Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 13.06.2009, 13:42

Yazar: 36kafkas

<< Desing 21 İndex Sizler İçin Dj Listesi İle >>

ellerine saglik arkadasim cok guzel olmus ama birde bu resim ekleme dj isimleri yazmayi yapabilsek süper olurdu onu becremedik bir turlu (((

Wednesday, 29.08.2007, 12:44

..::Radyo Sitenizi Biz Kuralım::..

derya fm galiba izinde yada tatil yapiyor sanirsam cünkü kimseden radyosunun bittigine dair bir mesaj okuyamadim olsun yinede ben arkadaslarim adinada size tlskr ederim yapmasaniz bile verdiginiz bilgilerde cok guzel ama tabii ki radyolarimizda biterse tam mükammel ve fevkaledeninde fevkinde bir sey olur tüm site calisanlarina verdikleri emekler icin sonsuz tskr ler dilerim

Sunday, 26.08.2007, 01:02

selam derya fm bende radyonun bilgilerini gönderdim tabii ki sizide anliyorum bu kadar yogunluktan belki de zamaniniz olmuyor ama iste bizde merak ediyoruz acaba yapildimi yapilacak mi veya bir sorunmu var gönderdigimiz bilgilerde diye o yuzden yazma sebebimiz

Friday, 24.08.2007, 16:28

Flatcast Radyo Kurma ( videolu )

sitemi flatcast dan aldim daha önceki radyomun adresine ekledim diger radyonun zit numarasini kaybettim ona giris yapamadik o yuzden bu radyoyu yaptik radyo bende aciliyor ama disardan giris olmuyor html numarasini neye ekleyecegim onu bilmiyorum

Friday, 24.08.2007, 14:37

sitem var veda ama o html bölümünü bulamadim yaaa (((

Friday, 24.08.2007, 14:32

IMDAT IMDAT !!!!! arkadaslar ben radyo yaptim video daki gibi ama meil adresine gelen aktivasyon kodunu nereye eklemem lazim onu bilmiyorum bana yardimci olan olursa sevinirim radyoyu aciyorum ama disardan kimse giremiyor radyo hep kapaliymis yardimlarinizi bekliyorum

Thursday, 23.08.2007, 15:07

selam bende radyonun bilgilerini gönderdim umarim size ulasmistir ve birde bir sorunum var benim radyo ya suan disardan giris yapamiyorlar acaba bilen varmi beni bu konuda aydinlatacak birisi varmi arkadaslar

Wednesday, 22.08.2007, 15:17

Flatcast 4.16.29 ( 48 RC1 )Beta Herkeze acik

admin kardes bende radyonun bilgilerini yolladim YAKAMOZ#FM acaba ne zaman bir sonuc alacagim

Friday, 17.08.2007, 21:27

acil yardim !!!! imdat !!!

sevgili arkadaslar acilen yardima ihtiyacim var bu flatcast radyo beta verziyonunu yükledim ama simdi radyoyu acamiyorum nick ve sifreyi yaziyorum ama meine sendezantrele giremiyorum yardimci olun bana acilen yardim bekliyorum ilgileneceginizden eminin simdiden tskr ederim

Friday, 17.08.2007, 00:16

selam

selam admin kardes ya ben bir sey yaptim benim radyo acilmiyor sizin yazdiginiz gibi beta yi yükledim sonra radyoyu actim kapattim pc yi tekrar actigimda radyoya giris olmuyor benim meine senden sentrale olan sayfaya giremiyorum yardimci olabilirmisiniz bana tesekkür ederim

Tuesday, 1.05.2007, 20:14

Türkiye 2 ( Flatcast Temasi )

cok tskr ederim emeginize saglik cok basarili calismalariniz var daha da iyilerini görecegimizden eminim