Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 11.05.2018, 09:20

Yazar: Layla

dj mikser gelmiyor

bilgisayarinin ses ayarlarindan stereo-karisimini acman gerekiyor. linkteki videonun son dakikalarinda nasil yapabbilrcegini gösteriyor Vista'da FCP Yukleme ve Mixer Sorunu

Monday, 2.04.2018, 11:02

tema alamiyorum

yüklemek istedigin belgenin .fcp kökenli olmasina mecbur. yani import from file ile actigimiz dosyalarda sadece fcp belgelerini görebiliyoruz, eger icinde .fcp belgesi yoksa, bos görünür.

Tuesday, 6.02.2018, 19:07

Denetimsiz hatası.

son denetlenmis sid 1565460 yani yaklasik 265 sid daha kontrol edilmesi gerekiyor, buda en az 2 gün sürer, diye düsünüyorum

Sunday, 12.11.2017, 09:52

YARDIM LÜTFEN.. YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS

Alıntı selam arkadaşla dün radyo açabiliyordum radyo dinleyebiliyordum gece birden radyodan düştüm ne açabiliyorum ne radyolara girebiliyorum radyoya sayfasına giriş yaptığımda yada yayın almaya çalıştığımıfa Explorer sayfası donuyor uzun süre işlem yapmıyor sonrada YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS diye uyarı geliyor window 10 kullanıyorum falatcasta port izni vermiştim aynı duruyor platcast pluginlerini sildim yeniden yüklemeyi denedim yine sayfa donuyor girilemediği için yüklenmiyorda herhangi bi...

Thursday, 9.11.2017, 22:30

Belgelerimin silinmesi

Windowsunuzda kac kullanici hesapi var? eksik kullanici yetkisi, sorununuzun nedeni olabilir

Saturday, 28.10.2017, 14:16

Flatcast Desktop Producer Hata Veriyor Dj Mikser Cikmiyor

Dj mixerin cikmama sebebi, stereokarisiminin kapali olmasi, windows ses cubugundan aktiv edebilirirsin linkteki videonun sonuna dogru bu sorunu windows vista icin gösteriyorlar. Bu vindows 7 ve 10 icinde gecerli Vista'da FCP Yukleme ve Mixer Sorunu

Thursday, 26.10.2017, 21:58

flatcast

toplam ziyaretci sayisini tek yayinlar kapaliyken aktara bilirsin, yani yeni sid numaranda kapali olacak.

Sunday, 25.12.2016, 10:44

index'e Swf ekleme yardım

flash i siteye eklemenin bircok yolu var. 1. objekt 2. embed 3. iframe sanirim senin icin en basiti iframe olacak , ayni flatcast radyo kodu gibi sayafanin uygun bir yerine ekle flatcast Kaynak kod 1 2 <IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no" frameborder="0"> </IFRAME> flash Kaynak kod 1 2 <IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flash-link.swf" scrolling="no" frameborder="0"> </IFRAME> boyutlari istedigin sekilde degistirebi...

Friday, 12.12.2014, 14:03

Rulette sid atıyom ya 1 ya 2 yada hic gelen olmuyor

Alıntı sahibi "adem1961" 1 duyum aldım..sid atılan yerin yanındaki detay bilgilerini dj bayani isaretlersen gelen cogalır dediler yaptım gene aynı lütfen yardimcı olun Elbette Sid listesinde bay / bayan veya Muzik tarzini secenlerde var, fakat bir bay olarak, listeye bayan oldugunu bildirirsen, bayansin diye gelen dinleyicileri nekadar yayinda tutabilirsin??

