Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 29.12.2017, 00:36

Yazar: Ceren

Radyo Hesabım Kendiliginden Silinmiş

bagzen hic tanimadan aldiginiz djler siz farkina varmadan bu tür pislikleri yapiyor.

Wednesday, 11.10.2017, 00:48

radyom acılmıyor

tr,gg uzantili adreslerde suan bir sorun göremiyorum.

Friday, 22.09.2017, 21:49

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

suan sid 1557323 yayinda degil, eger siz yayin yaypiyorsaniz, farkli bir sid numarasi kullaniyorsunuz http://www.allaturkaa.de/radyo/index.php?sid=1557323

Friday, 22.09.2017, 21:23

CEVAP: Radyo kurulumu

Alıntı sahibi "yurekdesiin" 1 Haftadır ugrasıyorum kactane sid geldi emaile kactane radyo ismi degistirdim fakat bi türlü radyoyu kuramadım.Ben yayın alabiliyorum ama ofline gozukuyor flatcastta gorunmuyor. sid bumaranizi bildirirsenin ne oldugunu ögrenebiliriz. bu arada flatcast radyo listesi canli güncellenmiyor, 10 -15 dakikada bir güncelleme yapiyor, yani yayini actiktan bir süre sonra gizli yayin degilse listeye cikiyor

Sunday, 17.09.2017, 11:41

Radyo ismi ile gözükmek

Alıntı sahibi "*?Hazan?*" Atilla bey istatistikleri görebileceğim link gönderirseniz çok memnun olurum.Teşekkürler http://www.flatcast.com/PrgStatistic.aspx?sid=1556961

Sunday, 30.07.2017, 13:44

sid yayında degil

yardimci olabilmek icin radyonuzun sid numarasi gerekli.

Wednesday, 31.05.2017, 17:05

Fcp sorunu

fcp belgesini windows üzeri hic bir programla acmamiza gerek olmadigi icin , ne gösterdigi farketmez. Fcp belgelerini flatcast producerler ile yayinda acabiliyoruz. kisaca hicbirsey yapmana veya degistirmene gerek yok..

Thursday, 18.05.2017, 19:54

Dj Mixser Radyo acıldıgında Cıkmıyor Yardım Lütfen

Vista'da FCP Yukleme ve Mixer Sorunu anlatimin sonunda sesin sorunun cözümüde var

Thursday, 8.12.2016, 11:21

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Alıntı sahibi "mona roza" selam radyomun sid nosunu radyolar bölümüne nasıl eklerim önce eklliyodum o sayfayi bulamiyorum yardimci olursaniz memnun olurum teşekkürler sanirim flatcastin sayfasindan bahsediyorsun! yayina basladiktan 10 dakika sonra yayinda en az bir dinleyici olunca listeye ekleniyorsun. Niyetiniz dinleyicilere ulasmaksa, o listede biraz zor oluyor, genelde cogu flatcastin ilk sayfalarina bakar... size Radyo Rulet i öneririm, rulette Sid göndererek muhtemelen daha cok dinleyiciy...

Friday, 15.07.2016, 07:42

flatkast radyo girememe

senin udp 40123 portun kapali oldugundan, diger portu kapali olan dinleyiciler girmekte zorlana bilir. linkteki anlatimi okumakta fayda var. Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Tuesday, 28.06.2016, 04:30

Lütfen Yardım Edin

tipik virus, en temizi format atip windosu yeniden yüklemek

Tuesday, 17.05.2016, 16:44

Flatcast sunucu değişimi

Alıntı sahibi "HaNıM aGa" ama yeni yayın akışı nasil olurki yayini kapatip tekrar acmak yeterli

Monday, 2.05.2016, 22:17

ActiveX Eklentisi

Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler) suan bir sorun yok

Saturday, 2.04.2016, 19:38

Radyoda Ses geliyor Görüntü Yok

http://www.allaturkaa.de/radyo/test.php?sid=1525558 yukarda linkteki radyoyu dinlemeyi bir dene, ayni sorunmu?

Monday, 8.02.2016, 23:06

Flatcast Sorunu....

Alıntı sahibi "dostlar_sokagi" BUGUN BIR FORMDA OKUDUM BIDAHA ACILMICAKMIŞ FLATCAST TELİF HAKALRI PROBLEMI VARMIS COK EMIN DEGILIM. telif haklari ile bir sorun olacak olsa, bu yayincilar icin gecerlidir, flatcast bizlere sadece bir yayin imkani sunuyor, kendileri yain yapmiyor. Yanlis bilgi ihtimal a) serverde arza (cpu, harddisk vs.) ihtimal b) saldiri (ddos veya benzeri)

Thursday, 31.12.2015, 02:01

Yardım lütfen...

streo mixi aktif etmelisin, linkteki konuyu dikkatle oku, sorununa cözüm olacaktir Windows 7 Stereo Karistirici Sorunu veya altaki linkte bulunan videonun son dakikasini izle Vista'da FCP Yukleme ve Mixer Sorunu video windows vista icin yapilmis, fakat windows 7,8,10 da ayni sayilir

Sunday, 13.12.2015, 21:28

Mause Donuyor

hangi internet tarayicisiyla bu sorun oluyor? farki bir tarayici ile denedinizmi?

Wednesday, 18.11.2015, 20:14

Radyo açılma sorunu

Radyo Rulet flatcast.com üzeri calisiyor ve ben sorunsuzca dinleyebiliyorum

Wednesday, 18.11.2015, 18:00

Radyo açılma sorunu

www.flatcast.net adresine saldiri yapiliyormus, fakat www.flatcast.com adresinde suan sorun yok. radyonuzun kodunu com adresine yönlendirin