Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 12.11.2009, 23:30

Yazar: AYSUNCAN

Create a new stream bu yazı neden cıkmıyor

mail adresini dogru verdim ama yinede Create a new stream gözükmüyor (

Thursday, 12.11.2009, 23:21

Create a new stream bu yazı neden cıkmıyor

yeni radyo kuracam flata üye girisi yapıyorum fakat Create a new stream yazısı cıkmıyor neden acaba?

Saturday, 18.07.2009, 23:09

oynayın bakalım hadiii

Güzelmiş Teşekkürler..

Friday, 19.06.2009, 20:50

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

arkadas süper dj isimleri yazmısında senden bir dj ismi ben rıca etsem ayıp olmaz insallah Çiçek ve Seheryeli ayrıca aynı prg indirdim ama kullanamayıyorum isim yazdım kayıt yapamıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Friday, 30.01.2009, 11:41

potum açık (+) ve yeşil ama yinede kimse giremiyor yardım

ya allahaşkına bu port acmayı kaç dj yapabilecek yaa bu ne iş böyle hadi ben yaptım diger dj ler nasıl yapacak hemi yayını alırken vererken girişlerde bir sorun yok port acmadıgım halde yok bir sorun bu port acmak gercekten gereklimi sizce ayrıca bu bloked sorunuda kablo temazsızlıgından olduguna eminim bende aynı sorunu yaşadım kabloları degistirdik prb kalmadı port falanda acmadık internet kıssa süreli kesiliyor o yüzden bloked sorunu yaşanıyor kablolardakı temazsızlıktan oluşuyor bu kadar

Thursday, 22.01.2009, 23:08

10 tane düzenlenebilir sablon( imzasiz)

masum pek güzel olmuş ellerine saglıkk.

Thursday, 8.01.2009, 18:51

canlı yayını kayıt yapabilirmiyim?

radyyomuzda yaptıgımız canlı yayını kayıt yapabilirmiyim yazışmaları kayıt yapabiliyorum ama canlı calan müzikleri kayıt yapabilirmiyim.

Sunday, 4.01.2009, 15:40

Dinleyicilerin IP adreslerini görebilme [Edit]

bende sitedeki tüm üyelere seslendim arkadaslar diye bilgisi olan varsa yardım etsinler diyee) arkadaşlar gercekten süpersiniz yaa hemen cevaplar gelir teşekkürler hepinize.

Sunday, 4.01.2009, 15:29

tamam arkadaşlar teşekkürler ilginize sorumun cevabını alamasam bile cevap gelmesi güzeldi.)

Sunday, 4.01.2009, 15:25

o kisi renk de almıyor hic görünmüyor ama sayı bir fazlalaşıyor. tamam okuyuyorum kuralları.)))

Sunday, 4.01.2009, 15:12

radyomuza gelip dinleyici olan gast guest veya nickle gelenlerin ip adreslerini görebilme imkanımız varmı? birde radyoya gelip dinleyen biri var ne gast olarak ne guest nede nick görünüyor bunada bir cevap verebilirmisiniz sayı olarak görünüyor baska sekilde görünmüyor

Saturday, 27.12.2008, 22:39

Dj MuMu2008(özel 2) (edit)

teman çok güzel olmamışşşşş daha güzel tema istiyorum ben

Sunday, 14.12.2008, 21:03

CİCEK TARLASI BY (DAMRAM)

bu tema çoooooooookkkkkkkkkk güzelllll

Friday, 6.06.2008, 17:55

DEV IMZA ARSIVI

ellerinize saglkı gercekten hepisi bir birinden güzel.

Thursday, 22.05.2008, 21:27

SEVMEK NEDİR Kİ?

emegine saglık ekledigni yazı icin .

Thursday, 22.05.2008, 21:20

Flatcast icin Port Acmak

bende cok denidim port acamıy ama acamadım radyodan kimse düşmeden dinliyor sorunda yok bence portla pek alakası yok diye düşünüyorum.

Tuesday, 12.02.2008, 23:38

Sevgi gifleri

Teşekkür ederim güzel eklentiler var.

Saturday, 19.01.2008, 23:53

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine !

Evet simdi işlem tamam teşekkür ederim CEVAPSIZ KALAN BİR SORUM VAR.?? FTP İÇİNE ATTIĞIM www.yesilmursal.com/radio.htm LİNKİNİ BİZİM KÖYÜMÜZE AİT DİĞER SİTENİN ANASAYFASINA KOYARSAM SORUN YASARMIYIM..?? FLATCASTLA ??