Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 25.07.2009, 21:28

Yazar: uzun80

Radyo online durumunu gostermek

Alıntı sahibi ""DjCansu"" Flatcast radyolari icin böyle bir imkan full otamatik olarak malesef yok. nasil full otamatik yok,kusura bakmayin benim anladgim radyoyu actgimizda siteden kendimiz yazi koymammais gerekiyor her seferinde canli yayindyiz diye oylmei yani,radyo acildginda kendiliginden online durmumuzu gosteren kod yok yani,

Saturday, 25.07.2009, 20:56

Radyo online durumunu gostermek

slm arkadaslar radyom acikken sitemde online yani acik oldgunu gosteren html kodu varmiveya sitemde online oldgumu nasil gosterebilirim bana yardimci olursaniz sevinirim

Wednesday, 26.03.2008, 22:07

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

slm arkadslar ben almanyadan mustafa,benim port kapali acmak istioyrum,yazilanlari okudum ama benim modem SPHAIRON TURBOLINK IAD WLAN ama bu modemin icinde fazla ayar yok,firewall port ayarlari falan yok benim onceki modemde vardi soylenenleri yaptim oldu,ama bu alice nin verdgi modem,ben vista kullaniyorum,baska nasil port acabilirm flatcast icin,yardimci olursanniz sevinirim

Saturday, 13.10.2007, 23:25

muzik atlamasi

Alıntı sahibi ""burtay"" Degerli arkadaşim şsarkı atlamasının tek sebebi şarkıların yazı karakterinin uymmasıdır Almanca Xp kullanıyırsan. Bendede aynı sakilde oluyordu ben türkçe karakter olan sarkıyı desktopda degiştirerek yapıyorum mesala türkce akraterler şunlar (ş -ç-ı-ğ) bunları s-c-g-i olarak degisştirince sorun kalmıyor. veya sound mixeri kullanarak yayın yap winap veya media playerden evet halisin ama dedginde bazi sarkilar oyle bende 300 sarki varsa 300 calmiyor hergun calan,turkce ka...

Friday, 12.10.2007, 21:55

muzik atlamasi

Alıntı sahibi ""HayaL GözlüM"" uzun80, http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=5005 Buraya bir göz at muhtemelen olacaktır. hayal onlari onceden denedm olmadi,ama benni dusunup biseyler bakip buldgun icin ayrica tsk

Friday, 12.10.2007, 21:52

muzik atlamasi

tsk arkadaslar ama bastanda soyledim bunlari denedim yani formdaki soylenenlarin hepsi denedim iyi takip ediyorum,ama sistemi geri yukleme veya format atmak istemiyorum,bunlarin disinda belki baska alternatif var diye umit ettim ama galiba yok,

Friday, 12.10.2007, 21:14

muzik atlamasi

slm arkadaslar once yoktu hic bu aralar sectigim butun muziklari atliyor,bir suru muzik var dun calarken bugun bitanesi bile calmiyor atliyor,turkce karakterinden degil,mp veya baskaproplemde degil bu baska,sistemde nekadar flatcast activex dosyalari varsa sildim,formdaki butun islemleri yaptim olmadi,tek carem format,ama istemiyorum geri yuklemeyde,bunlardan baska bilgisi olan varsa bekliyorum yardimlarini,internet expora firefox netcape gibi hepsini denedim olmuyor

Tuesday, 28.08.2007, 21:15

webcam

slm arkadaslar benim bilgisayarin webcami calismiyor,binde bir calisirsa calisyor anlayamiyorum,ekranda msn veya baska yerde cam takili gorunuyor,ama gorusmeye baslayinca olmadigini soyluyor,ben hp paviliondv6000 leptop var,vista yuklu kendiliginden tabi,butun hp driverlerinin denedim olmadi,bilgisi olanlardan yardim bekliyorum

Monday, 23.07.2007, 22:41

selam radyoda cam görüntüsünü nasıl yapabilirim

kardes bende o karede acilmiyor,kareye kadar gelmisin helal olsun,baska yardim eden yokmu bize lufennnnnnn

Monday, 23.07.2007, 22:25

selam radyoda cam görüntüsünü nasıl yapabilirim

kardes dedginiz bu seyi ben denedim olmadi , insert >> video tikladigimda acmiyor bunu bi bilenmi,

Thursday, 28.06.2007, 00:50

Bak Mutlaka İşine Yarar

bilmeyen varmi bunu merak ediyorum

Wednesday, 20.06.2007, 23:53

Benden Özeller

eyvallah guzel olmus

Wednesday, 13.06.2007, 01:44

flatcaste temizlik nasil yapilyr temizlik resimlri nsil yükl

ben bu radyo temizligi anlamadim yardimci olrmusun bu carblastar nerde bulamadim lutfen bekliyorum cevabinizipapatyam~fm,

Friday, 8.06.2007, 00:32

Ftp üzeri ücretsiz Web Alani

ben bunu bi turlu yapamiyorum hosting M.S den adres aldim olmuyor neden bilen varmi

Thursday, 7.06.2007, 03:38

kafam karisti.. yardimm helppp

.fcp le indirdigim dosyayi yuklemeden baska formatta actim,bunu nasil tekrar .fcp ye cevirebilirim,tekrar indiriyorum aynisini ama yine yanlis actigim formatta aciliyor hep

Wednesday, 6.06.2007, 22:00

Flatcast icin Port Acmak

peki vistata bu nasil oluyor bilgisi olan varmi,yardimci olmak isteyen varsa bana ulassin lutfen