Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 12.01.2013, 00:47

Yazar: CATLI70

tr.gg bedava sitemde sorun

selamunaleyküm arkadaslar bu trgg bedava sitemde << Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla >> diye bir yazi cikiyor yeni index yerlestirince yinede gitmiyor acaba nerden yok olur bu yazi yardimlariniz icin tesekkürler simdiden

Friday, 3.02.2012, 23:40

Blogcu sitelerinde tasarim degisikligi süreci..

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ilgilendiginiz icin herkese ayri ayri tesekkürederim

Friday, 3.02.2012, 23:30

ikisinide ayni adresi yazmisim iki bölümede sorun bununlami alakali acaba

Friday, 3.02.2012, 23:04

yayinci kendi kendi kendine yayin yapiyor girilmiyor sürekli o yazi cikiyor sorun nerede bende bulamadim

Friday, 3.02.2012, 20:34

onu biliyorum sorun baska bir yayina girme sorunu degil iste girmek istedigimizde yaziyordu ki siz ayni anda baska bir yayin deniyorsunuz ama simdi baska cikiyor bu yazi sorun orda Sie haben versucht gleichzeitig mehrere Sendungen zu empfangen oder zu senden. Dies ist leider nicht möglich. Schließen Sie erst die bereits laufende Sendung, bevor Sie eine andere Sendung starten. yayindayken yada dinleyiciyken bu yazi cikardi ama simdii Leider können Sie am Stream des Users "(((ORKUN)))" nicht teiln...

Friday, 3.02.2012, 20:24

evet olmasi gerekende bu haklisiniz sitenin anasayfasindaki CANLI YAYINA tiklayinca bende ve bircogunda oldugu gibi az evvel yukariya yazdigim yazi cikti sebebi hakkinda bir fikriniz varmi acaba yayin yapandami cikiyor sadece cünkü yayin yapanlarda oldu genelde mesela biri yayindayken bir baska internet sayfasi aciyor ve flatta sizin resmini aldiginiz yerden geliyor anasayfaya geliyor canli yayina tikliyor ve Leider können Sie am Stream des Users "(((ORKUN)))" nicht teilnehmen, da der Stream nic...

Friday, 3.02.2012, 20:14

sanirim yanlis tam olarak anlatamadim iste o resmini aldiginiz sayfadan tikladiginizda benim yazdigim yazi cikiyor benim pcde de oldu dün dj dede olmus

Friday, 3.02.2012, 19:59

selamunaleyküm,, öncelikle bir konuyu aciklamak isterim selam vermissiniz radyoya girip dj yayinda ama pc basinda yokmus ben dj adina özür dilerim cünkü hala siteye girilmiyor flatcasttan tiklayinca su yazi cikiyor aynen Leider können Sie am Stream des Users "(((ORKUN)))" nicht teilnehmen, da der Stream nicht korrekt aufgerufen wurde. Der Sender hat folgende Homepage in seinen Streamdaten angegeben:

Thursday, 2.02.2012, 21:56

ilginize cok tesekkürler bende bütün sayfayi silmistim ama Leider ist der gewünschte Stream momentan nicht online yazisi hala cikiyor anlayamadim

Thursday, 2.02.2012, 21:42

Edit.com/ llink burasi ama ayri pencereden giremiyoruz diyorlar

Thursday, 2.02.2012, 21:23

degistirdim zaten ama ben yayini aciyorum kimse giremedigi icin kendim bakiyorum flatcastta var yayin oradan radyo adini yaziyorum site linkime ulasiyorum oraya ekledigim canli yayin yazisina tiklayinca normalde ayni anda baska yayin deniyosunuz yazisi cikmasi gerekiryor ama kapali yazisi cikiyor

Thursday, 2.02.2012, 20:29

radyoyu siteden baska pencerede acmak

slm burada radyoyu baska pencereden acmak icin verilen linkleri siteye ekleyince aciyor ama yayindayken flatcast sitesine radyonun ismini arattigimizda radyo dogal olarak acik görülüyor ve bu ekledigimiz linkteki CANLI YAYIN YAZISI na tiklayinca radyo kapali diyor acaba bir fikriniz varmi simdiden tesekkürler