Thursday, 20.12.2012, 19:27

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Alıntı sahibi "akrep1" radyomun canlı yayın bolumu ayrı bır pencerede açılıyor fakat dinleyenler canlı yayın linkine tıklayınca hata alıyorlar. bi yardım ederseniz sevinirim ne yaptımsa olmadı Flatcast radyolarin direk Flatcast sitesi üzerine acilmasina izin vermiyor, radyoyu kendi sitene eklemelisin. veya konu basligda sözü gecen popup seklinde acabilirsin, (dikkat popup pencereleri cogu araclarda engelleniyor)

Sunday, 21.10.2012, 09:46

anasayfa teması ekleyyemiyom

Alıntı sahibi "cerezcii" anasayfa teması yani dj giris nical yazan temayı ekleyemiyorum ne demek istedigini anlasak elbet biri yardimci olabilir

Friday, 3.02.2012, 14:44

Merhaba Flatcast Ban SİTEMİ

Alıntı sahibi "ISIKLI-YOL" Kişinin Nickine Tıkladiğimizda Açılan Profilde Kişinin İp Adresini Görmemize Olanak Tanısın Kullanicilarin IPlerini bir baskalarina gösterilmesi hatta kaydedilmesi Almanya ve bircok Ülkede Kanunen sucdur (yasal disi), suc olmasa bille Flatcast'in yayincidan cok dinleyicileri var senin istedigin gibi bir imkan sunulsa bu cogunluk cok cabuk degisir. Eger Flatcastin sundugu imkanlar Site sahhiblerine yetersiz geliyorsa kendi imkanlarini kullanmakta serbestler, burdada pe...

Thursday, 8.12.2011, 19:52

allaturkaada sid gönderme sorunu

yaklsik 3,5 yildir internet explorer 7 güncellenmiyor ve bircok acigi var, ayrica cogu siteler tarafindanda artik desteklenmiyor.. eger windows xp kullaniyorsan, internet explorerini 8 e güncelle windows 7 veya vistayi kullaniyorsan internet explorer 9'a güncelle.

Friday, 21.10.2011, 16:21

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Alıntı sahibi "taz_maniac" infoya bakmak için flat5 ile yayın yapan bir radyoya gidin demişsiniz. ben şu an 5.3 te baktım dj de bende kırmızıyız.+ bir tane dinleyici var ve onunda kırmızı olduguna yani port açmamış olduguna eminim. anlatima göre en az bir yeşil olması gerek değil mi? buda demek oluyor ki şu an dinleyemem gerek flat5.3 te port bir sorun olmaktan çıktı mı yoksa?flatcast bunun için bir şey geliştirmiş olabilir mi? şimdiden teşekkürler. Muhtemelen diger dinleyicinin portu aciktir, ...

Tuesday, 18.10.2011, 18:19

Flatcast F5.3 (RC 1)

Alıntı sahibi "Siy@h" Benim takıldığım 5 guestten 2 si görünürken 3 ü neden görünmez durumda yada ben göremiyorum benden başka içerdeki dinleyiciler görebiliyorken guestleri,ve dışardaki geustlerde içerdeki guestleri göremediklerini söylediler.Ve Guestler işaretli iken.Bunda bir karmaşa var benim yaptığım bir karmaş olduğunu sanmıyorum. Cevap için tşk ler Misafirler girip hemen cikarsa online sayaci bu kisilerin sayisini bir süre daha gösteriyor, (rulette girip müzigi veya ortami begenmeyip hem...

Sunday, 18.09.2011, 10:07

Radyoma dinleyici gelemiyor ?

Alıntı sahibi "SILADA_N" radyo acik flatada gozukuyo ama girmek istedigimizde kapali gozukuyo neden kaynaklaniyor olabilir baska radyolara giriyoruz ama o radyo kapali gozukuyo acikken flata arama motoruna yazinca cikiyo ama kapali yardim edermisiniz sebebini bulamadik Okadar gereksiz bilgi vermissin, kisacik bir kelimeyi "MessagErr:xx" veya aldigin hata mesajini bizlere bildirsen, faydali bir cevapta alabilirsin. hata mesajlarinin aciklamalari burda Flatcast Sorun Mesajlari

Wednesday, 13.07.2011, 20:56

En iyi Antivirüs Programları hangisidir ? (flatcast radyo icin )

Cogu antivirus programlarinin (Kaspersky, mcafee, norton vs. ) birde Internet Security versionu oluyor, bunlarda antivirusun yaninda Firewall güvenligide oluyor, eger secimin Internet security olursa programin ayarlarinda flatcast portuna izin vermelisin...