Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 29.08.2007, 18:21

Yazar: doymusfm

guest ( gast ) girisi

selam arkadaslar benim bir sorum olacak formda çok aradim yanit bulamadim radyoda gueslerin sohbete katilmasini engelleyen bir durum varmi varsa rica ediyorum bana bildiriniz. simdiden çok tesekkürler saygilar.

Monday, 16.07.2007, 23:23

Flatcast Producer 4.15.21

Alıntı sahibi ""wanted"" sitenin adresini verseydin daha net anlardik doymusfm. Guest olayı su sekilde Flatcast admin panelinden log out yapmazsan o nickle girersin. Diger radyolar da dahil. slm wanted<< sizlerden cok seyler ögrendim dahada öğreneceğimi biliyorum ben adıma bir çok sorunları aştım yada ben öyle düşünüyorum. www.doymusfm.byethost7.com radyomun adresi > alaturkaa,dan aldığım indeks,i kullanarak yeni bir sayfa oluşturdum ancak bu indeks yazılımı hakkında daha çok şey öğreneceğim. b...

Wednesday, 11.07.2007, 10:21

Portal (index) Degistirme

SLM Ben öncelikle emeğe saygı diyor teşekkür ediyorum . EDİT ben bşeyler yaptım çokta anlamıyorum yardımlarınız sayesinde oldu hepsi ancak yukarda verdiğiniz linkten resimde görülen indeks değiştirme programının aynısını indiremedim benzer başka bir program indiriliyor demem oki söz konusu programı sizler indirip allaturkaa,ya eklerseniz daha yararlı olur diye düşünüyorum tekrar saygılar.

Tuesday, 10.07.2007, 11:25

..:: Alternatif Ve Ücretsiz Ftp Alanı ::..

kardeş bende byethost7,den allaturka indeks ile kurdum web sayfamı hala çalışıp araştırıyorum çok bilgim yok hep sizlerin yardımı ve merakım ile buraya kadar geldim. http://www.doymusfm.byethost7.com adresim 1-adresimin devamında .byethost olmasa olmuyormu? 2-dj girişi yani radyo neden sayfanın içinde açılmıyor radyoyu açtığımda falt adresi arama cubuğunda benim sayfamın adresi değil?

Wednesday, 6.06.2007, 20:14

Flatcast icin Port Acmak

SLM BEN DOYMUSFM YUKARDA VERDİİNİZ IP KODLARINI AYNENMİ GİRMELİYİZ? SAYGILAR

Wednesday, 6.06.2007, 19:56

Flatcast Producer 4.15.21

MERHABA ADMİN VE İZLEYEN ARKADAŞLAR BENİMDE SİZLERE BENZER SORUNLARIM VAR. RADOYU KURDUM EĞRİTİDE OLSA MEVCUT BULUNAN MYSİTE WEB SAYFAMA EKLEDİM YAYIN YAPABİLİYORUM ANCAK YAYİNDA İKEN DJ,YE DEVREDEMİYORUM BÜTÜN AYARLARI DOĞRU YAPIYORUM OLMUYOR İKİNCİSİ DİĞER DJ YAYIN ALDIĞINDA BEN GUES OLMALIYIM HALBUKİ DİNLEYİCİ OLARAK GİRDİĞİMDE BENİ RADYONUN ADI İLE GÖSTERİYOR EN ÖNEMLİSİ İYİ ANLAMADIĞIM IP AYARLARINI TÜRKCE BİR BİÇİMDE HANGİ KODLARLA YAPACAĞIZ BUNU ANLAMAK İSTERİM EMEK VE HİZMETLERİNİZ İÇİN ...