Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 12.09.2007, 23:07

Yazar: aloneboys

Eğer bir çocuk....

ewt çok güsel bi yası paylasim için tsk.ler...

Sunday, 17.06.2007, 20:42

Senİİİİİİİ Sevİyorummmmmm

eline sağlık çok güzel olmus tskler paylasim için....

Sunday, 22.04.2007, 18:14

YASANMIS BIR HIKAYE BU ARKADASLAR; ÖYLE GÜZEL KI

paylasim için sagol ablacim ben bunu okumustum ztn ama bidaha okudum çok güsel yaaa...

Thursday, 5.04.2007, 19:45

Ucurum...

Biras uzun ama bence okumaya değer... Simdi yine benden cok uzaklardasin Ellerin onun ellerinde.. Gözlerin onun gözlerindedir.. Bense yapayalnizim.. Simdi bana cok yabancisin Cünkü sen baskasininsin.. Seni yanimda görmeyi o kadar cok isterdimki.. Ama mümkün degil artik.. Simdi baskasinin kollarindasin.. Bense burda sensizim.. Seni yanimda görmeyi o kadar diledimki Allahim yazmamis kaderime .. neyleyim? Simdi onu mutlu edeyim derken Kendini mutsuz ediyorsun Hata sende iyi biliyorsun.. Bensiz send...

Saturday, 24.03.2007, 23:31

küçük serçeydim......

Bir küçük serçeydim avuçlarına konan, Bekledim tutmanı, tutup kalbinin kafesine koymanı. Önce yaklaştırdın dudaklarına öptün hızla çarpan yüreğimin üstünden Titrediğimi farkettin sarıldın sıkı sıkı Sonra bıraktın uçayım yeniden diye Uçtum bir süre, aradı yüreğimin tam üstü dudaklarını Döndüm, kondum yine avuçlarına Bekledi yüreğimin tam üstü yine öpesin diye Bu kez farketmedin titrediğimi, öpmedin hızla çarpan yüreğimi Aldın bıraktın alelade bir masa üstüne Gözlerim dokunsun istedim gözlerine G...

Thursday, 15.02.2007, 17:57

MUTLU YILLAR SEVİLAYIM

ablacim dogum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.....

Sunday, 14.01.2007, 09:47

Cocuklugumu özlüyorum...

güsel paylasim tsk.ler........

Friday, 12.01.2007, 17:14

Dogum günün kutlu olsun Sercan

tsk.ederim ins burda sizlerle uzun yıllar gerçirme dilegiyle... çok tesek ederim....

Thursday, 11.01.2007, 18:44

Hissetmen İcin..

"Bir sızı var içimde...Uzun bir süredir bu böyle... Tarif edeyim istedim Sana...Hissedemeyeceğini Bile Bile..." Önce ellerini soğuk suyla yıka... Aynaya baka baka... Yokluğumu anlaya anlaya...! Buz gibi oldu değil mi? Üşüdü mü için de, Ellerin gibi? Benim senden gittiğimi... Anlayabildi mi yüreğin,benim gibi? Üşüdüyse ellerin tamam... Şimdi bir bardak sıcak çay al,Cehennem gibi... Onu iki elinle tut ısınacak gibi... Peki şimdi nasıl? Yandı mı elin? Benim de işte öyle sızlıyor içim... Her saniye ...

Monday, 11.12.2006, 18:56

BİLSEYDİM SEVERMİYDİM

BİLSEYDİM SEVERMİYDİM Ben seni tanıyana dek yaşamıyormuşum.O dinlediğim aşk parçalarının ne demek istediğini seni tanıdığımda anladım.Meğer bütün şarkılar aşk üzerine yazılmışta haberim yokmuş..? Çünkü ben hiç aşık olmamıştım be... Hayatta tek sana aşık oldum.Bir tek seni sevdim bir tek seni sevdiceğim.. Meğer sen bunu bilememişsin ..Sen beni tanımamışsın.. Benı bırakıp gittin ya.. Arkanda ne bıraktığını biliyormusun ? Yıkık bır hayat,yıkılmış beni bıraktın...Nasıl kıydın vefasız NASIL !... Oysa...

