Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 22.07.2011, 20:18

Yazar: cihangirvlbg

alaka su (:

seningini gelincigin yazisini alinti yapip altina bunu yazmak istedim ama beceremedim Alıntı sahibi "Sütlac" Alıntı sahibi "cihangirvlbg" linki kopyaladik sonra hacklendik (: linki tikladik soru geldi, babanizin babasinin gelininin kizlik soyadi? cevabi bilmiyorsak link ne ise yariyacak Alıntı sahibi "Sütlac" alaka ne

Friday, 22.07.2011, 16:07

link yeterlimi?

linki kopyaladik sonra hacklendik (: linki tikladik soru geldi, babanizin babasinin gelininin kizlik soyadi? cevabi bilmiyorsak link ne ise yariyacak

Sunday, 17.07.2011, 14:44

Herseyi bildiniz birazda bunlari bilin (:

Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!! İdrarın zifiri karanlıkta parladığını Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini Hapşırmayı en...

Monday, 11.07.2011, 01:01

Allahim Yarabbim yaa...

ne atolye ariyorum nede isci, neden ben is verenim. Ben aradigim insan gibi bir insan iyi geceler

Sunday, 10.07.2011, 23:51

bu gazete ilani degildi zaten

ben almanyanin badenwurttemberg eyalatindeki turk araba tamircilerini ariyorum. Nerden bulabilecegimi bilen olur belki diye yazdim. Nerden yazdim yazmaz olaydim :p

Sunday, 10.07.2011, 23:35

(:

Masum arkadasim, ok almancaya taktiysan yabanci dil burada yasak diye silerken belirtirdin. Ama sen burasi flatcast yardim sayfasi bu yuzden siliyorum yazmissin. Fakat Allaturka life da hangi basliklar var sanirim seninle meralin haberi yok. Meral video vs yazmis ama bunlarin haricinde cok daha fazla baslik var yani. Ok sizi yormuyacagim silin gitsin arkadaslar :p (:

Sunday, 10.07.2011, 12:17

Buranin basligimi yanlis yoksa benmi yanlisim..!!!

Tekrar merhaba, Masum arkadasim konumu silme sebebin cok komik Buradaki bu kadar sözler yazilarin hepsinin flatcast yardimla alakasi yok sanirim. yoksa onudami yanlis goruyorum.Sileceksen sil ama gecerli bir sebebin olsun lütfen. iyi günler

Tuesday, 24.11.2009, 20:21

Yeni Siteniz Varsa

aciklama icin tesekkürler yavuz

Sunday, 22.11.2009, 15:59

Yeni Siteniz Varsa

selam sanbox ne oluyor acaba..?

Monday, 16.11.2009, 21:50

Yeni Radyonuza Total Sayisini Aktarma [ Resimli Anlatım ]

Alıntı sahibi ""(((SEV*DA)))"" acaba söyle bir yanılgı olabilirmi siz sitenizi ziyaret edenle radyonuzu ziyaret edeni karıstırmıs olmayın ... sitenizi ziyaret edenler farklı sayıda olabilir ve radyonuzu ziyaret edenler farklı sayıda ... yanlız radyonuz icin söylüyorsanız bunu bu normalde mümkün degil .. Selam, ben bu yaziyi milattan önce 2000 yillarinda yazmistim ama yinede cevabin icin tesekkürler ) :lol: bu arada sitemin sayaciyla radyonun sayici farkli. karistirmis olma ihtimalim yok

Friday, 13.11.2009, 13:53

Re: ok :)

Alıntı eski nickinizi silmeden nasıl aynı maile ikinci bir nick aldınız onuda anlamadım ?? burdaki başlığı oku detaylı anlatımı mevcut http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=197729#197729 eski nicki silmedim. baska maille aldim. onu silmek ve baska nick almak istiyorum. cünkü türkcede olan sch harfiyle nick alinca olmadi. neyse tesekkürler. konuyu anladim. olur umarim. :book:

Thursday, 12.11.2009, 20:47

logout

Alıntı sahibi ""beratcan"" cihangirvlbg, eski nickinizi logoaut yapmadınızdandır abmelden=logout zaten. yazdigim gibi logout yapiyorum oluyor. diger nicki giriyorum kabul etmiyor. browseri kapatip aciyorum yine eski nick orda. anlamadim gitti. neyse.... tesekkürler

Thursday, 12.11.2009, 20:32

ok :)

Alıntı sahibi ""DjCansu"" Silmek istedigin nickinle giris yap, menüde Delete Account 'a tikla ve onayla. yotube videosu bu bölümde yersiz Sen demeden hemen önce buldum. ama üye oldugum nickle bir türlü giris yapamadim. hep eski nickim cikiyor. abmelden yapiyorum. flatcasti tikliyorum. yine ayni nickle online olmusum. bu arada sarki hediyeydi

Thursday, 12.11.2009, 20:01

Flatcastten nickimi nasil silerim

Evet sorunum var ve aramada baktim böyle bir baslik yok sanirim. Nickimi silmek istiyorum, ki mail adresimle baska nick alabiliyim. yardimci olan varmi acaba..? edit

Wednesday, 8.07.2009, 17:45

Flatcast F5.2 (RC 1)

aciklaman icin sagol beratcan.

Wednesday, 8.07.2009, 16:49

Flatcast F5.2 (RC 1)

bende oradan ayarlamak istedim ama olmamisti. Almanca olarak girersen ayarlara versionlar cikmiyor. ingilizce girersen cikiyor. herkesin haberi olsun. Tesekkürler meral ve diger arkadaslar.

Tuesday, 7.07.2009, 22:11

Flatcast F5.2 (RC 1)

Alıntı sahibi ""beratcan"" merhaba bende böyle bir sayfa cikiyor tabiiki ama version diye bir bölüm orda olmuyor. nasil gecis yapmaliyim..?

Tuesday, 16.06.2009, 17:24

Herkes MP3 Arşivini Göstersin Bakalim Kimin ki Daha Çok ;)

Alıntı sahibi ""ßy-_Rmx"" Pek bisey sayılmaz ama ) Dileyen olursa Teamwiever sayesinde pc me Baglana bilir sarkıları tek tek kontrol edebilir masaAllah yani baska ne diyim nerdeysen geliyimde bana aktaralim ))

Thursday, 11.06.2009, 15:38

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

ok konu anlasildi degistirdim ama henüz link calismiyor. hepinize yardimlariniz icin tesekkür ederim.

Thursday, 11.06.2009, 14:27

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

benim sayfaya ben linki direk vererek tiklandiginda dosya yüklenecek sekilde yaptim. ve tiklandiginda yüklenebiliyor. ama giremiyorlar. baska bir ihtimal yokmu girememe icin.