Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 26.10.2013, 00:22

Yazar: *sibeelll*

FCP dosyası yapımı ve yüklenmesi

çokkkk teşekkürlerrr Oqus Pokus harikasınız sayenizde yaptımm Allaturka Ailesini çokk seviyorum

Friday, 25.10.2013, 22:40

tşkler oqus pokus ama sorum o değil benim radyoya tema aktarmayı biliyorum normal herhangi bir siteye fcb li dosya aktarımı olmuyo nasıl yapılacak diye sormuştum örneğin yapmış olduğumuz fcbli temayı alaturkaya ekliyebiliyoruz arkadaşların yararlanması için ben aynı şekilde siteme eklemeyi planlıyorum nasıl yapabilirim bunu sormuştum

Friday, 25.10.2013, 22:27

[/Arkadaşlar bir sorum olacak umarım bana yardımcı olacak biri çıkar fcb yapmış olduğum temayı siteme ekliyemiyorum bunun için ne yapmam lazım rar dosyası yapıp urlesini hangi siteden alacağım bilgisi olan varmı acaba?[b][[/b]

Sunday, 9.06.2013, 20:49

temayı göremiyorum

çok teşekkür ediyorum ZENOBIA yaptım oldu.

Sunday, 9.06.2013, 00:58

temayı göremiyorum

arkadaşlar benim sorunum leptobumda yaptığım temaları görememek windows7 kullanıyorum temayı hazırlayıp urlesini alıp radyoya yüklüyorum dışarı çıkarıp masa üstüne atıyorum ama görüne dosya yok ortada bunu nasıl çözümleyebilirim?

Sunday, 27.01.2013, 11:54

Yağmur Sevinci-Fcp Tema Hazarbey-45

emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş

Sunday, 27.01.2013, 11:51

fcp tema çerceveli amatörce yapılmış bir tema

Alıntı Emeğinize sağlik *sibeelll* güsel paylasim için tskkr ederim çokk teşekkürler zeynoo35 beğendiğinize sevindim eleştirilere her zaman açığım

Sunday, 27.01.2013, 11:48

fcp tema çerceveli amatörce yapılmış bir tema

Alıntı sahibi "TurkEce/GnL" Ellerine sağlık arkadaşım.Herkes amatörce başlıyor önemli olan başlamak bence Kullandığınız program anladığım kadarıyla p.scape bir an evel photoshopa geçmenizi öneririm.Çünkü emeğin karşılığını daha çok veren bir program.Sitemizdede videolu kullanım anlatımları,ekleye bileceğiniz özellikler mevcut.Emeğini paylaşan yüreğinize,teşekkürlerimle devam diyorum, temalarınızı bekliyorum çokk teşekkür ediyorum Turkece evet space kullanıyorum photoshopau cözebilirsem ona gece...

Sunday, 27.01.2013, 00:49

temalarımla ilgili bir sorunum var

çok teşekkür ederim önerilerinizi deniyeceğim....

Saturday, 26.01.2013, 23:08

http://imageshack.us/ buradan yapıyorum üyeyim buraya..

Saturday, 26.01.2013, 20:54

arkadaşlar bana kim yardım edebilir bilmiyorum ama bir sorum var burası yerimi onuda bilmiyorum modların affına sığınıyorum buraya yazmaya karar verdim . ben temalarımı herkeze yolluyabiliyorum ama almanyada olan bir arkadaşıma yolladığımda tema toolsa açtıgında arkadaş görmüyo bu konuda bana yardımcı olurmusunuz fakat bu arkadaşıma bir başkası yolladığında tema alabiliyo bunuda belirteyim sadece benim temalarımı görmüyo nedeni ne olabilir yardım lütfenn...

Saturday, 26.01.2013, 11:42

fcp tema düşünce

teşekkürler richter.teşekkür ederim hbm. teşekkürler reyhan hepiniz beğendiğinize sevimm

Saturday, 26.01.2013, 08:29

fcp tema düşünce

teşekkür ederimm firari35 beğendiğinize sevindim...

Saturday, 26.01.2013, 07:10

cagaTay 2013 flatcast radyo index Seyretme Keyfi

Emeğine sağlık cagatay süper bir paylaşım