Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 28.05.2008, 17:18

Yazar: Epson Ali

flatcastın f5 sürümü hakkında bilgi

buyur dinleyici için http://data.flatcast.com/data/objects/FlatViewerSetup501.exe dj ler için http://controls.flatcast-data.com/data/objects/FlatProducerSetup501.exe

Thursday, 3.01.2008, 11:47

HACKER REKOR DENEMESI

yerim ben o hackeri gelsinde alsın bakalım admin@yarenfm.com görelim listemdekileride alsın benide alsın

Wednesday, 19.12.2007, 18:53

İyi Bayramlar

YarenFm yönetimi ve üyeleri olarak allaturka yönetimi ve üyelerinin kurban bayramını kutlar sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.

Friday, 30.11.2007, 15:03

AcİLL LüTFeN :( EDIT: DJ ismi degisebiliyormu ?

arkadaşlar aslında flatcastta söyle bir olay var her dj kendi nicki ile yayın yapabiliyor ama bu yeni sürümde denemedim yeni sürümde oluyormu denemedim daha önceki sürümlerde bu olay mümkündü denemek lazım ben bir deneyim olursa size nasıl yapılıcanı anlatırım :up:

Thursday, 1.11.2007, 09:30

Bazi niklerin dj tarafindan görülmemesi

bütün djlerde aynı şekildemi oluyor yoksa sadece bir dj de mi oluyor diğerlerinde de denedinizmi herkezde oluyorsa genel bir sorun olabilir ama tek bir dj de oluyorsa dj den kaynaklanan bir sorun dur aktivex denetimini yeniden yüklesin ekran kartı driverini kontrol etsin yada kaldırıp yeniden kursun javayı kontrol edip kaldırıp yeniden kursun bu şekilde bir sorunla ilk kez karşılaşıyoruz genel bir sorun olduğunu sanmıyorum

Monday, 24.09.2007, 11:19

Derya Fm'in Verdiği İndexi Kullanıyorum Ordaki Butonların

bana gönder index ini de bakim admin@yarenfm.com ekle gel sorunun neyse halledim

Monday, 24.09.2007, 10:26

Besiktas-Temasi i-REM'den (Flatcast Preset)

güzel bir tema i-rem emeğine sağlık tebrik ediyorum

Sunday, 23.09.2007, 11:50

Derya Fm'in Verdiği İndexi Kullanıyorum Ordaki Butonların

öncelikle acele etmiyceksin bu gün pazar herkez istirahatte yatıyor biraz bekle simdi sorununa gelince index i görmedigim icin bir sey diyemiycem derya fm den yardım alabilirsin ayrıca front page gibi web editörlerinden bir tanesi ni kullanarak düzenleye bilirsin iyi forumlar

Wednesday, 12.09.2007, 08:51

Misafirlere chati kapatmak , özel mesaji kapatmak

Alıntı sahibi ""dilara"" Arkadaşlar bu bilinen ve herkesin bildigi problemlerin çözümü teşekkür ederim. Fakat bunları nasıl çözeriz. 1. Siz guestleri kapattınız ve sistem kapalı, adam girip tüm yazıları okuyor ve Dj e ekranda yazılanların ne oldugunu söylüyor. 2. Sistemde kimse görünmüyor fakat adam girip hiçbir nic kullanmadan direk yazıyor ve sistemde dinleyen sayısı 12 diyelim ama 13 üncü kişi hem yazıyor nic ve dinleyici sayısı artmıyor ve herkesin adına girip yazabiliyor. Kapatın yasaklayı...

Sunday, 22.07.2007, 14:19

Gamzeler ( Flatcast Temasi )

Alıntı sahibi ""LOST37"" harika emeginize saglik LOST37 kardeş siz adamı verem etmeyemi uğraşıyorsunuz ne bu ya 4 tane peş peşe mesajler hic biride gereksiz harika emeginize saglik harika emeginize saglik harika emeginize saglik bu ansıl bir anlayış tarzı anlamıyorum kardeşim burası bir paylaşım sitesi ve böyle gereksiz mesajlarla doldurmayın birazcık saygınız olsun insanlara amacınız nedir anlamıyorum :x

Sunday, 22.07.2007, 13:54

FLATCAST SIFREMI NASIL DEISTIREBILIRIM BILEN WARMI ACABA =)

Alıntı sahibi ""Aslanbey"" bana yardımcı olacak bir arkadas yokmuuuuuuuuuuuuuuuu bak kardeşim hala başkalarının mesajlarının icerisinde kendine cevap arıyorsun söyle bir bak bu konuya mantık varmı bu sorduğunda senin yaşın kaç 2,5 mu aptal saptal hareketler yapma kendine yeni bir başlık aç ve sorunu orda sor sen ne konuda yardım istiyorsun diger taraftada aynısını yapmışın senlemi uğraşıcaz adam gibi sor sorunu al cevabını kimsenin de sinir katsayılarını arttırma ok

