Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 28.03.2011, 22:22

Yazar: Kararlıyım

ERKEKLER VE KADINLAR , Azıcık atışmaktan zarar gelmez

kadınlar dedıkodu yapar erkekler olayı masaya yatırır kadın dedıgın gırdın mı koluna yakısacak, vurdun mu duvara yapısacak Adamın biri vefat etmiş ve diğer tarafta Tanrı karar vermiş ve 'seni tekrar dünyaya geri göndereceğim, bir dilek tut' demiş. Adam düşünmüş taşınmış, 'tamam buldum, bana 300 km'lik bir otoban yap' demiş. Tanrı: Zor iş, daha kolay bir dilekte bulun Adam gene düşünmüş taşınmış 'hah tamam, buldum, kadınları anlamamı sağla' demiş. Tanrı: Otoban kaç şeritli olsun?

Thursday, 10.03.2011, 20:50

flatcast fcp tema ( fıstık ve By.Karanlıkdüş..

Alıntı sahibi "ßy-_Rmx" Emeginize saglık güzel bir çalışma cıkartmıssınız Sade olan favorim oldu .

Wednesday, 9.03.2011, 03:26

Ey kahraman Türk kadını

Bu konu hayatım boyunca aklımı kurcalamıştır.. Kimdir kadın,nasıl biridir,ne düşünür,ne yer,ne içer,duyguları varmıdır? Kadının tarifi herkeze göre değişiktir şüphesiz... Kadının adı her gönülde başka başkadır... Bir de benim tarifimi okuyun bakalım... Sabah ezanıyla kalkandır kadın... İbadetini yapan,mutluluk dileyendir Tanrıdan... Be soba tutuşturandır çalı çırpıyla,odunla değil ha!.. Su ısıtan,ineğin yemini hazırlayan,ve ahırı temizleyendir... Kahvaltıyı hazırlayandır,çocukların karnını doyur...

Tuesday, 8.03.2011, 11:31

Ey kahraman Türk kadını

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. evet saygi deger arkadaslar...bazi sözler vardir, cok agirdir, altindan kalkinmasi cok zordur. bu söz atatürkümüze aittir. yani büyük söz, peki benim sorum sizlere: atamiz bu sözü söylerken o zamanin o günün fedakar yürekli türk kadinina söylemistir. günümüzün türk kadini bu büyük lafin altindan kalkabilirmi? yani layikmi? eger layikse bu söz icin neler yaparlar veya neler yapmazlar? abooooo ... ben...

Sunday, 27.02.2011, 21:46

Facebook'da arkadaş sayın kaç?

ilkokul arkadasimi bulcam die facebook'un yarisini ekledim henuz bulamadim ama bulucam Kararliyim kaçkisi olduguna nerden bakcaktikki

Sunday, 27.02.2011, 21:26

Kim Gelsin

admin gelsin hiç geldigi yok

Sunday, 27.02.2011, 21:07

Atışmak istiyorsanız Buyurun !!

temlarina eklediğin resimler yuzunden googlede tema yapcak resim bulamiyorum birazda resimsiz tema yapsanda bizede resim kalsa

Tuesday, 22.02.2011, 20:28

Anlamlı Sözler

Ayrılığın hakkını ver...Anlamsız kıl tüm yaşanmışlığı..Kalmayı beceremedin.Bari gitmeyi öğren

Tuesday, 22.02.2011, 20:20

Seni Sana Sorsalar Söyleyeceğin İlk Şey Nedir

ne Düsündügümü kimse bilmiyor. Herkes sadece yazdiklarimi okuyor ASiLiĞiMi kimse görmüyor. Herkes beni tanidigini saniyor Ammaaa kimse benim kim oldugumu bilmiyor çok iyi demisim

Tuesday, 22.02.2011, 20:05

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

işittiğin sesleri duymadığın an. baktığın yüzleri görmediğin an. bakmakla görmenin arasındaki ve işitmekle duymanın arasındaki farkı anladığın zaman. işte o zaman beni anlayacaksın ve hissettiğin her şeyi yaşamak için çok geç olmuş olacak Değil Zamana, ömrünü bassan Yarım Yüzyıl uyuya kalıp yeniden uyansan 39 defa can verip 40. defa yeniden doğsan 5 Sene bitkisel hayatta kalsan Dününü bugününü, İsmini, Kimliğini, unutsan ben ben olsam yinede alma seni buraya kalanlar hep benimle gidenlere çok da...

Sunday, 29.08.2010, 02:28

Son Mesaj Benim Diyorsaniz!!

gözlerim yolarda kaldıda bi girip bakiyim demiştim davulcu geçtimi diye sordum geçmiş öyle dediler izmirde de havalar ne sıcak dimi ya