Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 22.04.2009, 22:08

Yazar: Easymail

Mac'ler neden flatcast'i desteklemiyor..

mac lerin flatcasti desteklemedigini biliyorum. Fakat sanirim flatcasta baglanabilmesi icin mac bilgisayarina virtüel bi platform kurmasi gerekiyor. Oradanda windows sistemi kurarsa, sanirim flatcasta bu virtüel platform üzerinden baglanabilir. Daha detayli bilgiler vermeyi isterdim, lakin mac le hic calismadigim icin, daha fazla yardimci olamam herhalde

Saturday, 18.04.2009, 18:13

Kimi ve neyi Özlediniz ?

Trinity'yle komplo teorileri cözmesini özledim.

Tuesday, 14.04.2009, 11:14

flatcastın sesi kısmak

ben yagmurun ne demek istedigini anladim sanirim. radyoda yayin yaparken, mesela calacagi baska bir sarkiyi önceden dinlemek istiyor olabilir, kalitesi, sesi iyimi diye. O yüzden kisa süreligine yayindaki sesi kapatip, baska bir sesle mesgül olabilme istegi dogabilir. Hos karsilamak gerekir

Monday, 13.04.2009, 15:11

Temaları önlerde tutma çabası...

ben bu tesekkür etmeyi hicbirzaman anlamadim zaten. Bazen kötümser düsünmüyorda degilim, bir konu acilir, paylasilir, paylasim icin tesekkür ederim yazar, baskasi soru sorar, sordugun icin tesekkür ederim, ama baska yorum yok. temalarda bile, sayfalarca tesekkür var, yani tesekkür edilmese, o konuya girdigimde direk tema önüme cikacak, ama anlami ne oluyor? Sanki cok tesekkür edince karsi taraf hazmi duyacak, parami kazanacak, itibarimi artacak? Tesekkür etmeyi bile basit birsey yaptilar. O yüzd...

Sunday, 12.04.2009, 14:16

hareketli nickler sorunum war yardım pLs

adac ye üyemisin layla, üyeysen ara, calistirirlar, üye degilsen yinede ara, hem calistirirlar, hemde üye yaparlar

Sunday, 12.04.2009, 14:11

Bu kizi kim tavlayabilir ?

bu arada bu merveyi ben tavlamistim ama suan yazdigim chati kaydetmemistim, en azindan beni cekici bulmustu DD

Sunday, 12.04.2009, 14:07

Bu kizi kim tavlayabilir ?

aslinda aklima süper bi fikir geldi, o botego sayfasinda herkes kendi botunuda yapabilir. Oradaki botlardan bitanede bu allaturkaa sayfasina yapabiliriz, sorulari cevaplayan, linklere gönderen

Monday, 6.04.2009, 14:51

Allaturkaa Yoklama Defteri

burada hergün yoklama yapiliyormu?

Saturday, 4.04.2009, 11:55

Ermeni soykirimi iddiasi bitmistir

aradan iki sene gecmis, fakat burada bi konu paylasmisiz yahoo, tesekkürden fazla, yorum beklerdim aslinda, neyse, siz sagolun

Friday, 3.04.2009, 17:44

Sana Babamı Diyir?

ücüncü cocuk komsu cocuguda olabilir dimi

Monday, 30.03.2009, 13:39

@s@let Moderatörlüğün hayırlı olsun

evet öyle yaptim, suan üzerime kaya gibi düsüyorlar. Özlemisim ama yaa

Monday, 30.03.2009, 13:22

ooo sheker, bukadarla kalmadimki ben, bir ara süpermod bile olmustum ama demin attigim tas zaten gereken kurumlara ulasti bile, sagolsunlar

Sunday, 29.03.2009, 23:05

Prenses Moderatör'lüğün hayırlı olsun

sanada hayirli olsun prenses bugün bütün hayirlar sizin olsun

Sunday, 29.03.2009, 22:56

bende hayirlara vesile olmasini dilerim asalet, hayirli ugurlu olsun moderatörlügün