Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 24.01.2009, 23:46

Yazar: raihan82

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Beratcan, Dediğin gibi airtesin sitesinden firewall güncellemesini yaptım. Flatcaste uygun yeniden port açtim. Bu durumda firewalin aktif mi yoksa devre dışı mı olması gerekiyor? 2 türlü denedim ama yine + olmadı.

Saturday, 24.01.2009, 13:51

Güvenlik duvarından tanıttım aynı yaptığınız gibi. Bu konu ile ilgili çok araştirdim zaten. Güvenlik duvarını kapalı yapıp, Nod32 yüklü onuda devre dışı bırakıp denedim ama yinede + olmadı. Modemin kendi firewall dan tanitma dediğin aynı güvenlik duvarında tanıttığımz gibi olanı diyorsan oraya girdim ama kaydetmiyor hiç bişey demiyor bastığımda altta sayfada hata diyor sadece.

Saturday, 24.01.2009, 08:03

Evet arkadaşım aynen gösterdiğin gibi yapıyorum. Gerçek port ben tek giriyorum kaydettikten sonra o 2tane atıyor. Böyle yaptığım halde mapping - durumda. Güvenlik duvarında özel durumlarada flatcasti bağlantısını ekledim. ama çözemedim sorunu bir türlü.

Friday, 23.01.2009, 23:54

kazaa nın 192.168.1.7 olmasının sebebi iş yeri pc sindne bağlandığım için benim ıp adresi 1.8 ben kendi pc min ıp adresine göre açtım portu. Ya iş yerinde pc den us robotic herşeyi yaptığım halde + olmuyor. ama evdekide öle bir türlü + olmasını sağlayamadım onu Herşeyi okudum denedim ama çözüm bulamadım mapping + olmuyor bir türlü. Evdeki modem airties RT-102 ADSL2+ Combo Router Modem onunda bakıp yaptım. resimde ekliyorum. Herşeyde doğru neden olmadığını çözemedim.

Friday, 23.01.2009, 16:23

Port açma ayarlarının hepsini yaptım ama mapping ( - )

Merhabalar, Port açma ayarlarını yaptım yayında yapabiliyorum ama bazen giremiyorlar. Aynı iş yerinden olan kişilerden de biri girdiği zaman giderleri bağlamıyor. f5 ekranıp dönüp dönüp sonra açılmıyor hata mesajı geliyor. Yaptığım ayarları burdan ekleyeceğim bakalım bir hata varmı?