Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 31.05.2012, 16:25

Yazar: Prenses

Tema Center By Prenses

Adaşım iyi etmişsin ellerine sağlık Tema yapmayı unuttum desem yalan olmaz bir anda aklıma geldi ortada olsa nasıl olur dedim ortaya bu çıktı paylaşmak istedim Tüm dostlara sevgi ve selamlar olsun

Thursday, 31.05.2012, 16:21

Tema Seni Seviyorum Yeni Versiyon By Prenses

Merhaba. Hepiniz bu temayı hatırlarsınız Radyolardaki gözlemlerime dayanarak yeni versiyonunu yapmaya karar verdim Dj ler resimli yazılı temaları çok daha fazla tercih ettiklerini gördüm Daha kullanışlı olacağını düşünerek birde böyle denemek istedim Elbet bununda bir alıcısı çıkar

Thursday, 31.05.2012, 16:08

Tema Center By Prenses

Merhaba. Daha önce denendi mi bilmiyorum ama en azından ben henüz denk gelmedim o yüzden farklı birşey denemek istedim ve user panelini ortada yaptım umarım hoşunuza gider Sevgiler Not Fcp de dj adı yazmıyor örnek amaçlı yaptım

Tuesday, 29.05.2012, 12:28

Sevgili Allaturkaa ailesi LOGO icin yardımınıza ihtiyacım var

Meral henüz sitenin tasarımına da karar vermediğim için boyutları konusunda bir fikrim yok benimde standart logo boyutlarında olabilir Babush emeklerine ellerine gönlüne sağlık gerçekten hoş olmuş Çok teşekkür ederim Tema konusuna gelince bu konuda köreldiğimi hissediyorum forumda okadar güzel temalar arki artık emekli olma zamanı geldi diye düşünüyorum benim temalaıma hiç gerek yok yapılan temalar çok başarılı tüm arkadaşlarıma başarılarının daim olmasını diliyorum Sevgiler

Monday, 28.05.2012, 11:26

Sevgili Allaturkaa ailesi LOGO icin yardımınıza ihtiyacım var

Merhaba Allaturkaa ailesi Sizlerden ufak bir ricam var Biliyorum ki forumda grafik konusunda başarılı bir çok arkadaşımız var Bu arkadaşlarımdan bir ricam olacak Basakmetalyay isminde bir site hazırlıyorum fakat logosunu bir türlü istediğim gibi yapamadım Uzun zamandır phoroshopla da uğraşmadığımdan bir çok şeyide unutmuşum basakmetalyay ismine uyacak güzel bir logo hazırlamak istiyorum sizlerinde yardımıyla site içeriği yay üzerine olacak arkadaşlarımız bir kaç örnek yaparak bana yardımcı olurl...

Tuesday, 22.11.2011, 11:53

Radyoya girilemiyor

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak radyoda portlar açık mapping infoda durum yeşil portlar açık forumda arattım ve yazılanları uygulamama ragmen radyoya girilemiyor ne yaptımsa olmadı bu durumda radyoya girişi nasıl sağlayabilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen html kodları bizzat flatcasttan alındı işletim sistemi windows 7 64 bit dinleyici bilgisayarındanda portları açtım ona ragmen sonuç yok rulete sid ekliyorum oradanda giriş yok umarım çözebiliriz bu sorunu şimdiden teşekkür ede...

Saturday, 13.08.2011, 18:12

Tema Mavi Button [By Prenses]

Alıntı sahibi "Tirnali-57" Eline Yüreğine Gönlüne Sağlık Emek Veren Gözlerden Şifa Eksik Olmasın Paylaşımlarının Devamını Dilerim.. Çok teşekkür ederim Bu duaya ihtiyacım vardı Allah razı olsun

Friday, 15.10.2010, 18:04

Flastcast fcp li tema bitti :((

Nisa tema yapma azmini takdir ediyorum Fakat bu şekilde fotograflar üzerine yazı yazarak yapılmış temalar hoş durmuyor ve eklediğin temaların neredeyse hepsi böyle forumdaki tema yapma derslerine göz atarsan Azminle çok güzel temalar yapacağını düşünüyorum Sevgiyle kal

