Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 23.07.2017, 15:59

Yazar: AsLi_75

Flatcast Yayın yok ?

evet flatcast serverlerinde bir sorun var, umarim yakin zamanda düzelir

Tuesday, 10.03.2015, 21:40

Radyo´ya Giremiyorum

zaman zaman cok kisa süreligine flatcastin hatasindan dolayi bu mesaji tüm radyolarda alabiliyoruz. eger hata yarim saat icinde düzelmediyse bilgisayarinizda bir güvenlik programi flatcasti engelliyor veya sizin udp 40123 portunuz kapali ve sürekli sizin gibi portu kapali olan yayinlara girmeyi denediniz.

Sunday, 8.02.2015, 08:44

Airties 5443 Port Sorunu

Port yönlendirme dogru gibi görünüyor, fakat modemin Firewall bölümündede flatcasta izin vermelisin. ayrica bilgisayarinda baska bir güvenlik programi (güvenlik duvari, internet security), bulunuyorsa ordada gerekli islemleri yapmalisin.

Friday, 12.12.2014, 13:48

Rulette sid atıyom ya 1 ya 2 yada hic gelen olmuyor

Alıntı sahibi "adem1961" selamünaleyyküm arkadaslar sorum söle.. ben radioma sid atıyom1.2 kisi veya hic gelen olmuyor.ben baska radiolara giriyom guest gastlarla veya niklilerle geliyorlar sebebi ney 1 duyum aldım..sid atılan yerin yanındaki detay bilgilerini dj bayani isaretlersen gelen cogalır dediler yaptım gene aynı lütfen yardimcı olun ..saygılar Yayin yapan kisinin portu acik degilse , belirli sartlarda portu kapali dinleyiciler giremez. Dinleyicilerin ortalama 80% portu kapali. Eger yay...

Friday, 14.11.2014, 00:25

Flash temaları forumda göremiyorum

forumda göstermesi icin flash olarak ekledigin linkin kökeni .swf ile bitmeli, senin ekledigin link ise flashin bulundugu sayfa linki.

Friday, 10.08.2012, 19:35

Nasıl Bir Aşk İstiyoruz?

Forumda bir tane ideal koca arayanın sonu isimli bir başlık olması gerekiyordu sanırım Bence arayanın sonu nasıl olabilir en güzel şekilde ifade edilmiş konda hiç boşuna beklemeyin bence.!

Wednesday, 8.06.2011, 21:00

Kapatilan Dosya Yukleme Siteleri

Alıntı sahibi "..::KaaN::.." Alıntı sahibi "Findik" kino.to nun kapanmasi kötü oldu, artik filimlere nerden bakacam Movie.2k Ayni kino.to gibi belkide daha iyi , Filimler Almanca , ayni kino. to daki gibi yeni sinema Filimleri falan mevcut Link : http://www.movie2k.to kino.to nun ardindan digerlerininde kapanmasi uzun sürmez, almanya bu tür sitelere takmis. kino.to'nu simdilik 20 elemani tutuklanmis

Saturday, 21.05.2011, 19:20

Sorunun Cevabi Ne Acaba ???

Alıntı sahibi "<<berdush>>" Her çantada da yedi kedi vardı. Her kedinin de yedi yavrusu vardı her cantada yedi kedi varsa, bu kedilerin yavrulari nerde? onlardami cantada??

Monday, 28.02.2011, 16:51

Flatcast F5.3 (RC 1)

deneme http://www.allaturkaa.de/radyo/list.php?sid=1178178

Monday, 22.11.2010, 08:55

Flatcast Radyomu Nasıl Sam2 Dj Programı İle Yönetebilirim?

sam2 yi sadece flatcast dj mixer yerine kullanabilecegin bir alternatif detayli bilgi burda --> Sam2 Kurulum Alıntı sahibi "laft" Not:Okuluma Radyo Açıyorum Yani Ciddi Bir Durum!! diger raddyolarin sorunu ciddi degilmi?

Tuesday, 12.10.2010, 12:42

dj allow take over yapmayi unutmus gitmis

yedek radyonu sitene ekle, icerdeki dinleyicilerine sayfayi güncellemelerini rica aet. detayli bilgi forum aramasinda

Tuesday, 5.10.2010, 18:41

3-4 saatten sonra Tema ve Chat paneli siliniyor

3-4 saatlik yayindan sonra büyük ihtimalle cpu fazla isinmis oluyordur, eger fantemiz degilse sogutmakta zorluk ceker, buda hatalara yor acar.

Tuesday, 20.07.2010, 11:13

Radyo Yardimi

radyo sahibi Dont Puplic secebegini isaretlemis, No Puplic yayinlari a) flatcast listesinde görünmez b) iframe kodu farklidir (kodun sonunda ck numarasi bulunur) bu ck numarasini eklemezseniz, bize göstermis oldugunuz ekran görünür. gecerli olan iframe kodunu , flatcastin admin panelinden HTML tiklayarak ögrenebilirsin

Tuesday, 20.07.2010, 10:50

flatcastta yayın yapmak yasal mı

gerekli bilgileri burdan bulabilirsin http://www.mu-yap.org/index.asp ön bilgi burda http://www.mu-yap.org/getdata.asp?PID=256

Monday, 19.07.2010, 10:59

Blogcu Reklamlari

genelde blogcuda bir sorun yok, olsada allaturkaa veya flatcast ne yapabilir? sorununuzu blogcu.com a bildirin ve gerekirse baska bu tür hizmet sunan sitelere gecin örnek bedavasitem.com (tr.gg)

Friday, 9.07.2010, 11:13

site kurmak istiyorum

cevap gelmedigine göre kimse senin icin site kurmak istemiyor, kendin yapmalisin... yanlis anlama burda bircok üye ve yetkili sana yardimci olacaktir, fakat sen baslamalisin takildigin yerlerde yardim alabilirsin

Saturday, 3.07.2010, 11:52

tr.gg sitesinde kodlari duzenleyemiyorum [edit]

Alıntı sahibi "emksdar" ya rica ediorum baqın ya neye baksinlar?

Saturday, 27.02.2010, 11:33

indeksleri başka siteden blogcu coma yönlendirme

serserilove, bugün olmazsa yarin, yarin olmazsa haftaya, eger bu sene olmazsa kesinlikle seneye eklerim. AGK

Tuesday, 19.01.2010, 21:53

Flatcast Sorun Mesajlari

sitene ekledigin iframe kodunu istedigin boyuta getirmen gerekli.

Thursday, 7.01.2010, 08:01

flatcast temayi fcp yapdim ama pc ye gelmiyor ?

temalari kayit yapamiyorsun diye w7 yi xp ye kesinlikle vevirmezdim. w7 üzeri flatcast sorunsuzca calisiyor, biryerde hata yapiyorsun, hangi internet araciyla kaydetmeye calisiyorsun? baska bir aracla dene (firefox)