Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 4.03.2009, 19:31

Yazar: NEHIR:::

İŞTE GİDİYORUM.... :((

Elimde sigaram Radyoda efkarlı bi şarkı Hava güzel yol uzun yoğluğuna inat Ne vardı diyorum Ne vardı yanımdaki sen olsaydın Elimi tutan sen olsaydın Öyle ya sen ellerimi tutunca Ellerim yanar Tenim yanardı...... Olmuyor sevdiğim yapamıyorum Anlatamadım o taştan kalbine Mutlu olamıyorum Bu gözler yabancı ...............ALIŞAMIYORUM... Sahte gülümsemelerim nereye kadar Sen olsaydın diyorum Ah sen olsaydın... Derken uyanıyorum senli hayallerimden.. Neresi burası Seninle neden gelmedik hiç buraya Ne...

Wednesday, 4.03.2009, 18:06

EZBERIMDESIN YAR

O gece rüyamda görsem seni Tüm günüm mutluluktan uçarak geçiyor :cry:

Wednesday, 4.03.2009, 18:05

buda böyle yarim kalsin--mehmet coskundeniz

ufukta bile görünmeyen bir serapsın sen benim için................ BERDUS EMEĞİNE SAĞLIK

Wednesday, 4.03.2009, 18:04

GITT AYRILIK GITT

Tüm kavgam senle Tüm sitemim sana GİTT Ayrılık gittttt Senide ayıranlara meydan okuyarak EMEĞİNE SAĞLIK TŞKLER ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ

Wednesday, 4.03.2009, 13:35

Deniz Yıldızı...

emeğine sağlık yine süper olmuş batı tşkler

Monday, 2.03.2009, 23:08

resim hangi klibe ait [ Forum oyunu ]

BATI EKLEYEMEDIM YA SEN BENIM YERIME EKLERMISN COK BİŞE İSTEMESEM :pisstt:

Monday, 2.03.2009, 13:48

Bu Gün Degil Yarinsin Sen...

Bu günden yarına ne kalır bilmem, ama sen kalırsın tıpkı Yatağı değişmeyen bir ırmak gibi TAHMINIME GÖRE SENDEN GÜZEL PAYLAŞIMLARINLA BİZDEN BİRİSİN GALİBA BATI ) EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK TŞKLER

Sunday, 1.03.2009, 19:13

GİTMEK YADA KALMAK

CANIMSIN MASUMUM TŞKLR BENDE ÖZLEMİŞİM BAKALIM ESKİSİ GİBİ OLABİLECEKMİYİM

Sunday, 1.03.2009, 19:00

GİTMEK YADA KALMAK

Gitmek de Kalmak da Yaşamın menzilinde. Kimine göre Denizdir dalga dalga Yaşama vuran Kimine göre sevda Sevinçleri bağrında saklayan. Bazen gitmek Mangal gibi yürek Ve pervasız adımlar ister. Bazen de Kalmak istersin İçin titreyerek. Yaşam bir soluk Bir çığlık zaten Ha üç kulaç derinde Ha süzülerek göklerde Mesele gideceğin Yeri bilmende. Tepe üstü çakılmak da var Kanat çırparken, Üç karış suda Boğulmak da elbette. Gitsen de Kalsan da Yolun düşmüş nasılsa Sarıl yaşama Kucakla. Delifişek baharla...

Sunday, 1.03.2009, 18:49

Bir Kırlangıc Hikayesi...

''ben ondan nasıl ayrılırım onu çok seviyorum onu burda bırakıp nasıl giderim' EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK BATI GERÇEKTEN GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ

Sunday, 1.03.2009, 18:47

Seni Sewiyorum....

sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen üşüdüğünde gölgemle seni ısıtmaksa eğer, sevmek; sevdiğini çıklık çığlığa söylemekse eğer, SENİ SEVİYORUM :mucuk: EMEĞİNE SAĞLIK CANIM SÜPER OLMUŞ

Sunday, 1.03.2009, 14:25

Seni Sevmekten Korkmuyorum

Seni yalnızca sen olduğun için, Ruhun için Kalbin için Aklın ve sevgin için seviyorum seni HARİKA BİR PAYLAŞIM TŞKLER BATI

Sunday, 1.03.2009, 14:16

TŞK EDERİMMMMM SONUNDA BENDE DJ OLDUM :mucuk: NE OLACAKSA )SORU SORMA SIRASI BENDEMI ŞİMDİ NASIL EKLEYECEM BEN BUNU

Sunday, 1.03.2009, 13:28

sezen aksu-perişanım şimdi http://www.youtube.com/watch?v=Q4GZdBP7ZWQ

Saturday, 28.02.2009, 21:48

BEN GELDİMMMMMM AMA HERZMANKİ GİBİ YİNE BİLEMEDİM BİR İPUCU DAHA BATI

Saturday, 28.02.2009, 17:27

BENCE KIRAÇ GİTARDAN AYRILMAZ ÇÜNKÜ ÇİRKİN DEĞİL AMA BENCE ROMANTİK