Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 11.02.2017, 23:12

Yazar: ten_ten

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

merhabalar ben yeni airties 5650 hiper modem aldım fakat port açılmıyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim .. bi çok seyi denedim ama olmadı ilginiz için şimdiden çok tşk ederim..

Tuesday, 18.02.2014, 21:31

İsimler Arasında Bizde Yer Almak İsteriz

Alıntı sahibi "Melye" A.Selam, Radyonuzu takip edelim, sonucu bu başlıkta bildireceğiz. İstatistikleriniz-->> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1 çok tşk ederim.. ayreten canınız saolsun diyorum..

Tuesday, 11.02.2014, 15:24

İsimler Arasında Bizde Yer Almak İsteriz

Selamlar Çok Eski Üyenizim Aşıklar Limanı Fm Olarak Yola Çıktık Rabbim Yüzümüzü Kara Çıkartmasın İsimler Arasında Bizde Yer Almak İsteriz.. Sid : 1420112 İlginiz İçin Şimdiden Tşkler..

Wednesday, 16.03.2011, 21:59

Flatcast 2011 index 13 ( Çift Sayfali ) - Karayel64

karayel indexlerin gerçekten çok güzel ama ( imageshack ) tüm gifleri linkleri gitmiş..

Saturday, 10.07.2010, 15:14

Alıntı gerekli bilgileri yukarda verdim, IP Sabitleme bu linkde IP sabitlemenin nasil yapildigini ogrenebilirsiniz, ilk olarak IP sabitleyin, daha sonrada yukardaki anlatimda oldugu gibi port acin.. Umarım Olur Yardımlarınız İçin Çok Teşekkür Ederim..

Saturday, 10.07.2010, 15:04

Alıntı Hangi islemciyi kullaniyorsunuz (XP - Vista - Windows7 ?) Port acma islemini yapmadan once IP adresinizi sabitlemelisiniz eger XP kullaniyorsaniz, IP Sabitleme burdan videoyu izleyin. Ö.Dilerim Programımı Belirtmemişim ben xp Kullanıyorum ama malesef port sorununu Çözemedim.. Yardımlarınızı Bekliyorum..Şimdiden Çok Teşekkür Ederim..

Wednesday, 7.07.2010, 18:33

HUAWEi 521 Port ayarını bulamadım

Selamlar.. Bana Çok Acil HUAWEi HG521 Port Ayarı Gerek.. Ama Bulamadım ..Yardımcı Olurmusunuz? Çok Acil.. Şimdiden Çok Tşk Ederimm..

Friday, 13.11.2009, 15:12

F5.2 sürümünde tema sorunu

selamlar ben 3 tane fcp teması yaptım fakat yaptığım temayı kullanamıyorum tema bölümüne kayıt olmuyo pc im xp nedenini açıklarmısınız acilen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..