Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 28.08.2011, 14:43

Yazar: bursali_murat

Flatcast Fcp Tema-Mutluluklar Dilerim-by okannn

emeğinize yüreğinize sağlık güzel paylaşım tskler

Sunday, 28.08.2011, 14:39

flatcast fcp tema// Solmayan Gülümsün//

emeğinize yüreğinize sağlık güzel paylaşım tskler

Sunday, 28.08.2011, 14:37

flatscast tema: büklüm büklüm meltemL

Emeğinize yüreğinize sağlık güzel paylaşım tskler

Sunday, 18.10.2009, 15:59

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selam arkadaslar calismalarinizi begeni ile bakiyorum muhtesem olmuslar hepsi bende dj yazisi istiyorum mumkunse dj beyza dj ay@prensesi fakli sekilerde fakli reklerde olursa sevinirim kolay gelsin simdiden tskler selamlar

Friday, 16.10.2009, 21:26

Dj nick isteyen buyrun sizinde süper bi dj nickiniz olsun

selam cümleten arkadaslar bende dj ismi istiyorum dj ay@prensesi dj beyza yazarsaniz cok mutlu olurum ve birde ricam bu yazilarin yazildigi yerin linkini rica ediyorum simdiden cok cok tskler

Monday, 12.10.2009, 21:34

flatcast Nikleri şifresini birileri kırıp küfür ediyor!!

selam benimde bir sorunum var arkadaslar benim ismime utanc verici olaaylar oluyo ve ben bisi yapamiyorum nik alıniyo EDİT murat EDİT murat EDİT murat gibi ve ben bu kisiyi bulamiyorum nasil bulucamida bilemiyorum radyoya geldiginde agiza alinmicek küfürler ediyo nneler yapila biler bilginize saygilarim yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler

Monday, 12.10.2009, 21:33

selam benimde bir sorunum var arkadaslar benim ismime utanc verici olaaylar oluyo ve ben bisi yapamiyorum nik alıniyo göt murat orusbu murat götün gölu murat gibi ve ben bu kisiyi bulamiyorum nasil bulucamida bilemiyorum radyoya geldiginde agiza alinmicek küfürler ediyo nneler yapila biler bilginize saygilarim yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler

Monday, 12.10.2009, 21:31

selam benimde bir sorunum var arkadaslar benim ismime utanc verici olaaylar oluyo ve ben bisi yapamiyorum nik alıniyo göt murat orusbu murat götün gölu murat gibi ve ben bu kisiyi bulamiyorum nasil bulucamida bilemiyorum radyoya geldiginde agiza alinmicek küfürler ediyo nneler yapila biler bilginize saygilarim yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskler

Tuesday, 6.10.2009, 20:52

nikim calindi

selam öncelikle cok üzgünüm benim bir sorunum var bilgili kisilere duyrulur beni bir serefsiz uygunsuz uygunsuz niklerle gelip rahasiz ediyo cok af edersiniz nikleri yaziyom EDİT ..... ve sayire dile alimcek nikler bu kisiyi nasil bula bilirim bilen varsa sölesin simdiden cok tsk ederim ve bu sorunu paylastigim icin cok üzgünüm utanc verici bir durum