Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 11.01.2008, 01:12

Yazar: LyricOnAir

ERKEKLERİN 5 GÜNAHI

Allah senden ve arastirmayi yapan Amerikalilarindan gani gani razi olsun....mekanlari cennet olsun....

Monday, 7.01.2008, 19:35

Para, Para, Para!!!

Allah sizden razi olsun

Monday, 7.01.2008, 19:33

İŞTE Kaçirılan TÜRK askerlerinin Son görüntüleri !

degerli djseker eger özgürlügü sadece bir zümre, irk , din icin savunyorsaniz iste o zaman fasist yöntemlere megillsinizdir demek, türkiye'deki mevcut devlet yapisi gün gectikce özgürlüklerden türkiydeki tüm vatandaslarin faydalanmasi icin ufak da olsa adimlar atabilmekte, peki silahli terör örgütü ? silahli terör örgütünün "özgürlük" adina yaptigi bu kirli savas, kimin özgürlügü icin yapilmakta ? "bir irkin" özgürlügünü savunan bir siyasi olusuma akli selim insanlar "fasizim" demez mi ? evet el...

Monday, 7.01.2008, 17:20

Para, Para, Para!!!

Degerli Arkadaslar, sorun Para'nin kendisinde degil, o Paralari idare etmek ile "yükümlü" olan bireylerin deger yargilarinda. Simdi gercekci olmak gerekirse o Paralar hepimize lazim, cünkü dünyevi hayatimizi saglik ve huzur icinde gecirebilmemiz icin Paraya ihtiyac var, insanlarin emegi karsiligi verilecek birseylerimiz olmali ki o is veya beyin gücünden faydalandigimiz insanlar geleceklerine güven icinde bakabilip, üretmeye devam edebilsinler. Var olan bir Para ile sosyallesme ve yardimlasma o...

Monday, 7.01.2008, 17:01

Cok degerli Melikenalan bu ici bos yorumu size yazdiracak kaniya nerden , nasil vardiniz ? ben iletimde bahsi gecen konu hakkinda nacizhane düsündüklerimi yorumladim ve dikkatli okumus olsa idinz BENCE diye cümlemi devam etmisim. bunun gündemi "geri"den takip etmekle ne alakasi var anlamis degilim, kaldiki ben sizden C/P bir bilgi degil, eger varsa kendi yorumlariniz onlari okumayi tercih ediyorum. evet BENCE bu askerle kacirilmadi , teslim oldular, zaten bu basli basina bir suc, hatta askerler...

Monday, 7.01.2008, 02:10

Para, Para, Para!!!

para hersey degil ama hicbirseyde parasiz olmuyor...

Monday, 7.01.2008, 02:00

Hangi parti İktidara gecer

Hangi parti gecerse gecsin, siyasi kültür degismedikce hic birsey degismeyecek. Önemli olan hangi siyasetin devleti yönetmesi gerektigidir.

Monday, 7.01.2008, 01:54

Bu askerler "kacirilmis" mi yoksa gönüllü olarak silah mi birakmislar henüz belli degil, catismis gibi bir halleri yok, birde benim bildigim askerde bir emir verilir ve o emire ya itaat edilir veya "can" verilir". Bence bu 8 askerin isinde bir is var.....

Monday, 7.01.2008, 01:50

Polisten Kaçarken Ensesinden Vuruldu izle

Esas Suclu olan Polis memuruna "vur emrini" veya "vur emrini muglak bir yasa ile" verenlerdir. Polis memuru sigtigi her kursunun hesabini vermelidir. Bahsi gecen gencin ailesi dogudan terör yüzünden kacmis, tabancasinin sorumlulugunu tasiyamayan bir polisin kursunu ile yargisiz infaz edilmistir..... magdurun ailesine sabir ve adalet diliyorum

Wednesday, 2.01.2008, 00:27

İNANILMAZ UÇAK KAZASI 57 ÖLÜ BAŞIMIZ SAOLSUN:(

belki artik bu kaza bundan sonra abidik gubik (her)yere bir havalani yapmak ile ve kiran kirana bir rekabet icinde ucus maaliyetlerini düsürmek ile güvenli bir ucuz saglanayamacagi anlamis oluruz. Allah bu kaza'da vefaat edenlerin niyetlerine göre versin....

Wednesday, 2.01.2008, 00:20

Telefon Dinlemelerinde Özgürlük mü Güvenlik mi ?

Aslinda bu gibi sorunlar yeni cagin sorunlari ve her toplum kendi ortak deger yargilari esliginde tavrini belirleyecek zaman icinde. Aslinda bahsi gecen konu iki kademeli, 1. Devlet bireylerin özel iletisimlerine girebilmeli mi ? girmeli mi ? 2. Evet gerektiginde bir yasa cercevesinde girebilmeli diyorsak, elde edilen bilgilerin degerlendirilmesi mümkün mü , hangi sartlara göre yapilmali ? Misal siz devletin güveliginden sorumlu makamin basindaki insansiniz ve size bir bilgi geliyor, "yakinda y...

