Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 16.04.2019, 21:30

Yazar: €SM€R

Denetlenmemiş Yayın

Selam Radyomuz yeni Denetlenmemiş Yayın Olarak Gözukuyor yardımcı olurmusunuz Sid Numarası :1581147

Sunday, 26.02.2017, 09:17

sid Tanımlanmıyor

Yeni radyo açtık fakat sid tanımlanmadı yardımcı olursanız sevinirim.. Sid : 1547041

Sunday, 17.01.2016, 18:33

Index 215

Harikaaaaaaaaaaaaaa olmuş emeğine sağlık Hakan

Friday, 2.10.2015, 09:58

Flatcast Fcp Tema Sensizliği Ben Seçmedim-LoveStory

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Emeginize yüreginize saglık harika ve güzel paylaşım adına tşklr Tşk ederim güzel yorumun için

Friday, 2.10.2015, 09:57

Alıntı sahibi "KRALİÇE SULTAN" Zarif çizgilerle süslenmiş çalışmanız oldukça kullanışlı olmuş Esmer Hanım..Çet alanının geniş tutulması sohbeti bol olan radyolar için güzel bir seçenek.Emeğinize yüreğinize sağlık.. Yorum ve beğeni için tşk ederim

Friday, 2.10.2015, 09:56

Alıntı sahibi "TAMER*39" emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler ayşe Alıntı sahibi "Kerim Can" emeğine sağlık Esmer..Sade,kulanıslı bir tema olmuş.paylasım adına teşekkürler. Yorum ve beğeni için teşekkürler

Friday, 2.10.2015, 09:54

Alıntı sahibi "ZENoBIA" Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama çokk uzun zaman oldu sanırım.. Seni ve temalarını görmek çok güzel Lovestory (lavimsitorim) Birazcık ölçülerin büyük ama büyük tema tercih edenlerede bir alternatif olur .. sade ve çok güzel bir çalışma eline sağlık olsun..çok tşk ler... Güzel Yorumun İçin Teşekkürler Zenocum beğenmene sevindim

Friday, 2.10.2015, 09:49

Flatcast Fcp Tema-Son Bakış - Ds AyŞe

Alıntı sahibi "Kerim Can" emegine saglık Esmer..paylasım adına teşekkürler. Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" Güzel paylaşım için teşekkür ederim emegine yüregine saglık Yorum için tşk ederim

Friday, 2.10.2015, 09:48

Flatcast Fcp Tema-Son Bakış - Ds AyŞe

Alıntı sahibi "KRALİÇE SULTAN" Sade ve şık bir paylaşım olmuş.Butonların renginin daha belirgin olması userler için büyük kolaylık oluyor.Güzel emeğinize güzel yüreğinize sağlık. Yorum ve beğeni için tşk ederim

Friday, 4.09.2015, 20:39

Google CHrome Hatası

sorunu halletim chrome exe dosyasını chrome1.exe olarak değiştirdim düzeldi tsk yardım için

Friday, 4.09.2015, 18:56

Google CHrome Hatası

Tarayıcıyı açamıyorum bu hatayı alıyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkürler..

Saturday, 7.03.2015, 15:14

sid yerine radyonun ismi gözükmesi

1462822 Sidli Radyo muzun Rulette MEGARADYO olarak gözukmesini istiyorum...Teşekkürler

Wednesday, 4.02.2015, 14:30

Flatcast Fcp Tema [ Hey Dj ] Designer Alakaa

Kaan.. Süper çalısma renk seçenekleriyle net çalısmalar olmuş tebrikler