Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 4.02.2020, 13:01

Yazar: SyTaN

Flatcast/Radyo yeni İndex /((MAHMUT 36))

yüreğine emeğine sağlık çok güzel ama bir şey danışmak isterim

Monday, 10.05.2010, 11:25

Çok Çok Çok Acil Yarim

SEVGİLİMİN DOĞUM GÜNÜ TR.GG UZANTILI BİR SİTE YAPIYORUM HOŞUNA GİDECEĞİNİ UMUYORUM POWERPOİNTTEN BİR SLAYT YAPTIM SİTEYE KOYMAK İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM..ASLINDA SLAYTI SİTEYE KOYMAMIN TEK AMACI İSTEDİĞİM BİR SARKIYI SİTEYE KOYAMAMAM NOLUR YARDIMCI OLUN ...

Sunday, 21.06.2009, 22:23

galatasaray yonlendırme sayfası

gercekten hoş yanı hoş olan galatasaray resmi ama intonun butonunu kaldırsam sankı dahada hoş olacak tr.gg uzantılı site hakkında yardımcı olabışırım basarılar emegina saglık...

Thursday, 14.05.2009, 16:41

yardım

gercekten cok hoş fakat bu indexi tr.gg ye koyamıyorum bana bu konuda yardımcı olursan cok sevınırım

Monday, 11.05.2009, 17:47

yardım

Alıntı sahibi ""Asena"" Alıntı sahibi ""SyTaN"" arkadaşlar cok acil bi indexe ihtiyacım var ama lınk olmıcak sadece kayan yazılar bol olucak kız arkadasıma dogum gunu hediyesı olarak sıte yapmayı dusunuyorum sadece tek sayfa oda ındex olucak 2 gunum kaldı cok acil yardım plsss indexi pasta ile karistirdin sanirim bir gül alsan daha cok sevindirirsin, hem senin emeginde icinde olmus olur tam anlayamadın sanırım asena senin sevgilin sana pasta yada gul alsın o ayrı mesela ama ben farklı bısey ols...

Monday, 11.05.2009, 13:02

yardım

arkadaşlar cok acil bi indexe ihtiyacım var ama lınk olmıcak sadece kayan yazılar bol olucak kız arkadasıma dogum gunu hediyesı olarak sıte yapmayı dusunuyorum sadece tek sayfa oda ındex olucak 2 gunum kaldı cok acil yardım plsss