Tuesday, 20.03.2007, 19:08

Nizam-i ALem İlahi Kelimetüllah

selam stella aynen bende öyle düsünüyorum, hani yok arkadas acitgi konu hakkinda birsey bilmiyorsa beraber arastiralim, gerci trinitiy konuyu pek hale güzel aciklamis, ama yok bu arkadas konuyu biliyorsa tabiki bizim fikrimizi alabilir, ama böyle sanki "akil ölcer" gibi degil tabi.... bildiklerini yazar bizde okuruz, bakariz sonra fikirlerimizi yazariz, yani taktik olarak nereye varmak istiyor bu arkadas henüz cözmüs degilim... saygilarim ile [marq=left] LyricOnAir[/marq]

Tuesday, 20.03.2007, 12:26

H2O milletin agzini aramaktan, aklini ölcmekten vaz gec de neymis bakalim sence bu Alperenler birde senden okuyalim.... büyük bir merakla bekliyorum.... felsefe degilmis....siyaysi bir yapilanma degilmis.....neymis bu ? eger bunun cevabini biliyorsan oku da bizde ögrenelim sonra gider bunlara da beraber anlatiriz >>> www.alperenocaklari.net

Tuesday, 20.03.2007, 12:16

Evet bir gaye ama bu gaye tartisilmaz tek dogru bir gaye degilki :-) ve bu gaye'yi neden siyasi görüsü milliyetci muhafazakarlar savunuyorda türkiye komunist partili gencler savunmuyor ? veya Milli Görüscü diger muhafazakarlar..... tüm felsefi yapilanmlara sonucta bir gayesi vardir ! ama bunlari siyaset icinden uzak görmek ne kadar gerecekcidir ? nizami alemcilik.ülkücülük, turancilik, alperencilik bunlar hep ayni kuyunun su'yu olmaktan baska birsey degildir. dikkatini cekerim iyidir veya kötüd...

Tuesday, 20.03.2007, 11:56

Selamlar, evet benim bildigim kadari ile kendisini bu "felsefe"isiginda sosyal ve toplumsal hayata adayan ülkücüler var. bunlar mhp ye yakin ülkücü ocaklarindan ayrilip, kendilerince muhsin yazicioglu ön ayak olmasi ile eski adi ile Nizami-Alem Ocagi veya simdiki adi ile Alperen Ocaklari altinda bir siyasi örgütlenmeye gidiyor... Bu tür kendine felsefi kurumlar, "izim" eklentili siyasi yapilanmlar gibi "gercege kendilerince ipotek" altina almislardir ve yapisi itibari ile kendi icinde bir progre...

Tuesday, 13.03.2007, 21:30

Sag tiklamak....

admin tamam biliyorum da gene de bana resimlerin kolayca alinmasini önleyebilmek icin "sag tiklamayi" yasaklayan bir kodlama lazim galiba arkadas icin..... yani biz biraz isi zorlastirmak istiyoruz....sen de haklisin, yani yapmak isteyen gene bir yolunu bulur yapar..... *was man kodieren kann, kann man auch decodieren*

Tuesday, 13.03.2007, 21:15

Sag tiklamak....

selam ve tesekürler'de simdi sunu >>> function rtclickcheck(keyp){ if (navigator.appName == "Netscape" && keyp.which == 3) { eklemesi lazim arkadas html koduna ? ya kusura bakma bu konularda cidden cahil kaldim.....

Tuesday, 13.03.2007, 19:05

Sag tiklamak....

Arkadaslar simdi benim bir sorunum var.... bir arkadasin sitesi var ve o sitedeki resimlerin ve iletilerin "sag tiklama" ile "izni olmadan" alinmasina karsi korumak istiyor ? acaba nasil yardimci oluna bilinir ona ? eger cidden yardimi olabilecek bir arkadas varsa bana buradan veya PM yolu ile haber verirse kendi adima cidden cok sevincem.... simdilik kalin saglicak ile

Tuesday, 13.03.2007, 19:00

Türkiye`ye ve Türk`lere agir hakaretler...

mmhmm ben kendi adima konusmam gerekirse, ben "kürdlere" hakaret ettigimi düsünmüyorum ! ve eger aramizda sözüm ona bir kürd varsa bu bahsi gecen adamin zirvalamarlini sahiplencek olan, o da sonuclarina katlancak dir. yani kendi adima konusmam gerekirse, ben bahsi gecen konuyu yorumladim. beni biraz iyi taniyan bilirki ben insanlarina "kisilikleriden" dolayi degil "kisiliksizlerinden" dolayi elestiririm. yani ben "ici bos milliyetcilik" edip, baska bir millete mensup insanlari sirf o millete me...