Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 11.03.2019, 16:05

Yazar: ZenNube

Radyo Kurma

flatcast sadece internet explorer 11 ve assasiyla calisiyor.

Thursday, 27.12.2018, 10:33

Zorlaşmiş Mi ???

internet araciniz cerezleri kabul rdiyorsa (genelinde kabul ediyor) bir kereye mahsuz kosullari kabul etmelisiniz.

Monday, 24.12.2018, 23:47

Merhaba Mail Adresim Hakkımda Admin >>>>>>

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…item=user.login

Wednesday, 12.09.2018, 19:04

sid yerine radyo ismi gözükmesi

linkte gerekli bilgiler yaziyor [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] ayrica düzenli yayina daha 3 gün evel baslamissiniz

Sunday, 22.04.2018, 08:32

Port açmakta yardım

Portlarini engelleyen modemin , hangi marka modem kullaniyorsan linkten onu veya benzzerini bulup yazilanlari uygula. http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=233

Wednesday, 11.04.2018, 20:42

yayinda olan radyom yayinda degil diyor

radyoyu kurarken gizli yayin olarak kurmussun (don't puplic) bu tür yayinlari rulet göstermiyor. linkteki 8. resme bak Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Monday, 5.02.2018, 20:36

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Alıntı sahibi "kahvemolasifm" merhaba kolay gelsin radyomuzu acamiyoruz acmay calisirken sanki kilit acik degilmis gibi bekliyor.. acilmiyor (( yardımcı olurmusunuz hangi hata mesajini aliyorsunu? yaziyi kopyakayip buraya ekleyin

Friday, 16.06.2017, 13:56

selam

yayin yaparkenmi, dinlerkenmi? herkezdemi. tek sendemi? sesde gidiyormu, yoksa sadece resim ve yazilarmi?

Friday, 7.04.2017, 12:22

P.Y._Gönlümün en mahrem yani flatcast tema

@ p.y bir söz vardir "ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin" acaba bize ne demek istiyorlar

Tuesday, 28.03.2017, 23:43

Flatcast iletişim

http://www.flatcast.com/de/Message.aspx?msg=Impressum

Saturday, 25.03.2017, 12:18

Firefox Mozilla 52.0 sürümünde flatcast yayını

Alıntı sahibi "djonur50" Flatcast dan Bir Tane Radio Açtım Ben Yayin Yapabiliyorken Başkası Siteye Tıkladıgı Zaman Bu Hataları Veriyor Lütfen Yardımcı Olurmusunuz. Google Chorome ve Mozilla Firefox Da : BROWSER ACCEPTS NO NPAPI-PLUGINS hata mesajinda yazdigi gibi, Google chrome, firefox, ve opera artik npapi pluginlerini (yani flatcastida) desteklemiyor. internet explorer 6-11 araclari ile yayin yapip dinleyebilirsiniz.

Monday, 6.03.2017, 09:58

vın modem

cep telefonlarinin hotspotlari port yönlendermesini desteklemiyor, bu yüzden telefonunu modem olarak kullandiginda ve net hizin yeterliyse, sadece portu acik veya yayinda bulunan birinin portu acik olan yayinlara girebilirsin. yalniz dikkat, böylelikle telofonun kotasida cok cabuk biter.

Wednesday, 31.12.2014, 15:04

Radyonun ana sayfasına reklam geliyor

flatcastin hata mesajlarinin altindada reklam oluyor, muhtemelen dinleyicileriniz bu reklamdan bahsediyor. hangi hata mesajlari olabilir?! yayin yapan djin portu kapali kimse giremiyor , sonuc --> hata mesaji +reklam yayin kapali, sonuc --> hata mesaji + reklam yayin yaparken veya baska bir yayindayken ayni bilgisayardan ikinci bir flatcast yayinina gecmek, sonuc --> hata mesaji +reklam flatcast sitenizi engellemis, sonuc --> hata mesaji ve reklam sitenizin sunucusu flatcasti engelliyor, sonuc -...

Monday, 22.12.2014, 00:03

flatcast hatası

sayfaniza eklediginiz radyo sürümü flatcast F5,2 , internet tarayicilari bu sürümde sorun yapiyor, güncel olan F5.3 kullanirsaniz sorununuz cözülür

Monday, 20.01.2014, 23:07

Beyler Acil İçeri Hata Çok Değişik Ve Hiç Bİ Yerde Yok

nedenleri sunlar olabilir. 1. radyonuz bir siteye yerlestirilmemis yayini flatcast sayfasi icinde yapmak istiyorsunuz 2. Flatcastin yasakladigi bir siteye radyonuzu yerlestirmissiniz 3. Flatcast kullandiginiz sidi yasaklamis.

Thursday, 26.07.2012, 00:17

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "тE'D¡ρ" Yinede Çok Teşekkürler Baktıkça Ağzım Sulandı Ne Yalan Söyleyeyim Hayır Diyemem Bu Ziyafet Cok yeme bence

Sunday, 23.10.2011, 10:22

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi "ALTINPORTAKAL" Aynı modem üzerinde 5 pc bağlı ve portlar 40123 sadece bir ip verdiğim bilgisayara verebiliyorum, diğerlerinede ekleyince çakışma söz konusu oluyor. Ben yine de çakışmaya rağmen diğer pc leri de ekledim ama sadece ana pc olarak kullandığım pc portu açık diğerlerinden girdiğimde ise kapalı gözüküyor birinci pc'ne 192.168.1.17 ipsini vermissin ve bunu udp40123 portuna yönlendirmissin. gördügüm kadariyla bir sorun yok. simdi anlatacagim biraz karisik gibi görünsede as...

Sunday, 23.10.2011, 09:55

Externer link?

Alıntı sahibi "esalet" Externer link kutusundaki isareti kaldirdiniz mi adres siliniyor ama ileri gitmiyor. oraya bir link vermek gerekiyor. Iste oraya flatin verdigi linki eklemek istiyorum onu sormustur. Ayni hesaptan yeni radyo açip oradaki linki copy yapip eski radyodaki Externer link yerimne yapistirdim ama ileri gidince yeni yapistirdigim siliniyor ve eski site linki geliyor. Bu islemi radyo açik iken denemistim. Radyo kapali iken yapistirmayi deniyecegim. Umarim olur. ilginiz için tesekk...

Wednesday, 19.10.2011, 19:51

radyomuza blogcu adresten girilmiyor ??

sorun flatcast'tan kaynaklanmiyor, en dogru cevabi blokcudan alabilirsin http://www.blogcu.com/destek/iletisim