Thursday, 2.02.2012, 18:39

ben bu eklediginiz hotmail kodunu ekledim ama sürekli kapali gösteriyor ben yayindayken Alıntı sahibi "MeRaL" Dadaskadir, diger yazdiginiz konu eski oldugu icin ve orda yazdiginiz Yasemin hanim 1,5 sene önce yazmis. Bu yüzden mesajiniz silindi. Üyelerle özel mesaj yoluyla irtibata gecebilirsiniz. Yanliz bu tür yardimlardan Allaturkaa olarak biz mesul degiliz, belirtmek isterim.

Saturday, 28.01.2012, 17:01

1&1 Homapage Ayarlari

öncelikle ilginize tesekkürederim zaten 9.9 ödüyorum orasi sorun degil kendi yaptigim indexside sizin buradaki hazir indexsleride bir türlü ekleyemiyorum hata var diyor bir kac hata gösteriyor sonra basliyorum onlari silmeye nerdeyse tüm indexsi siliyorum bir türlü kabul etmiyor blogcudan farkli birsey arti tr.gg den farkli kendimize özgü indexsi kabul etmiyor bir fikriniz varmi acaba yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkürler.

Saturday, 28.01.2012, 16:31

1&1 Homapage Ayarlari

selam arkadaslar icinizde 1&1 homapage kullananlar biliyordur flatcast radyoyu ve kendimize özel hotmail kodlari nasil ekleyebiliriz blogcuda oldugu gibi sablonu tamamen silip kendi hazirladigimizi koyabilirmiyiz yardimlariniz icin simdiden tesekkürler resimli anlatim varsa daha makbule gecer, herkese tesekkürler

Friday, 27.01.2012, 23:18

blogcu sitesi

slm ben blogcu sitesindeki kullandigim kodu 1&1 den alinan bir siteye aynenn yapistirdim ama calismadi 5 tane hata var diyor düzeltiyorum yine 17 hata var diyor düzeltiyorum dokuza sekize iniyor acaba 1&1 den tasarim yapan tecrübeli arkadaslar bir fikir önerirlermi simdiden tesekkürler

Monday, 19.10.2009, 21:05

F5.2 sürümünde tema sorunu

ilginize cok tesekkürler . bende yillardir resimleri upload yapiyorum. url den ekliyorum. ancak burdaki durum tamamen farkli.. urlsini alip fcp haline getirdigim tema yayindan sonra yarim saat bi saat duruyor sonra direk kayboluyor. önce misafir sayisi,, mesela bes ise üce iniyor sonra 4 tane kutu kayboluyor,, sonra tek tek resimler kayboluyor. ben inanmadim ama öyle bir programla disardan birisi bunlarla oynayabilirmi? yani programi acip ta benim yayin esnasinda misafirsayisini 5 ten üce indiri...

Monday, 19.10.2009, 12:05

F5.2 sürümünde tema sorunu

herkese selam f52 kullaniyorum ve kullandigim tema: yayina basladiktan yarim saat sonra kayboluyor, sonra radyo dark yapiyorum tekrar baska tema degisiyorum yine ayni,acaba neyden kaynalaniyor ilgis olan varsa paylasimlariniz icin simdiden tesekkürler

Sunday, 19.07.2009, 17:01

freenetimi deistireyim modemimi:)))

cok tesekkürler googlede dolu bu sorunlarla ugrasan ama olumlu sonuc yok ya da ben bulamadim) yeni modemmi alacaz yani pot icin) bir caresi yokmu??? yardimci olacak arkadas yokmu zahmet olmazsa.( smt g 3210 ) bu marka modemmi tanimiyor bu port acmak olayini ,yoksa ben mi beceremedim) tüm portlari actim o da olMADI)) YA da free nettense sorun onlarami actirayim portu))CATLIYI kiracak degiller ya dermisim)) cok tesekkürler simdiden eger bir bilgisi olan varsa.saygilarimla.