Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Saturday, 6.10.2012, 15:17

Yazar: <<berdush>>

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Alıntı sahibi "Ayazz 67" berdush un elindeki belgeleri görmek isterdim diyor ayipsin kardesim,istedigin belge olsun senin

Saturday, 6.10.2012, 14:51

forumu karıştırmak isteseydiniz neler söylerdiniz ?

Aslinda pekte gerek yok biseyler söylemeye,son 1 yilda forum yeterince karismis zaten kimin eli kimin cebinde misali yinede biseyler demek gerekirse; bildiklerimi,birebir yasadiklarimi,elimdeki belgeleri döksem ortaya birak forumun karismasini,burda forum diye bisey kalmaz

Thursday, 4.10.2012, 22:04

Tamam anladik erkekler odunda,o odun olmasa kalbinizi ne ile isitacaksiniz Dogalgazla mi ? diyo...

Wednesday, 3.10.2012, 00:56

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

BAZEN ÖYLE BIR SINIRLENIYORUM KI BAZILARINA.. Ellerinden Tutup ANNE BABASINA GÖTÜRÜP BU OLMAMIŞ LÜTFEN TEKRAR DENEYIN DIYESIM VAR

Wednesday, 3.10.2012, 00:02

bazırına çok dokunuyormuş laflarım, eee ne yapalım o'nlar gibi dansözlere benim gibi çalgıcıda şart..

Tuesday, 25.09.2012, 21:27

Neşet Ertaş Hastaneye Kaldırıldı.../Hayatını Kaybetti...

Büyük bi usta,mükemmel bi insandi..Nur icinde yatsin,mekani cennet olsun insallah.

Sunday, 23.09.2012, 21:02

icimden siir yazmak geldi,roman mi yazsam yada belkide masal anlatsam daha iyi olucak sanirim,cocuk kalmis bedenlere... ama pardon yanlis bölümdeymisim diyo...

Tuesday, 18.09.2012, 22:17

Bakiyorum da foruma hep ayni nickler,zaten cogu da fake nick acaba üye sayimiz artsin diye mi bu ugraslar... Ahh allaturkaa Ahh ne hallere geldin,kimleri kimleri harcadin. ayni anda 150 kisiyi online gören o allaturkaa nerde ? diyo...

Monday, 17.09.2012, 00:20

Slowcu & Deniz Nişanlandı

Tebrik ederim,cok yakismissiniz,ALLAH bi ömür boyu mutlu eder ins. keske burada bu forumda olmaya devam etseydiniz,bu forum sizi cok ariyor... Ve eminim sizin gibisi gelmiycek daha.. Ömür boyu mutlu olmaniz dilegiyle...

Sunday, 16.09.2012, 13:32

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Galatasaray da heykeli dikilicek o kadar cok adam var ki,hangi birine para yetistirsin

Saturday, 15.09.2012, 22:40

Ne güzel bir gün degil mi? düstügün halleri gördükce her dakikam huzurla geciyo,keyif almaya devam

Thursday, 13.09.2012, 23:12

sen bu hallere düsücek insanmiydin,eee ne demisler alma mazlumun ahini :es: hakettigin hayati yasiyosun,zaten bende böyle olmani istiyodum,seni bu halde gördükce büyük keyif aliyorum sen aci cektikce ben sadece izleyip gülüyorum,mutlu oluyorum

Tuesday, 11.09.2012, 23:17

uzun bi aradan sonra son bikac gündür ne kadar cok keyif aliyosun biseyleri görüp,duydukca diyo

Friday, 16.09.2011, 22:52

Kitaplardan Beğendiğimiz Alıntılar

Gittin... Dudagima, çocuksu susuzlugumla asla doyamadigim öpücüklerinden birini kondurup gittin. "N'olur öyle bakma bana" dedin en son... Daha birkaç dakika önce, gözlerimde varliginla alevlenen yasam sevincinin yerine, boyun egmis, donuk ve daha simdiden hasretinle kavrulmus bir karanligi birakip gittin... Cezmi ERSÖZ - sizofren aska mektup

Friday, 16.09.2011, 22:42

3 hafta sonra yeniden türkiyede olucam,hemde 1 ay gibi uzunca bi süre ne güzelll diyo..