yaptim, umarim begenirsiniz sizlerle paylasmak istedim. Yorumlarinizi beklerim, ve tabiki elestirilerinizide Saygilar SeNa

Saturday, 22.12.2007, 22:52

GözLer Tema

Indirenler icin iyi Kullanmalar, Elestirelere acigim Saygilar SeNa

Tuesday, 27.11.2007, 22:37

Ayrilik Mevsimi... Tema ve FCP

Alıntı sahibi ""SeToM"" Dj Süprizz, ellerine sağlık canım cok güzel olmus :harika: Setomm tskler canimm, seni burada bulmak ne kadar güzell ya, umarim tanimissindir beni?? yada hatirliyorsundur birazcik (SeNa , GizLi-YaRa Radyosunda) Yorumun icin tskler canim, begendigine sevindim, eh yani senin yaptigin güzel paylasimlar temalar yaninda baya bir solgun kaliyor benim temalar ama acemiyim hala demi (bahane hemen hazir) öptüm canim tskler... Sevgiler SeNa

Sunday, 25.11.2007, 13:53

Arkadaslar yorumlariniz icin tskler, begendiginize sevindim. >Zaman buldukca calismalarima devam edecem ve sizlerle burada paylasacagim. Tskler ve Saygilar SeNa

Friday, 23.11.2007, 21:38

insallah hosunuza gider.... Yorumlariniza acigim yine... Saygi ve Sevgiler SeNa

Wednesday, 21.11.2007, 22:53

Türkiye A Milli Avrupa 2008 [ Flatcast - Tema]

Irem Sen yaparsinda Milli Takimimiza sans getirmezmi bu Tema?? Ellerine emegine saglik cok güzel olmus calisman, paylasimin icin tskler... Saygilar SeNa

Wednesday, 21.11.2007, 21:19

Bekleyis Tema

Alıntı sahibi ""jocuk"" paylasımın icin tsk.ler neyin bekleisi acaba :oops: hani üzümü ye bagini sorma derler ya, aynen o ondan evet bu Temam biraz karamsal oldu ama Ruh halimi bazen yansitiyorum elimde degil özür.... Yorumlariniz icin tskler arkadaslar.... Ve Slowcu tabiki yaptikca sizlerle paylasacam, yani devami gelecek Saygilar SeNa

Wednesday, 21.11.2007, 21:04

Bekleyis Tema

Bakalim bu sefer oldumu Chat alanini büyük yapmaya calistim, yine icten gelen yorumlarinizi bekliyorum. TSkler ve Saygilar SeNa

Tuesday, 20.11.2007, 22:31

Sade bir Tema (Pembe)

Alıntı sahibi ""slowcu"" Dj Süprizz, Tüm temalarinizda chat alani cok ufak nedenini şimdi merak ettim ben :lol: Umarim bir açıklık getirirsiniz soruma Paylasım için tşk ederim abla ähmmmm ya aciklamam yok ablsi haklisin chat alanini ufak yapmisim, fazla ileriyi düsünmeden yaparsam ancak bu kadar olur iste ama bundan sonraki calismalarimda kulagimda bir küpe olacak su Chat alani söz Tüm Arkadaslara Yorumlari icin tskler Saygilar SeNa

Tuesday, 20.11.2007, 21:49

MaviYildiz Tema

Alıntı Ayni yorumlari bunun içinde yapsam ayip olmaz dimi abla Ya ne demek tabiki yorumlarinizi diyeceksiniz, sizler kritik yapacaksinizki bende ona göre bundan sonraki calismalarimda daha dikkatli ve uyarli olayim diye.... Tskler acik oldugun icin, Yorumun icin tskler... Saygilar SeNa

Tuesday, 20.11.2007, 21:43

Siyah-Mavi Tema

Yorumlariniza acigim.... Saygilar SeNa

Tuesday, 20.11.2007, 21:41

Sade bir Tema (Pembe)

acik Renkleri Sevgidim icin yine bir Pembe Sayfa Temayi Sizlerle Paylasmak istiyorum... Saygilar SeNa

Tuesday, 20.11.2007, 21:38

SiyahYildiz Tema

buda Mavi Yildizin Siyahi Saygilar SeNa