Sunday, 22.07.2007, 13:49

Flatcast Radyom (sorun halloldu) ilgili dostlara teşekkürle

Alıntı sahibi ""Aslanbey"" Yardım edecek arkadas yokmu kardeş 10 dakika içerisinde 3 tane peş peşe mesaj atmışın bekliyceksin burda herkez senin soru sormanı bekleyemez boş olan biris bakar ve cevaplar acele etmiycekisn hem bir de yanlış yere mesaj atıyorsun yeni bir başkıl altında açman gerekir başkasının mesajının icerisinde sorarsan kimse cevaplamazda bakmazda

Friday, 13.07.2007, 15:06

flatcast yeni sürüm 4.16 sorunları

cihan senin admin sifreni bilen birisi silmis anladıgım kadarı ile yeni bir sid ac ce yayınını onda yap sitenede yeni sid numaranı eklemen gerekmetedir ayrıca konuyu yanlış bölüme açmısın bir dahakine dikkat edersen sevinirim eger isin icinden cıkamazsan admin@yarenfm.com <----< msn adresim ekle gel ben yardımcı olurum

Wednesday, 11.07.2007, 21:36

Flatcast Radyom (sorun halloldu) ilgili dostlara teşekkürle

bölye bir olasılık olamaz 1 yılı doldurunca kapanma diye bir sey söz konusu degildir yıllarca kullanılan radyolar var olsa onlarda kapanırdı senin sorunun net anlşamış değilim detaylı yardım etmek isterim sana msn adresimi ekle görüşelim admin@yarenfm.com <----< msn im ekle görüselim edit: arkadaşlar yukarıdaki arkadaşımızın bilerek yada bilmeyerek onu kendiside bilmiyor dj leri sanırsam adminden yayın aldıkları icin radyoyu silmisler yeni radyo kuruldu umarım böyle bir soru ile karşılaşmayız bi...

Wednesday, 11.07.2007, 21:00

kadın

güzel olmuş emeğine sağlık başarılarının devamını dilerim

Friday, 6.07.2007, 09:26

winamp yayınını düzeltemek

öncelikle şunu sorim sana senin o winamptan yayın yapan arkadaşın winamp ı mikser olarakmı kullanıyor yoksa winamp üzerindenmi yayın yapıyor bunu iyice bir öğren eğerki winamptan dinletiyorsa o arkadaşının winamptan yayın yapan başka bir radyosu vardır onun icinde winamp radyosu alıcaksın http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3761&highlight=winamptan+dinletme <-----< flatcastı winamptan dinletme http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1635&highlight=...

Tuesday, 3.07.2007, 18:36

SORUNUM VAR YARDIMCI OLUN LUTFEN

sanırım senin sorunun pc ile ilgili ekplorer hatasi veriyor yanpan gereken işlk öncelikle 4.15 yada hangisini kullanıyorsaln artık 4.16 kaldırıp yeniden yükle birde dinleyici olarak girdigin zaman gene kapanma hatasi veriyormu? ayrıca explorer de yapıyorsa sadece eger fre fox yada opera kullanmayı dene cevabını bekliyorum dene bunları bi

Monday, 2.07.2007, 15:57

Flatcast 4.16.29 Beta nin özellikleri

Alıntı sahibi ""ladykiller"" Alıntı sahibi ""papatyam~fm"" temizlik olmadıgı icin ne kadar yazarlarsa yazsınlar tekrarlanmıyor denildi ama malsef yazılar tekrarlıyor ve örnegin kıramadıgımız arkadasımızın birisi yanlıslıkla bir yazi yazdi yeni gelenler özellikle tr karaktr desteklemedigi icin anlamsiz yazilar yazabiliyor yada istemeden argo yazabiliyor o sebepten dolayi temizleme sansımız olmadıgı icin temizlk eklenmeli Ali abimin Dedigi gibide sorun bu ! Selam papatyam bende 4.16 dan yayin yap...

Monday, 2.07.2007, 12:46

peminis okuman yazman yoksa eğer kendinde insanları rencide edecegine hatalı yazılar olabilir bir çok kişi artık bakmadan on parmak yazmaya çalışıyor klavye hatası olabilir hem biz bunun takibindeyiz zaten yazan kişilerle sürekli irtibat içerisindeyiz ve hataları biz bildiriyoruz onlar da değiştiriyor inan şuna senin aklının ermediği kişilerle irtibat içindeyiz vede bizim istediğimiz özellikler üzerine yoğunlaşılıyor allına gelemiyecek özellikleri biz sizler için eklettirmek istiyoruz örneğin: y...

Sunday, 1.07.2007, 21:48

arkadaşlar yeni sürümün bazı sorunlarını tespit ettik zaten bu beta deneme sürümü olarak çıktı yeni sürümde bu hataları kaldırıcaklar o yüzden bu başlık altında sorunlarınızı ve sorularınızı bildiriniz 1. sorun dj devrinde yayın bölünüyor. yani bir dj yayında iken diger dj yayını almaya kalktıgı zaman yayını alıyor fakat diger dj yayından düsmüyor dinleyicilerde bölünüyor bazan yeni gelen misafirler eski dj ye gidiyor bazende yeni dj ye gidiyor eski dj yayını düsürdügü zaman tüm dinleyicilerde d...