Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 20.01.2015, 19:03

Yazar: vestt

FLatcast indexs Asi~Menekse/ Sonbahar /

tskler güzel olmus izninle kullanmaya basladim

Tuesday, 23.12.2014, 03:17

Sid Aktif Rica

slm hayirli sabahlar dilerim arkadasimizin yeni radyosu için sid aktifte ricada bulanabilirmiyiz simdiden emeginize saglik tskler 1463898

Sunday, 21.12.2014, 23:24

radyomun sid nosunu kaydetmek istiyorum yardim

evet birkacgünde acamayabilirim cünkü acil hastam var

Saturday, 20.12.2014, 03:42

radyomun sid nosunu kaydetmek istiyorum yardim

slm öncelikle radyomun sid nosunu flata kaydetmek istiyorum radyomun ismi olursa sevinirim şimdiden tesekkürler sid no 1463471 radyo ismi vurgungozlum şimdiden tesekkürler

Wednesday, 26.05.2010, 00:37

Flatcast Fcp Tema-Gün Batimi-manzara sevenlere

emegine saglik bu arada EDA BURSA senden ricam var beni eklersen sevinirim vestt_vestt@hotmail.com adresim

Friday, 28.08.2009, 01:17

İSTİYENE HAZIR RADYO

slm arkadaşlar bende bundan 3 4 ay önce bir radyo actım hemde gostlu ama işim geregi fazla ilgilenemedigimden dolayi istiyen olursa ugraşmadan hazır radyoyu vermek isterim tabi eger gercekten istiyen olursa belki yasak ama bilmiyorum yasaksa özür dilerim site genelinden radyoyu istiyen olursa msn adresine yazsinlar edit link adresine yazanlara radyoyu vermek isterim saygilarla

Sunday, 10.05.2009, 21:56

Datron Modem / Router de Flatcast icin port acmak [Video]

slm iyi mrhabalar yardiminiza ihtiyacim var daha yeniyim bilgilendirirseniz sevinirim ben airters 5450 varlies modeli modem aldım bunun ayarlarını yaptım nete giriyorum ama radyomuda acıyorum dısarıdan kimse giremiyor port ayarlarından nereye nasıl girecem acıklamalı ve lütfen resimli olrsa sevinirim mailime yollarsanız teşekkür ederim edit Beratcan saygılarla şimdiden teşekkürler