Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 17.10.2009, 22:26

Yazar: HeRqeLe

Bir kalbim daha olsa yine seni severdim (radyo indeksi)

Paylaşım için Tskrlr Ama Nedense Temalar Yarım Çıkıyor Neden Olabilir Bu

Saturday, 2.05.2009, 19:40

tr.cc ile site yapımı

yönlerndirme Güzelde biz İndex Yapamıcakmıyız Bu tr.cc sitesine

Friday, 24.04.2009, 16:38

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

Arkadaslar kolay Gelsin Bende Yaptım Ama İndexin için HAngi Adresi Yerleştireceğiz ve irfame YAzmıyor Bizmi Yazacaz YArdımcı Olabilirmisiniz

Friday, 24.04.2009, 11:44

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Bakın Benim Bir Radyom Var http://www.cokradanlilar.net/radyo.html Bu Adres Ve Bu Radyoyu Açtığımda gelen Tüm Mailler Silindi Bu Dediğinizi Açmam için radyo şifresinimi Mailinimi girecem Ne Gireceğim bilmiyorum neyse Yordum Sizi Hersey için Tskrlr SaoLun Kolay gelsin Sizlere

Friday, 24.04.2009, 11:35

Create a new stream take over or start of stream (from another user) - stream password required Download Producer (Version F5) Mozilla, Netscape, Opera Download Producer (Version 4.16 RC1) Mozilla, Netscape, Opera Download Producer (Version 4.15) Mozilla, Netscape, Opera Aşalarda Bunlar var Buyrun

Friday, 24.04.2009, 11:23

Bencede Öyle Yapalım Trinity Benim Nick'le Sorun Yok dj giriş şşifresini değiştirmek istiyoyum BEnde "Change streams's data" çıkmıyor "Create a new stream" .Çıkıyor sizleri yoruyorum ama kusura bakmayın

Friday, 24.04.2009, 10:32

Ben Anlatamadım Sİze Nickle sorunum Yoq Benim Amacım Radyonun Dj Giriş Şifresini Değiştirmek Benim Tanımadığım Kişiler Radyo mu Acıyor Bunların Önüne geçmek İstiyorum

Friday, 24.04.2009, 10:18

Trinity Evet Öyle Sizden Rica Yukarda Yazdım Bana Yardımcı Olursanız Cok Sevinirim Sid Numarasını NAsıl Değiştiririm.

Friday, 24.04.2009, 09:20

Yardımın İçin Teşekürler BERATCAN Arkadaşım Mail Değişmmeiş Geldi Ama Yine SizleriN Gösterdiği Yerlere O Nick Ve Şifreyle Girmiyor KAbul Ediyor Ama o gösterilen YEri TAkip Ediyorum Ama Bir Tüelü Ulaşamadı Yardım Edersenin Cak Sevinirim Teşekürler...

Friday, 24.04.2009, 00:29

RESİMLİ ŞİİRLER

Paylaşım İçin Teşekürler

Thursday, 23.04.2009, 17:59

S.a Arkadaslar Benim Sorunum Sid Şifresini Değiştirecem RAdyonun Şifresi Tanımadığım KişileriN Eline Gecmiş Kanalda Dinleyici KAlmadi hakaret Ediyorlar Ben Admin Paneline Giremiyorum şifreyi Değiştireyim ilk Açtığımda radyoyu Mail Gelmişti silinmiş Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Tskrlr