Thursday, 14.10.2010, 23:48

Flatcast Fcp Tema Siyah Gri [By Prenses ]

Alıntı sahibi "*-*ASİKARDELEN*-*" bende aynen üstteki arkadasa katılıyorum)) insan bazı şeyleri özler bizde prenses temalarını görmeyi özledik ))) heheee ama bunun bide kırmızısı olsaydı diyomusum Senimi kıracağım canısı ekledim kırmızısınıda

Thursday, 14.10.2010, 23:07

Flatcast Fcp Tema Siyah Gri [By Prenses ]

) *-*ASİKARDELEN*-* yavaş yavaş geri dönüyorum canım beğenileriniz icin tesekkür ederim

Thursday, 14.10.2010, 16:28

flat cast fcp tema (ahh gizli askım)

Merhaba nisa temalarinda hizli ilerliyorsun renk uyumu ve yerleşim gayet güzel senin çok iyi temalar yapabileceğine inanıyorum forumdaki tema yapımı ile ilgili bilgileri okursan eminim çok iyi olacaksın güzel temalar görmek dileğiyle Sevgiyle kal

Tuesday, 12.10.2010, 16:16

Flatcast Fcp Tema Mor Gülüm [By Prenses]

Keyifli Yayınlar Dj ismi yazmak isterseniz temadaki stili de ekledim Yazı fontu her bilgisayarda olan standart font Font adı: Bickham Script Pro Style Prenses

Tuesday, 12.10.2010, 11:25

insanlar güzel şeylere layıktır..

''Bir şeyi istemiyorsan onu değiştir Değiştiremiyorsan bakış açını değiştir'' Özetle durum bu Yazıya gönülden katılıyorum Hayattaki hiçbir şeyi değiştirmenin imkanı yok Eğer kendi kendine değişmesini beklersek kendimizi mutsuz ederiz Bu yüzden olaylara insanlara karşı bakış açımızı değiştirmeliyiz Bu güzel yazıyı paylaştığın için teşekkür ederim Nilly Duyarlı insanları seviyorum Senide!

Tuesday, 12.10.2010, 10:41

Pembeli Index - X_Yarali_Kalp_X

Çok güzel olmuş Ellerinize emeğinize sağlık Lakin butonlar biraz göze batıyor farklı yerde yada biraz daha ufak olsalar çok daha mükemmel olurdu Yeni indexler görmek dileğiyle.

Monday, 11.10.2010, 15:04

flatcast fcp Tema İslami [By Prenses]

Bir arkadaş islami bir tema istemis (forumdan değil) bende elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım burayada eklemek istedim , Aslında islami temalar yapmaktan hoşlanmıyorum çünkü sorumluluğu ağır oluyor umarım gerektiği gibi kullanır isteyen arkadaşımız

Monday, 11.10.2010, 10:00

Radyoda Misafirler Gorunmuyor ve Friend Ayarlari Kayboluyor [edit]

Bu sorun zaman zaman bağlantı sorunu nedeniylede olabiliyor anlık düşmeler userlerinde gidip geri gelmelerine neden oluyor bu durumdada bahsettiğiniz sorun ortaya çıkıyor eğer bağlantı sorunuznuz yoksa Sinem'in söylediği gibi güncellemenizde fayda var

Wednesday, 6.10.2010, 22:26

flatcast fcp...güllerim

Nilayın eklediği temaların önizlemelerini göremiyorum linklerdemi sorun oluştu bendemi sorun var acaba sizler görebiliyormusunuz?

Tuesday, 5.10.2010, 09:13

Tema Mavi Gülüm [By Prenses]

Alıntı sahibi "ahmetoge55" cok cıcı guzel olmusta dj yerınde ısmınız var kullanmayızkı Ahmet Bey kaçırdınız sanırım eklerken belirttim fcp içinde dj ismi yok herkez kullanabilir Yorum yapan herkeze çok teşekkür ederim Sanırım yavaş yavaş geri dönüyorum