Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 4.03.2015, 17:23

Yazar: REMZII

...Atilla_Ky ...Dogum günü..ALLATURKAA...Nın Abisinin dogum günü :))

Mutlu yıllar abi sevdiklerinle güzel hayirli yıllar geçirmen dileğiyle. Allaha emanet olasın.

Saturday, 13.12.2014, 18:17

Kur'an Müslümanlığı.........

Türkiye'deki akademisyen hadisciler Prof. Dr. Mehmet Görmez Diyanet İşleri Başkanı e-mail adresi: mgormez.diyanet.gov.tr telefon 0(312) 295 74 77 faks 0(312) 285 72 19 Prof. Dr. Mehmet Emin Özafşar Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı e-mail adresi:ozafsar@diyanet.gov.tr telefon 0(312) 295 72 15 faks 0(312) 284 37 28 Prof. Dr.Raşit Küçük Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı e-mail adresi :rkucuk@diyanet.gov.tr telefon 0(312) 295 75 63 faks 0(312) 284 78 07 ve birçok kişi var listede var sorularınız olu...

Saturday, 13.12.2014, 17:54

Kur'an Müslümanlığı.........

Selamün aleyküm hayirli aksamlar kardesim bu konuyu açma sebebiniz nedir islamda belirtilenler bellidir. Böyle yazılarla neyi amaçlamaktasınız. Dini bilgimiz eksik ise gideriz bir diyanete gerekli sorularımızı sorarız.Hadis nedir kuran nedir öğreniriz bunlar bilinen seylerdir bu yazıyla neyi amaçlamaktasınız insanlari yanlisa sevk etmek kadar büyük günah olduğunu bilmiyor musunuz bu yazıyı paylaşırken hangi bilgi ve ilme sahibiz hadis peygamber efendimizin sözleri filleri hal ve hareketlerini ak...

Monday, 1.12.2014, 21:38

Klavye sorunları

Eğer ki bir gün klavyenin basina geçtiniz klavyenizin tuşları çok sert basılmayacak durumda bu durumda ne yaparsınız. Yapacağınız iş ilk önce hastanin teşhisi koymak sebebi neden oldu su sıçramış olabilir, tozlanmış vesaire simdi yapılacak çözüm nedir? Çok basit bir çözümü bunun klavyenin tuşlarını tamamen sökmek ve tuşların altına gres yağı sürmekten geçer. Deneyin emin olabilirsiniz. Bilgisayarınızın klavyesinin tuşları eskisinden daha yumuşak ve üstelik daha hızlı yazmanızda büyük bir etken o...

Monday, 1.12.2014, 21:30

Doğru İletişim Kurma Yolları Nelerdir?

Doğru iletişimin yolu insanlarin birbirlerini dinlemesinden geçer. Bunun için psikoloğa gitmeye gerek yoktur. Ha şu var adam seytanin etkisinde sadece o sözleri biliyor onun sözlerini işitiyor ona yine de aynı yolu doğruyu güzeli söylemekten geçer. Tatlı dil yumuşaklık ciddiyetle anlatilan sözler karşındaki en sert insani bile un ufak eder. Belki nasip kismet olur da sözlerden bir pay sahibi olur nefis seytan belasından kurtulmak ister.

Monday, 1.12.2014, 21:21

Kapak Sözler :)

En güzel kapak mezar kapağıdır.

Monday, 1.12.2014, 20:57

Anlamlı Sözler

Ben kelimesini kullanan zarardadır. Önemli olan içinde ben kelimesi geçmeyen sözlerin güzelliğidir. Öyle ki ben dedimmi kul yanar ve insan biter. Bir seyin olmasini istiyorsak Rabbimizin izniyle inşallah kullanmak kulun kendi yerini gösterecek seytana fırsat vermeyecek ona uymayacak .

Monday, 1.12.2014, 20:50

Karalama Defteri...

İşte insanın en aciz kaldigi an var ya o an dua etmekten başka bir şey gelmiyor.

Monday, 1.12.2014, 20:40

Anlamlı Sözler

Allahtan başkasına güvenmeyin. Güvenilen dağlara kar yağar sonra pişman olursunuz.

Sunday, 30.11.2014, 22:54

Anlamlı Sözler

İyilik etmenin karşılığı yoktur, karşılık beklemek doğru olmaz; beklersek, bu bir iyilik değildir.

Tuesday, 25.11.2014, 14:04

Anlamlı Sözler

Kaptanı Nuh olanın, gemisi tufanda batmaz.

Thursday, 20.11.2014, 22:57

Anlamlı Sözler

Cuma namazina üç hafta sebepsiz gitmeyenin kalbi mühürlenir, rabbimiz o insanlardan lütfunu keser, o insanlar gafil kalirlar kendini Yaratani hiç düsünmezler maneviyaten bir çöküntü içinde olurlar.

Thursday, 20.11.2014, 22:46

..::Hayırlı Cumalar::..

cumaniz hayirli hayatiniz neseli saglığınız sıhhatli moraliniz yüksek umutlarınız gerçek olsun.

Thursday, 20.11.2014, 22:38

Karalama Defteri...

zaman çok çabuk geçiyor hayat mücadeleyle geçiyor tüm hesaplar dünyalık çıkar menfaat almış başını gidiyor dön yalan dünya dön kendinden habersiz hayatlar akip geçiyor kimi kendiyle savaş halinde olmus seytana esirhane kendini kaptirmis gidiyor tek çare olmus kagit parçasi o da yanip geçiyor

Monday, 10.11.2014, 22:00

"Melye & Oqus Pokus" EVLENDİLER

Biraz geç oldu ama siteye uzun zamandir girmiyordum siteye yeni gördüm. Kardeşlerim rabbim mesut ve bahtiyar etsin sizleri bir ömür boyu.

Monday, 10.11.2014, 21:37

10 kasım Atatürk'ü Anma Günü

Kalbimizdesin. Rabbim Atamizin,silah arkadaşlarinin, şehitlerimizin mekanini cennet eylesin. Nur içinde yatsinlar. Bizlere bu güzelim cennet vatani hediye ettiler. Bizde Türk Gençliği olarak gösterdiğin yolda, hedefte ilerlemeye devam edeceğiz. Bizlerin Işık kaynagi olarak her zaman yanimizda bilecegiz.

Sunday, 9.11.2014, 00:11

10 Kasım Şiirleri Ü. Yaşar Oğuzcan

Mustafa Kemal'i Düşünüyorum Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Yeleleri alevden al bir ata binmiş Aşıyor yüce dağları, engin denizleri, Altın saçları dalgalanıyor rüzgârda, Işıl ışıl yanıyor mavi gözleri... Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Yanmış, yıkılmış savaş meydanlarında Destanlar yaratıyor cihanın görmediği Arkasından dağ dağ ordular geliyor Her askeri Mustafa Kemal gibi. Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Gelmiş geçmiş kahramanlara bedel Hükmediyor uçsuz bucaksız göklere. Al bir ata binmiş yalın kılıç Ko...

Sunday, 9.11.2014, 00:01

Karalama Defteri...

Sırtlanları geçmişti beşer yırtarcasına Dişsiz mi kaldi bir insan onu kardeşleri yerdi. M.Akif Ersoy

Sunday, 9.11.2014, 00:01

Karalama Defteri...

Sırtlanları geçmişti beşer yırtarcasına Dişsiz mi kaldi bir insan onu kardeşleri yerdi. M.Akif Ersoy