Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 16.07.2009, 16:19

Yazar: huntertr

Masum Melek

spr (Arkadaslar ben nasıl yenibi baslıkta konu accam)

Thursday, 16.07.2009, 16:15

Susuyorum (2 FCP Tema)

cidden cok güzel emegine sağlık (Arkadaslar ben nasıl yenibi baslıkta konu accam)

Sunday, 7.06.2009, 20:15

ram alıcam ama mhzsini falan bilmiyorum

hımmm yani benim diger ramide cıkarmam ve direk 2 gb almammı mı söylüyorsun

Sunday, 7.06.2009, 19:45

yaptım indirdim onu baktım hatta ama hangi secenekte mhzsi yazıyo hangi secenkte ddrsi yazıyo onu bilmiyom bu konularda hiç bilgim yokta k bakmayın

Sunday, 7.06.2009, 19:39

ya benim bilgisayar cift cekirdek 2 tane 256lık ram wardı ama biri arıza yapmıs onu cıkardılar o yüzden sadece bi ram kaldı 256lık bende simdi bi tane daha alıyım diyorum cok kasıyo cunku pc o yuzden internetten buldum baya program wardı arstırdım bilgisayarımın özelliklerini ama hangisi mhz hangisi ddr cinsi onu bilmiyorum

Sunday, 7.06.2009, 19:33

peki bu anakartın neleri kaldırcagını falan nasıl bilcez yadi ddr mi ddr2 mi mhz si kac onları falan

Sunday, 7.06.2009, 19:21

ram alicamda uyumlu olması lazım ama ben neye bakarak alacagımı bilmiyorum yani alcagım ramin bilgisayarlar nelerinin uyumlu olması lazım yardım ltfen

Sunday, 7.06.2009, 19:19

DJ ISIMLERI

tesekkürler

Sunday, 7.06.2009, 11:06

bilgisayarımda sorun var bilenler lütfen bi baksın

lütfen bakın nolur ya cidden cok acil kesin bi bilen wardır ben hep bu siteden yardım aldım bu konularda

Sunday, 7.06.2009, 07:42

bilgisayarımda sorun var bilenler lütfen bi baksın

bunun yeri burası degil biliyorum ama cok acil yardıma ihtiyacım war bilgisayarıma format attırdım calıstıra cmd yazdıktan sonra ipconfig all yazıyorum sacma sacma seyler böyle eksik yazılar falan cıkıyo napıcam lütfen yardım edin bana

Sunday, 7.06.2009, 07:41

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

bunun yeri burası degil biliyorum ama cok acil yardıma ihtiyacım war bilgisayarıma format attırdım calıstıra cmd yazdıktan sonra ipconfig all yazıyorum sacma sacma seyler böyle eksik yazılar falan cıkıyo napıcam lütfen yardım edin bana

Sunday, 7.06.2009, 07:40

Flatcast Fcp Tema by EviL Colors Tema

Sunday, 7.06.2009, 07:28

Güzel gözlü yalnızlığım-Araba-2 Tema

bunun yeri burası degil biliyorum ama cok acil yardıma ihtiyacım war bilgisayarıma format attırdım calıstıra cmd yazdıktan sonra ipconfig all yazıyorum sacma sacma seyler böyle eksik yazılar falan napıcam lütfen yardım edin bana