Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 15.10.2013, 17:12

Yazar: T U R U N C U

Flatcast Radyo İndexi Gri Flashlı

Emeğinize sağlık gri tonda güzel olmuş bana birşeyi hatırlattı

Wednesday, 30.01.2013, 11:46

Google'dan Hacker'lara Servet...

Google hayatının hatasını yapmış )

Tuesday, 15.01.2013, 08:14

Ana Sifre Degismede Sorun

Alıntı sahibi "esalet" sifre yanlis olsa login olamam zaten login olduktan sonra Modify User Record tiklayabiliyorum ve harfleri ilgili kutucuga yazip next ten sonra sifre soruyor. iste oraya da login olurken kullandigim sifreyi kullaniyorum ama * Password incorrect! hatasi veriyor Değiştirmek istediğin şifrenin yanlış olduğunu söylüyor. Flatcastin şifre kurallarına uygun bir şifre oluşturmalısın

Thursday, 29.03.2012, 09:52

Beyaz Gelincik [ Bana Sen Lazımsın ] Flatcast Fcp tema

Ne Yalan söyliyim diğer temalarında hep aynı ton hep aynı şeyleri görüyodum sanki biraz Ama bunlar Çok güzel olmuş gerçekten fazla söze gerek yok emeğine yüreğine sağlık..

Thursday, 8.03.2012, 11:40

Beyaz Gelincik [ Ask Sadece ] Flatcast Fcp tema

Şarkı harika..Temalarda çok güzel tebrikler tabi gri ve turuncu ayrı bi güzel..

Monday, 17.10.2011, 14:34

Radyonun kapalı sayfasına NOT YAZMA

oguzhan01fm Yapmaniz gereken radyomuz suan kapaliidir seklinde png formatinda yazıyı yazıp radyo scriptinin üzerine o resmi koymak (Tabi bu işlemi herhangi bir webtasarim programında ''örn: webpagemaker '' yapabilirsiniz)

Friday, 7.10.2011, 01:10

En son ve en çok hangi Takımın ismi yazılacak :)

╔══╗ ╚╗╔╝ ╔╝(¯`v´¯) ╚══`.¸Galatasaray

Friday, 7.10.2011, 01:02

Anlamlı Sözler

Ağladum ben haçen kimseler yokmidur habire oynayiler kalbumle..Sevgi bağa çokmidur.Tabancami çekezeum kendimi furacaum gözyaşlarum oldi karadenuz bak içinde boğulacaum.Çok sevdum be uşağum ama sevilmadum.Sevduğum kız nataşamidur nemrutmudur bilemeyrum. Kederun ne olursa olsun Allaha şükredeysun Hamsi değuldur ula karilar attığını hemen tutabilesun.Temelmidur fıkramidur belli değildur.Tek bildiğum uşağum Tüm vatan anadolidur.Kaderuna Ağlamayacasunki Ayağa kalkabilesun ister of ister trabzon rize...

Sunday, 21.08.2011, 10:07

Flatcast İndexHerseyimsin

Güzel olmuş rüzzgar tebrikler eline sağlık ilk başladığın zamanıda biliyorum görünen bi gelişme var emeğine sağlık

Sunday, 7.08.2011, 15:43

Karalama Defteri...

Dün “Canım” olan, yarın düşmanım olamaz benim.Yaşananların hatırı hep saklı kalır,hatırları sorulur selamları hep alınır…”sildiklerim” vardır bir de,onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır,adları anılmaz,hatırları sorulmaz,sadece BEDDUALARIMDIR ! Vicdanla birlikte “şeref” ararım ben sevdiklerimde...Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.Zaman gelir “şeref bilmeyenleride” severim !

Sunday, 7.08.2011, 12:57

012 | Gri Motif | Flatcast Radyo Index

Alıntı sahibi "Masum Masum" bu zaman o boyutta ekran kaldimi ahahah masum benim pc biraz külüstür oldu artık ondan )

Saturday, 6.08.2011, 11:52

012 | Gri Motif | Flatcast Radyo Index

Emeğine sağlık güzel olmuş ufak bi ayrıntıyı belirtmek istiyorum benim ekran 1024x768 piksel bu nedenle indexi sagda görüyorum benim gibi olanlarda muhtemelen öyle görüyordur bilgin olsun

Saturday, 30.07.2011, 00:10

KaRaGöZLü CinGeNeM- kirmizi radyo indexi-karakedi75

Emeğine sağlık karakedi75 tebrikler güzel olmuş bide şu tr.gg yi kullanmasanız )