Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 24.08.2009, 10:52

Yazar: kayseripower

Flatcast Kayıtlı Nicklerde Değişiklikler

slm hayırlı ramazanlar ben flatcastta radyo acmak ıcın nıck alıyo kayıtlı nıck acılıyo ama msn ye onay gelmıyo key dıye neden acaba bı yardımcı olursanız sevınırım tskler

Thursday, 9.07.2009, 21:00

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

slm ben resımlı radyo acmayı arıyom ama bulamadım yardımcı olursanız cok sevınırım tsk ederım

Wednesday, 27.05.2009, 10:10

RADYO KURDUM

slm arkadaslar ben radyo actım ama kımse gıremıyo neden acaba benmı eksık bısı yaptım sadece ben gırebılıyom neden acaba sımdıkten tskler

Tuesday, 26.05.2009, 16:33

slm yaa ben radyo kurmaya calısıyorum ama beceremıyorum yardımcı olursanız sevınırım tskler

Tuesday, 19.05.2009, 09:40

slm ben radyo kurmak ıstıyorum ama nasıl kurabilirim yardımcı olurmusunuzz

Monday, 9.03.2009, 22:56

DJ YAYIN ALAMIYO

slm benim radyomda yayın yaparken baska dj yayın alamıyo mavi sayfa cıkıyo error the show is sent from anather camputer whih does not allow to take ower diye bi hata veriyo acaba neden lütfen bi yardimci olun tsk ederim

Monday, 9.03.2009, 15:48

Dj yimiz radyoda yayin aldi ama bize ses gelmiyor

MRB YAA BEN BASKA Bİ DJYE YAYİN VEREMİYOM YESİL SAYFA CIKIYO BANADA ALDI GİBİ GÖZÜKÜYO BENİ RADYODAN DÜSÜRÜYO AMA ALAMIYO NEDEN ACABA ACİL Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ COK SEVİNİRİM

Monday, 9.03.2009, 15:36

yardım yayinima kimse giremiyor [edit]

slm herkesin kandilini kutlarim ben radyomda yayin alabiliyom ama baska biri yayin alamıyo yesil ekran cıkıyo beni düsürüyo aldı gibi gözüküyo ama alamıyo neden acaba bi yardımcı olsanızz cok sevinirim

Sunday, 8.03.2009, 21:08

radyoya kimsegiremiyor ?

slm kolay gelsin kendiliniz mübarek olsun benim radyomdaa dinleyiciler yazamıyo ekran yukarı kayıyomus yazı yazılacak yer yokmuss nede acaba lütfen acil bi yardım edin bana neden öle oluyo sorun ne acabaaa isterseniz gelip bi bakin http://altkoyfmm.blogcu.com

Sunday, 8.03.2009, 17:32

yardım yayinima kimse giremiyor [edit]

slm iyi aksamlar iyi kandiller yaa benim radyomda diyorlarki ekran kayıyo neden acaba hata nerde bide bazi kisiler giremiyomus sayfa beyaz aciliyomus modeme port aryarıda yaptım sonun ne acaba yardımcı olursanız sevinirim

Thursday, 5.03.2009, 23:01

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

yaaa o zaman sifreyi degismek istiyom dj giris sifresi ama bede burdakileri uyguluyom resimli anlatimin hepsi bende cikmiyo neden acana dj giris sifremi degismek istiyom beceremiyom

Thursday, 5.03.2009, 21:30

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

SLM BEN RADYOMUN SİD NOSUNU DEGİSMEK İSTİYOM AMA BURDAKİ RESİMLİ İZLİYOM AYNISINI YAPIYOM TÜRK BAYRAGINI İSARETLEDİKTEN SONRA RADYO LİNG SAYFASI GELİYO ONUDA YAZIYOM REGİSTER DİYO VE CLOSE WİNDOWS DİYO BİTİYO DEVAM ETMİYO ORDAKİ SAYFALAR GİBİ NEDEN ACABA NERDE HATA YAPİYORUM

Thursday, 5.03.2009, 15:51

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

maping artı oldu dediginiz gibi yaptım insallah simdi herkes girebilir radyoyaa hersey icin cok tsk ederim sagolun

Thursday, 5.03.2009, 14:09

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

slm benim radyom kapali gözüküyomus dinleyicilere ama radyo acık girende giriyo cogu kisi giremiyomus neden acaba bi yardımcı olurmusunuz lütfen

Saturday, 28.02.2009, 23:35

Radyomda girişler cok zorlaştı

slm iyi aksamlar benim radyoma gelen dinleyiciler sürekli düsüyo sürekli neden acaba bazende radyo kapali gözüküyo lütfen bana yardimci olun neden düsüyo bu millet

Saturday, 28.02.2009, 22:29

Ücretsiz Ftp Alanı

Edit!!! : deKR@ Bu konunun burasıyla ne alakası var. ve sürekli aynı soruyu farklı ve alakasız yerlerde sorarak kirlilik oluşturuyosun. Lütfen AGK kurallarına uyalım.Sizden başka kaç kişi daha var bu forumda ve herkes sizin gibi davranır ve istediği yere istediği sorun mesajını yazarsa ne olur bi düşünün!!

Friday, 27.02.2009, 16:31

Flatcast da radyonun ismi cikmiyor

slm benim radyom flastcatta cıkmıyo neden acaba nasıl yaparim birde sid sifremi nasıl degistirebilirim yardımınız icin tskler

Friday, 27.02.2009, 13:48

Radyo sitesi nasil kurabilirim ?

slm alaturka ailesine sonsuz tskler sizin sayenizde radyomu kurdum hersey icin sagolun hayirli günler

Thursday, 26.02.2009, 23:21

AllaTurkaa Blue Metallic ( hazir index olarak)

slm herkese hayırlı geceler ben radyoma logomu kurdum yayin yapıyom ama baskasına radyo kapalı gözüküyo nerde yanlıs yaptım acaba yardımcı olursanız cok sevinirim tsk

Thursday, 26.02.2009, 16:32

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

slm arkadaslar radyomu kurdum yayin yapıyom ama ana sayfamı degistirmesini bilmiyom alla turka sayfasıyla duruyo logomu nasıl ve nerden yüklerim acaba simdikten tskler