Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 28.08.2009, 13:29

Yazar: Sükut

Color Dizayn [6 FCP Theme] By Deniz

Cok komiksiniz, burasini idaresi dogru yürümeyen bir devlet dairesi saniyorsunuz galiba Burasi sadece sanalda bi site ve siteler insanlari memnun etmek zorunda degil, sahislara aittir ve istedikleri sekilde yönetirler buna kimse karisamaz. Eger siteyi begeniyorsaniz üye olursunuz ve ister paylasim yaparsiniz ister faydalanirsiniz. Ama asla bu sekilde elestiremezsiniz. Cünkü buradaki modlar buranin maasli elemani degil birilerine faydali olmak icin calisan gönüllüler. Ben bu sistemi cok begendigi...

Monday, 9.03.2009, 13:39

EsPriTüeL moderatörLüğün hayırLı oLsun

Ohoo bu ne ilgi böyle Kıskandım valla bana bi uçakla araba hediye eden olmadı bile Espritüel arada beni gezdirirsin dimi

Monday, 9.03.2009, 10:02

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

REMZII, bakın burda ne demişler. Alıntı sahibi "")))Sibelimben((("" Önemli rica… *15 dakika aralıklarla sid yollamamanız! *Diger Radyolarada yayın yapabilme imkanı sunmanız! (aksini ıspatladığımız sid numaralarını yasaklayacağız) Empati ile yaklaşacağınız bu güzel paylaşımda… Iyi yayınlar. Demekki siz denilenin aksini yapmışsınız. Kurallara uyalım.

Monday, 9.03.2009, 09:38

Flatcast Tema Turan(9)

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun Çok hoş görünüyor elinize sağlık

Monday, 9.03.2009, 09:37

Flatcast Tema Turan(8)

Sade güzel bir çalışma elinize sağlık

Monday, 9.03.2009, 09:24

EsPriTüeL moderatörLüğün hayırLı oLsun

EsPriTüeL, moderatörlüğün vatana millete AllaTurkaaya hayırlı olsun Görevinde başarılar dilerim *Deniz* (Karıştırmalar olmasın.) Bu da koltuğun

Friday, 6.03.2009, 13:53

Tebessüm Kalbin Yüze Yansımasıdır

Tebessüm Kalbin Yüze Yansımasıdır Allahü teâlâ sabredenleri ve iyilik edenleri sever. İnsanlara hizmet edenleri, nasîhat verenleri, tatlı dilli, güler yüzlü olanları, iyi iş yapanlara yardım edenleri sever. Kendini beğenenleri sevmez. Gülümsemek sadakadır... Müslümân dili ile, eli ile kimseyi incitmez. Zira başkasını incitmek günâhtır ve fitne çıkmasına sebep olur. Herkese karşı, güler yüzlü, tatlı dilli olmak lâzımdır. Münâkaşa etmek, dostluğu giderir ve düşmanların çoğalmasına sebep olur. Fitn...

Friday, 6.03.2009, 13:51

ALLAH ile Azrail

Allah, Azrail’e dedi ki: - Ey Nakib; bu dertli halktan kime acırsın? Azrail: - Herkese yüreğim yanar, lakin emri ihmal etmekten korkarım, hatta derim ki; Allah gençlerin yerine beni feda etse!.. Allah: - Daha çok kime acırsın, gönlün kime yanar, hangi kula daha ziyade kavrulur? Azrail: - Bir gün; bir gemi, koca dalgalar arasında ceviz kabuğu gibi sallanıp dururken emir aldım, gemiyi paramparça ettim. "Hepsinin canını al, yalnız filan kadınla o çocuğun canını alma" dedin... Hepsi emrin mucibince ...

Friday, 6.03.2009, 13:50

Hiç bu şekilde düşünüp şükrettiniz mi?

Hiç bu şekilde düşünüp şükrettinizmi? Bir çoğumuz hayatımızdan şikayet etmişizdir. Bir şeyelere sahip olamamaktan veya işlerin istediğimiz gibi gitmediğinden şikayet eder dururuz. Ama biz öyle bir hazineye sahibiz ki bunun için gece gündüz şükretsek azdır. Bu hazineden daha önemli dünyada hiç bir şeyin olmadığının çoğu zaman farkında değilizdir. Mevcudiyetimizi düşünelim bir kere ve şükredelim: Şükür 1) Biz taş, toprak, hava, su gibi cansız bir varlık değiliz. Canlıyız ve yaşıyoruz. Şükür 2) Can...

Friday, 6.03.2009, 13:47

Flatcast Fcp Tema Tab By EviL

Ne güzel temalar bunlar böyle hayran kaldım bir tanesi benim olabilirmi :masum: Emeklerinize sağlık

Friday, 6.03.2009, 10:01

Prenses [FCP Tema] By Deniz

Bende göremiyorum ne tesadüf Bu limiti dolmuş temaları görmek için gözlük falanmı var acaba varsa bilelimde bizde alalım Göremedikleri temaya yorum yazmaktan ne anlıyorlarsa artık :roll:

Friday, 6.03.2009, 08:25

NEREDESIN by nisa

nisacık çok hoş bir tema olmuş eline sağlık :masum:

Friday, 6.03.2009, 08:23

SivasSpor Temasi..by @s@let..Fcpli

@s@let, eline sağlık çok güzel olmuş hayranım temalarına Senin temalarının yeri yetkili üyeler kısmında olmalı bence :roll: Elbet senide gören olur @Bu tarzı başka resimlerle de denemelisin bence ya da güzel bir brushla

Thursday, 5.03.2009, 16:47

ÖMRÜM GİTTİ SEVDAM GİTTİ (fcp) by nisa

Bu tema çok hoş olmuş emeğine sağlık nisa :up:

Thursday, 5.03.2009, 14:46

Siz Dansöz Görmemissiniz :D

HeHe Cidden görmemişiz süper ya zaten en iyi araplar dans eder (erkeklerinin de öyle olduğunu gördük )

Thursday, 5.03.2009, 14:43

photoshopta "flash album"

Kararlıyım, teşekkürler anlatım için