Monday, 11.12.2006, 18:46

Çünkü Sen İstanbulsun Sevgili

Sessizliğinde Çığlık atan Yüreği değil bir vapurun. Kadranında tekleyen Şu ömrüm akrep Elinde ki Yelkovana düşman. Sebebim olursa, Korkumdan değil ölmek, Sabahını göremem aşık olduğum yerlerinin, Korkarım bilirsin çıplak teninden... Herkes sana aşık olur, Ben sarhoş, Herkes bir bölgeni sever, Ben tamamını. Öyle ki, Gözlerin Üsküdar olmalı Kirpiklerin Beşiktaş. Bir bahar yağmuru gibi inmeliyim, Yüzündeki yolundan. ....Ve kalbin Fatih olmalı, Geçmeliyim bir damlasıyla yakınından. Dolanır ayaklarım...

Monday, 11.12.2006, 18:44

BiLirmisin?

BiLirmisin? Tam sInIrdan kaçarken vurulmak nedir bilir misin? Nöbetçiler ha gördü, ha görecek Parmaklarının ucu dikenli tellere değdi değecek... Ama... Bir adım daha atamazsın. Uzanıp tutamazsın; Göz pınarlarında donup kalır hayallerin Planların, kaçışın, kurtuluşun Ve deler sevgi dolu yüreğini Sevgi bilmeyen bir kurşun... Bir okyanus da boğulmak nedir bilir misin? Batan bir gemiye el sallayamamak, Oturup ağlayamamak, Birkaç kulaç ötedeki Bir tahta parçasını tutamamak, Nedir bilir misin? Sevmek ...

Monday, 11.12.2006, 18:43

GÖNLÜMÜN SEVGİLİSİ

GÖNLÜMÜN SEVGİLİSİ Gönlümden yüreğime aktın bir kere sevdim de sevgimi sana veremedim. Neyazık ki ben yolu yarılamıştım sense yolun başındaydın. Olmazı aşkı yaşamıştım ben sende. Oysa o kadar istedimki seni seninle yaşamayı. Kimin ne dediğini duymadan aldırmadan seni seninle yaşamayı. Ama sen bende hiç olmadın ki. Hep bir adım uzaktın bana biliyordum kalbimin kapılarına zincir vurmuştum. Benim sevgim yetmedi yetemedi kalbini sevgiyle doldurmaya yada istemedin yada korktun sevdiğim beni sevmeye. ...

Monday, 11.12.2006, 18:42

Sen Nesin

Ne sensiz yaşanır, ne de seninle Baldan tatlı; zehirsin sen bana Sonumuzu yazarsın kendi elinle Kızgın çölsün; nehirsin sen bana Seni çözmek: imkansız. Bir bilmece... Seni görmek: kapkaranlık bir gece... Seni sevmek: ızdıraplı işkence... Başımın sultanı; esirsin sen bana Sen cilvesin, sen işvesin, sen nazsın Sen baharsın, sen kışsın, sen yazsın Sen gönlümdeki sevda, sen hazsın Bin bir türlü duyguyu verirsin sen bana

Monday, 11.12.2006, 18:34

Ağlatan Gülmez

Ağlatan Gülmez Hayat bir yolculuk, insan yolcusu, Mutluluk kullara, gönül uykusu, Elde etmek zordur, onu doğrusu, Kaçarsa elinden, bir daha dönmez, Unutma bu sözü ; “ağlatan, gülmez” Denmiş ; “rüzgâr eken, fırtına biçer” Akıl gelir başa, iş işten geçer, Bilenler kem sözü, demeden seçer, Çıkarsa dilinden, bir daha dönmez, Unutma bu sözü ; “ağlatan, gülmez” Bilmem lâzım deyip, her şeyi sorma, Kabullen kaderi, kafanı yorma, Sevdiğini sakın, incitme kırma, Bıkar ise senden, bir daha dönmez, Unutma b...

Monday, 11.12.2006, 18:32

HaYaT

Öyle bir hayat yaşıyorum ki, Cenneti de gördüm, cehennemi de Öyle bir aşk yaşadım ki, Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım. Öyle bir rol vermişler ki, Okudum okudum anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde, Hem kızdım hem güldüm halime, Sonra dedim ki "söz ver kendine" Denzileri seviyorsan, dalgaları da seveceksin, Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin. Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, ...