Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 23.03.2009, 12:15

Yazar: Digimensch

Macromedia fireworks ile Tema Yapimi

Bu sekilde yapilan teheme .jpg formatinda. Peki nasil .fcp formatina dönüstürlüyor??

Sunday, 22.03.2009, 23:13

Flatcastin kendi Mixeride olmuyor Winamp'da olmuyor!

Menülerin türkcesini bilmiyorum. Extras->Internetoptionen buraya gir ve orada Sichereit Tabina gec. Acilan bu kisimda en asagida Geschütze Modus aktivieren seceneginin önündeki hacken kalkacak. islem bu

Sunday, 22.03.2009, 10:50

Tamam hallettim. Arkadaslar makinadaki ses kartlarindan degil.Öyle olsa zaten diger Playerler calismaz veya microfon calismazdi. Sorun su: Geschützer Madusu inaktiv yapinca oldu. Burdan bu sorunla karsilasan arkadaslara duyrulur. Yanliz baska bir sormak istedigim soru var. Ben mixer olarak simdi Winampi kullaniyorum , müzigi verdigimde hem müzik hemde o anda konusoyrsam benim sesimde karsiya gidiyor. Acaba Winampi mixer olarak kullanirken winamp üzerinde mikrofonu kapatma acama sansimiz varmi??

Saturday, 21.03.2009, 16:50

Arkadaslar böyle bir Forum buldugum icin cok sansliyim ve yapan arkadaslara tesekkürlerimi sunarim. Benim sorunum ben f5 versinonu ile radio kurdum. Ve kullandigim sistmem Vista. Ben Sendung Startene giriyorum Mixer aciliyor ve Mixerde add ile sectigim mp3 leri , sira sira mixer atliyor hic birini calmiyor. Forumu altini üstüne getirdim herseyi denedim. Mp3 deki Türkce karekterleri temiyzliyorum deniyorum yine olmuyor. Winamp ve Windows Media Player ayni mp3'leri gayet güzel caliyor.Hic sorun yo...