Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 14.03.2009, 00:51

Yazar: Avsarkizi

FLATCAST WİNAPTAN DİNLETMEK

arkadas sizin anlatiniz winamptan dinletmek ama arkadasin sorusu farkli ...arkadasin istedi winamptan urli yayin yapmak istiyor yani flatcast üzerinden degil direkt winamptan

Friday, 13.03.2009, 23:42

fcp dosya türünü değiştirdim radyoma eklersem sorun olurmu ?

ups cok cok sagol ozaman galiba ftp programi idi ismi yanlis yazmisim sanirim yinede cevapin icin tsk ..ftp programi lazim birde ona server lazim diye duydum ama nerden bulucagimi bilmiyorum tsk ederim yeniden

Friday, 6.03.2009, 18:55

yardım yayinima kimse giremiyor [edit]

arkadaslar banada yardimci olursaniz sevinirim bütün ayarlari yaptim hata buarada site adresimide degistim .de.tc sorun yapiyormus duydum ama yine türkiyedin giris olmuyor hata nedir anlamadim gitti acaba hompageden ola bilirmiki http://www.beepworld.de/ bu hompageyi kulaniyorum gercekten artik caresiz kaldim

Thursday, 5.03.2009, 22:46

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

peki adresi degismek istersem hanki siteden yapa bilirim ?

Thursday, 5.03.2009, 22:45

ana sayfama bile giremiyor acip hemen kapaniyormus anasayfa

Thursday, 5.03.2009, 22:36

arkadaslar bana yardimci olurmusunuz lütfen ..bütün ayarlari yaptim ve yayin yaparkende Mapping yesil ve + var ama yinede tr den arkadaslar giris yapamiyor anlamadim ve flatcasten hausmeisteride ben yayin yaparken ayarlara bakti ve perfekt ayarlar dedi peki neden yinede giris yapamiyorlar türkiyeden yardimci olursaniz cok memnunolurum simdiden tsk

Thursday, 5.03.2009, 17:27

arkadaslar ayarlarim tam olarak yaptim Mapping yesil ayni resimdeki gibi...birsey daha sorucam su firewall da bende iki tane flatcast isaretli dogrumu bu yoksa birin isareti cikmazimi lazim..ha buarada yine tr den giris yapamiyorlar dinleycilerim sorun acaba nerde flatcasthausmeisterinle konustum ayarlar perfekt diyor ama yinede giremiyorlar tr den :cry: bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tsk

Monday, 2.03.2009, 21:13

Allah raziolsun insallah olmusdur bilmiyorum ellerinize saglik yartim icin cok cok tsk

Monday, 2.03.2009, 20:50

sizin orda gültig für pc yaziyor benimde orda IP-Adresse yaziyor

Monday, 2.03.2009, 20:46

cok cok merci ama bende gültig für pc diye birsey yok orda

Monday, 2.03.2009, 20:24

selam arkadaslar bana yardimci olursaniz sevinirim benim modem yok burda cok ugrastim yapa bilmedim ayarlari ...benim modemin ismi SpeedportW701V :cry: cevap ala bilirsem sevinirim saygilarimla AVSARKIZI