Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 2.01.2014, 19:50

Yazar: MERTCANBEY52

Simdi Suanda Ne Yapmak Isterdin.. ? Icinden Gecen Nedir ..

canimdan cok sevdiğim sevdamin kollarinda olmak isterdim ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Wednesday, 22.06.2011, 10:02

guest ve gast konusuna aciklama

belcika ve hollandadan flatcast radyolara giris yapanlar guest olarak gorunur almanya ve avusturyadan giris yapanlar gast olarak gorunur

Thursday, 3.02.2011, 11:56

Sarkilar cok hizli caliyor [edit]

slm thesprit nickli kardesimizin sorusuna cevap ayni sorun bendede var sorunuzun sebebi sunlar internet hiziniz dusuk diyeceksinizki alakasi ne bence sizde microfonlu webcam yuklu eger yukluyse webcam programi silin sorun ortadan kalkacakdir cunki kullandiginiz webcam icin guclu net gerekiyor kisacasi 2 secenegin var 1 webcamsiz microfonsuz yayin 2 guclu internetiniz olmasi gerek

Sunday, 7.11.2010, 11:16

THOMSON Speedtouch780v6 veya Speedtouch706 MODEMLERDE PORT ACMAK

bende thomson 706 modem var . portu acacam diye akla karayi secdim 3 hafda sonunda basarabildim portu acmayi. nerdeyse yeni degisik marka modem alacakdim bu modemlerde portu acmak iki adimla gerceklesiyor eger yinede portu acamayan olursa hersekilde yardimci olabilirim turkiyeden kardeslerimizin cogu yabanci dil bilmedigi icin tarifi tam acik ve net yazacam yalniz port acacak olan kisi lutven acele etmeyeceksin sakince panik yok ben hep burdayim anladigim her konudada siz kardeslerimin yaninizda...

Saturday, 29.05.2010, 22:39

tesekkur

ellerinize saglik super tema yapmissiniz