Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 3.04.2007, 12:51

Yazar: stella

Reha Muhtar`dan derlemeler

nihan kiz sus :kopx:

Tuesday, 3.04.2007, 12:33

Süper Kadin

Bencede bayilirlar :kopx: sonuna dogru adamin yüz ifadesine koptum yaw........ehuhuhu bayildim ben buna :kopx:

Tuesday, 3.04.2007, 12:31

Reha Muhtar`dan derlemeler

http://www.youtube.com/watch?v=a2tiQz_3IEU&NR Arkadaslar izleyin ya süper bisey... :kopx: :kopx: :kopx:

Tuesday, 3.04.2007, 12:22

Süper Kadin

http://www.metacafe.com/watch/68685/super_woman/ Süper Kadin.... Nihanim bu videoyu izlerken bilmem neden sen aklima geldin, daha dogrusu tam olarak sen deilde avatarin...koptum ya. Masallah Kadina :kopx: Arkadaslar erkeklerin bakislarina dikat edin :kopx: :kopx:

Friday, 30.03.2007, 18:35

SEYTANDAN MEKTUP

Alıntı sahibi ""lowol"" evet arkadaslar ilginizden dolayi tsk ederim artik bu forumda bir daha konu acmiyacagim bu sekilde hassas bir konuyu bile es gectiginize göre artik paylasacak bir konu bula bilecegimi sanmiyorum :h050: sitemini bu konu altinda dile getirmeseydin daha iyi olurdu. Bu konuya yorum yapmayi düsünüyordum, ama böyle güzel bir konuya kisilik sitemini dile getirdigin icin ...hos olmamis. Konuyu kendin kapattin, malesef. Burda herkesin her actig konuya malesef yorum yapilmiyor, ör...

Friday, 30.03.2007, 13:34

Mevlid Kandiliniz Mubarek Olsun

Herkesin Mevlid Gecesi Mübarek Olsun, Dualarimiz kabul olsun Insallah

Thursday, 29.03.2007, 15:28

Hayatinizi (%) yüzdeleyin;)

senimi kiracam easycim...zaten ayri kategorideydi...niye birlestirdim bende anlamadim...okula gitdigim kadar kitab okumus gibi geliyo bana hadi bide senin yüzdeleri görelim

Thursday, 29.03.2007, 15:09

Iste soru...Sizin Cevabınız Ne Olurdu?

Alıntı Benim secme ve secilme hakkim yok zaten bu gavur ellerde :kopx: aaaa easy o günlerde gelir.... :b055: acele etme :wink:

Thursday, 29.03.2007, 15:06

Simdi Hayatimin büyük bir kismi okulda gectigi icin 85 % dedim, ama ayni zamanda tabi Kitabda cok okudum..Ders kitaplari, Roman vs..ama illa bir Rakam istiyorsan dur bi düsüneyim.... 50% okul..35% Kitab okumakla gecti..., okaymi easycim :b055:

Thursday, 29.03.2007, 14:52

hmm easy eger iki kisiyede ilgi duyorsan, o zaman ikisindende aslinda hoslanmiyorsun...kesin ücüncü biri cikar bu durumlarda.. :evilking: o zaman secimini ücüncü kisiden yana kullan :b055:

Thursday, 29.03.2007, 14:48

Bari ben baslayim... sizi aslinda döfmek lazim :döverim: Hayatımın 5% televizyon izlemekle ve sinemada :c026: Hayatımın 85 % okul, Kitab okumakla ve calismakla :e094: Hayatımın 5% gezmekle :ohoh: Hayatımın 2,5% yemek yemekle :e010: Hayatımın 2,5% müzik dinlemekle gecti. :f025:

Thursday, 29.03.2007, 14:37

ikiside ne önemli nede gecerli....yani hic biri

Wednesday, 28.03.2007, 22:05

Hayatınızı yüzdeleyin; Hayatımın % roman kitabı okumakla Hayatımın % televizyon izlemekle Hayatımın % okulda Hayatımın % sinemada Hayatımın % internette Hayatımın % gezmekle Hayatımın % askla Hayatımın % calısmakla Hayatımın % yemek yemekle Hayatımın % aglamakla Hayatımın % gülmekle Hayatımın % müzik dinlemekle gecti. evet cvpları görelim :b055:

Wednesday, 28.03.2007, 20:16

Kursun kalemle " el " resmi by eLif

elifim harika olmus :saril: @denizliserhat ... resim bekliyoruz senden

Monday, 26.03.2007, 21:21

Ben ATEistimM... Biraz Konusabilirmiyiz

Alıntı (simdiye kadar eklediklerimin cogu okunmadi ama belki bu sefer degisir ) ben okuyorum... ama her zaman cevap yazamiyorum....cevap yazmak isteyipde yazmadigim konun oldu...bunun nedenini sana bi ara aciklarim Hikayeye gelince, evet sunny`e katiliyorum...Burda yansitilan ateist cok kolay ikna oldu. Bu sasirtici Tabiki en büyük yol gösterimiz Kuran-i Kerim`dir ....icinde yazanlarin kiymetini bilmemiz ve anlamamiz gerek.

Sunday, 25.03.2007, 16:28

Herkesin "Kutlu Dogum Haftasi" kutlu olsun...

Herkesin Kutlu Dogum Haftasi kutlu olsun... Böyle bir dostunuz oldumu??? Daima düşünceliydi. Susması konuşmasından uzun sürerdi. Lüzumsuz yere konuşmazdı. Konuştuğunda ne fazla, ne de eksik söz kullanırdı. Dünya işleri için kızmazdı. Kendi şahsı için asla öfkelenmez ve öç almazdı. Kötü söz söylemezdi. Affediciliği tabii idi, intikam almazdı. Düşmanlarını affetmekle kalmaz, onlara şeref ve değer de verirdi. Kimseyle çekişmezdi. Çok konuşmazdı. Boş şeylerle uğraşmazdı. Umanı umutsuzluğa düşürmezdi...

Sunday, 25.03.2007, 12:25

Kuran`da dayak var dedi, davadan alindi...

evet arkadaslar...bu konu beni cok rahatsiz etdigi icin biraz daha bakindim...cünkü bizim dinimiz siddete davet edici bir din olmadigini düsünüyorum. bizim dinimiz sevgi ve baris dinidir... bakiniz ne buldum... Kuranda Kadin DOVMEK VAR MI ? En iyi evlilikler bile zaman zaman sorunlar ile karsilasmakdadir. Bazi asiri duurmlarda kadinin kocasi tarafindan dovulmesi sonucuna bile varabilmekdedir. Asil ilginc olani DOVME olayinin Kurandaki Nisa 34 ayetinin anlaminin carpitilmasi suretiyle Kurana daya...