Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 22.01.2008, 20:31

Yazar: can kardes

mp3 parcanin icine ses kaydetme

sheKerLee arkadasim sana cok tesekkür ediyorum link verip bana yardimci oldun iyi niyetin icin tesekkür ederim..... yardim bu dur arkadaslar ........

Monday, 21.01.2008, 22:28

mp3 parcanin icine ses kaydetme

sevgili arkadaslar ben mp3 parcalarinin icine kendi sesimi kaydedebilecek bir program ariyorum eger elinizde böyle bir program varsa benim le paylasirsaniz cok mutlu olurum simdiden tesekkür ederrimmm....

Monday, 14.01.2008, 21:10

UZUN SÜRELI YAYINDA HATA

yarimci olan arkadaslarin hepsine tesekkür ederim can karde

Sunday, 13.01.2008, 20:03

UZUN SÜRELI YAYINDA HATA

meraba arkadaslar benim sorunum yayinim 3 saati gecdimi kullandigim tema birbirine geciyor dinliyicilerin listesi kayboluyor chat sayfasi siliniyor saat v.s kisacasi karisiyor ortalik baska temaya geciyorum yine ayni sorun kullandigim temalarda kucuk yani fazla büyük degil 800/ 600 boyutlar ekrana da gifler v.s koymuyorum flatcastin ana temasi ni denedim yine ayni sorun bana yardimci olursaniz sevinirim

Wednesday, 19.12.2007, 21:45

Hareketli Tablolar SÜPERLER

ELLERINIZE SAGLIK SÜPER CALISMALARR

Sunday, 28.10.2007, 08:53

dj.yörem şelale

ELINE SAGLIK DJ YÖREM PAYLASDIGIN ICIN SAG OL BISE SORMAK ISDIYORUM SIZE RESIM ÜZERINE YAPTIGINIZ BU TEMEDA PHOTOSHOPTA ARKA PLANI DA GÖSTEREN AYARI BANA TARIF EDEBILIRMISINIZ YANI MESAJ YAZDIGIMIZ YERDE ARKA PLANDA GÖZÜKÜYOR O NU BULAMIYORUM PHOTOSHOPTA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIN...... MAIL: .........@____.com

Wednesday, 1.08.2007, 20:25

sade tema

emeginize ve ayirdiginiz zaman icin tüm hizmet veren arkadaslara tesekkür ederim

Saturday, 21.07.2007, 08:30

mixser

flatcast programini yani 4,16 veya 4,15 hangisiyle yayin yapiyorsan silip yeniden yüklemen lazim sonra düzelir

Wednesday, 11.07.2007, 21:46

Gamzeler ( Flatcast Temasi )

[b]ZENNUBE NIYE MI BIRAKIYORUM MSN ADRESIMI EK ALISKANLIGI ISDE BI DA BIRAKMAM BAK BIRAKMADIM [/b]

Tuesday, 10.07.2007, 23:32

s,aleykum arkadaslar ben kac haftadir gamzeler temasini bekliyorum ama bir türlü bize indirme hakki vermediler ben de ne yaptim tema yapmasini ögrendim ve yaptigim temayi fcp ye cevirmeyi ögrendim niye simdiye kadar bekledigime akil erdiremiyorum simdi kendi temami kendim yapiyorum iyi ki varsin photoshop seninle yapamiycagim tema yok osman@aslan61.com

Monday, 9.07.2007, 22:13

Gidemem ( Flatcast 4.16 - 5.0 temasi )

cok güzel bir tema hazirlamissin kardesim tebrik ederim ellerine saglik

Monday, 9.07.2007, 22:10

SELAM GAMZELER TEMASINI HAFTANIN RADYOSU ZIRVEYE ULASIRSA INDIREBILECEKTIK BEN DE KENDI RADYOMLA KATILDIM HAFTANIN RADYOSU na (yarenfm )AMA TEMA INDIRME ACILMADI BILEN VARMI ?????? BILGI ALABILIRMIYIM MSN; osman@aslan61.com

Monday, 9.07.2007, 22:04

4 GÖZLE GAMZELER TEMASINI BEKLIYORUM YAPAN KARDESIMIN EMEGINE VE ELINE SAGLIK

Sunday, 8.07.2007, 19:38

sevgili admin gamzeler temasini ne zaman indirebiliriz lütfen bilgi alabilirmiyim osman@aslan61.com

Sunday, 8.07.2007, 19:35

abi gamzeler temasini iki haftadir bekliyorum ama olmuyor ne zaman acilacak bu tema bize cankardes