Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 26.11.2016, 17:49

Yazar: firuze_34

Netmaster CBW 383ZN PORT AÇMAK

evet tabiki sabitledim.. hersey normal göründüğü için yazıyorum zaten.. hani pc de virüs programı engellemis olabilir mi acepp

Saturday, 26.11.2016, 16:51

Netmaster CBW 383ZN PORT AÇMAK

MODEMİMİ VE İNTERNET BAĞLANTIMI DEĞİŞTİRDİM.. YOUTUB'tan izlediğim video ile açmaya çalıştım.. güvenlik duvarını da açtım diye biliyorum ama hala açılmamış görünüyorlar.. radyoya yayinina girenler düşüp durdu.. acil yardım lütfenn Netmaster CBW 383ZN modemim. pc kIrmızı tokeover kırmızı

Thursday, 19.11.2015, 19:59

Radyoyu uzun bir aradan sonra açmak istedim ama açamadım :(

Alıntı sahibi "' Cansın" ilk yayın aldığınızda olur bu hata tools penceresinden herhangi bir dark temaya çift tıklarsanız kalkar iyide.. dark ekran bile gelmiyor.. dj mixser gelmiyor hiç bisey gelmiyor kii.. yukarıda yazdığım hatayı veriyor.. ayrıca axtive x ler dışında radyonun çalışması için başka hangi şeyler gerekiyordu.. bir tane vardı ben unuttumm aklıma gelmiyor.

Thursday, 19.11.2015, 17:39

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" nasıl bir hayat uyarısı aldınız yada ne gibi bir sonlar karşılastıysanız ona göre yardımcı olabiliriz Şöyle.. Radyo sahibi ve dj ler tarafından nerdeyse 6-7 ay gibi bir süre açılmamıştı.. bu kadar aradan sonra açmak istedik yani yayın yapmak istedik.. ama açamadık.. Flascast Error.."Please Select preset from the preset list" hata buuuu

Thursday, 19.11.2015, 01:06

Selam.. Radyoyu çok uzun bir zaman sonra açmak istedim açamadım.. aktif etme imkanım varmıdır... yoksa flatcast tarafından kapatılmışmıdır.. öğrenmek istiyorum..

Monday, 31.03.2014, 18:38

:)))

cok teşekkür ederimm elinize saglik..

Thursday, 27.03.2014, 18:21

yanlis tema göndermisimm

özür dilerim ben yanlis tema eklemisim...evet bu calisiyor... baska bir tane vardi..buna bakarmisinizz )

Thursday, 27.03.2014, 18:18

:))))

tema çalisiyor zaten.. ben equlayzeri (Audio) yi bulamiyorum..yani hani yanip sönen yesil kirmizi isiklar varyaa...gelmiyor...))

Thursday, 27.03.2014, 16:55

ekteki temayi begenmistim..

evet dediginiz gibi ekte gönderdin.. simdi.. bu temayi begendimm ancak.. audio si yok... siz bakabilirmisiniz.. sizin dediginiz gibi ordan da yapmaya caliştim ancak...çevrimdisi gibi görünüyor.. ))

Sunday, 23.03.2014, 17:52

Tema daki audio yokk....:((

Slm.. kolay glesin... benim sorunumm .. bir tane beğendiğim bir tema indirdimm ancak temada flatcast mikseri varr ama ben winamptan yayin yapmak istiyorum ama Audio yu bulamiyorum... nasil bulcan yardimci olabilirmisiniz.. teşekkür ederim..

Friday, 30.08.2013, 17:12

flatcsat ın temaları kayboldu.

flatcast radio dark felan varya onlar kayboldu nasil geri getirebilirim..yüklediğim temayla yayın yapıyorum ama onlar yok oldu... işletim sistemi windows 7

Sunday, 14.10.2012, 12:48

Dj girişi aktif değil...lütfen yardım..

sanırım tarayıcıdan peki internet explorer güncellemem mi gerekiyor.firefox ta açiyor.simdi denedim..ama ben explorer kullanmak istiyorum..yenidenmi yüklemiliyim explorer.

Sunday, 14.10.2012, 12:29

evet yayın alma sayfasında sorun var..sid yazamiyorum..sifreyide yazamiyorum..yani tıklayamiyorum izin vermiyor..görünüyor ama içine giriş yapamiyorum..dün yayın aldığım radyoda girmek istedim giremedim..(

Sunday, 14.10.2012, 12:16

slm..Dj girişi aktif değill..yayın almak istediğimde sid ve şifreyi yazamiyorum.. ancak yönetici şifresiyle girebiliyorum..dolayısıyla ancak kendi radyom olursa yayın yapabilirim..Bir başka radyoda yayin yapamiyorum..lütfen yardım edin..

Saturday, 4.08.2012, 16:39

flatcast aciklari sayfasina giremiyorum..

flatcast açiklari sayfasina giremiyorum..yetkiniz yok diyor..( yardımm..

Wednesday, 1.08.2012, 20:27

ana sayfada üst kısım index tam yerlestiremiyorumm yardim lütfenn

ana sayfada üst kısımda index beyaz çikiyor tam yerlestiremidim..arkadasima index koydumm o tam yerlesti..yani sorun bende degil..(( lütfen yardimm..tesekkürlerr haaa sitem tr .gg. dee )

Monday, 24.10.2011, 20:02

slm

iki saattir ugrasiyorumm flatcast ana sayfa açmiyooorrr nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bilen varsa söylesinnnn lütfennn ((

Friday, 21.10.2011, 18:35

Düşün Ki ...şehitlerimizin Anneleri,babalari,kardeşleri Seni Okuyo.. Neler Söylersiniz..buyurun.(((

color]DÜŞÜNÜN Kİ ŞEHİTLERİMİZİN ANNELERİ..BABALARI...KARDEŞLERİ..SENİ OKUYO..ONLARA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ. ( BENİM ONLARA SÖYLEMEK İSTEDİĞİMM....... SİZİ TÜM KALBİMLE SEVİYORUMMMM..ÇOKKKKK ÜZGÜNÜMMMM....TÜRK MİLLETİ OLARAK ARKANIZDAYIZ. RABBIMM SİZLERE SABIR VERSİNN..MEKANLARI CENNET OLSUNNN...KEŞKE ERKEK OLSAYDIMDA ASKERE GİTSEYDİM DİYORUM..ALIN ŞU KIZLARIDA ASKEREEEEEEE........ALLAHIM YARRR VE YARDIMCIMIZ OLSUNNNN ..ALLAH HEPİMİZE SABIR VE SELAMET VERSİN,,,,BİR ÖLÜRRRRR...BİN DOĞARIZZZZZZ....

Tuesday, 16.08.2011, 18:31

winampla yayin yapma sorunu..

Bilgisayarımda xp yüklü..codex yükledim ama hala aynı daha yeni format attım bugünn ama sorun hala devam ediyor (

Tuesday, 16.08.2011, 17:39

winamptan yayın yapma sorunu

Benim sorunum winapmtan yayın yapmaya geçince dinleyiciler şarkıları duyamadıklarını söylediler.sadece cızırtı geliyomus..winapm kapatınca hala ortam sesleri ses göstergesinde hala şarkı çalıyomus gibi görünüyor.ses göstergesi hareket ediyor yani..ben dolayısıyla dinleyiceler söylemese şarkıyı dinlediklerini düsünüyodum.Bu sadece winap yayında oluyor.dj mixserde sorun yok.neden olabilir cevaplarsanız sevinirim. Ana kartım. Dell optiplex GX270 Ses Driver..Soundmax digital audio