Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 25.08.2010, 23:10

Yazar: MawiSaKaL

Flatcast üzerinden radyoya nasil girebilirim ?

onur kardeşim sana kocaman teşekkür ederim.Çok hoş bir çalişmaya imza atıp yardımcı oldun bizlere. Mutlu kal güzel insan.

Wednesday, 25.08.2010, 21:04

Flatcast üzerinden radyoya nasil girebilirim ?

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce radyo için kullandiğim domaini farklı bir host şirketine yönlendirdim beklemem lazım .Beklerken flatcast üzerinden radyoya girmek istedim ama radyo kapali gözüküyor nerde hata yapiyorum acaba ? Şuan radyo acik olduğu halde bu linkte kapali gözüküyor. http://www.flatcast.info/de/Message2.asp…tion&sid=604313 lütfen yardım

Monday, 28.12.2009, 22:23

Flatcast: Kayitli Üye olmak

Tamam Ha®uN sağol yardim ve aciklaman için.

Monday, 28.12.2009, 20:20

Kopyala yapiştir yaptiğim zamanda olmuyor yani başindaki kodlari elle girmem gerek onuda nasil yapicam bilmiyorum.

Monday, 28.12.2009, 20:14

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle. Benim bir sorunum var arkadaşlar Bilen arkadaşlar yardimci olursa sevinirim. Şuanda kullandiğim Mavi niki var bu nik ile radyoda nik alirken bir sorun ile karşilaşmiyorum ama flatcasta üye giriş yapinca sorun yaşiyorum sorunum temel kaynaği nikin basindaki kod sanirim. Az önce radyonuzdada nik alip sordum ama gerekli bilgiyi alamadim buraya yazma gereği duydum. Lütfen yardimci olun arkadaşlar bu nik uzun bir süre önce bir arkadaş tarafin...

Thursday, 15.01.2009, 02:43

mp3 isim degistirme sorunu

Tskürler Dost Bilgilendirmen iyi oldu :-)

Thursday, 15.01.2009, 02:40

Arkadaslar aklima takilmisken bir soru daha sormak istiyorum.Mesela bir klasörde aynen su baslik var Şahrud ve Seyduna Türküleri-1 Şahrud ve Seyduna Türküleri-2 Şahrud ve Seyduna Türküleri-3 vb.... simdi ben bu Şahrudaki (Ş)'leri tek tek degilde Toplu halde nasil degisirim onu merak ediyorum varmi bir yolu?:-) Cvplayan olursa Mutlu olurum.

Thursday, 15.01.2009, 02:33

Emegi gecen Cansu ve i-rem'e Kocaman bir tesekkür:-) Oldu yapiliyor cok tesekürler arkadaslar. Yagmur damlasi sorunu halletmene sevindim:-) Mutlu kalin.

Sunday, 11.01.2009, 17:55

Harikasiniz arkadaslar uygulamalari yaptim gece yayin aldigimda neticeyi sizlere bildiririm: ) Emeklerinize saglik. I-rem uyarilarin için tesekürler uygulamaya geciyorum : )

Sunday, 11.01.2009, 17:17

Alıntı sahibi ""i-rem"" MawiSaKaL, bu mp3'lerin üstüne geldiginde birde Eigenschaften tikla ve resmini yine yayinlarsan sevinirim... Özür dilerim Biraz Geç oldu cvbim. Buyurun

Sunday, 11.01.2009, 16:44

Merhaba Allaturkaa ailesi Arkadaşlar öncelikle böyle bir yardim platformu oluşturan siz değerli arkadaşlara teşekür etmek istiyorum. Benim ufak bir sorunum var sizlerle paylasmak istedim.Flatcast üzerinden yayin yapiyorum indirmis oldugum bazi eserler Mixer de calmiyor sıkıştırılmış yada kücük boyutlu parçalar değil bildiğimi 3-4 kb lik mp3 parçalar.Olayi anlamiş değilim ayni eserler başka pcde ve Mixerde calişirken benim Mixerde calmiyor anlamiş değilim olayi.2. Bir sorun arkadaşlar ayni parcan...