Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 8.07.2007, 21:46

Yazar: altinediz

Media Playerden Radyo Yayını Yapmak (Resimli)

Valla ben anlamadım ya ıp de tamam ama olmuyor. Aynı hatayı veriyor

Saturday, 7.07.2007, 20:59

Arkadaşlar ltfen acil yardım lazım site yarım kaldı yazılanları yapıyorum ama resim 9 dan sonra bu şlekilde bir hata veriyor. yardım lütfen

Thursday, 28.06.2007, 22:25

Flatcast 4.16.29 Beta nin özellikleri

bence yanlış bir işlem yapmışsın çünkü bende aynı yolla yaptım 4.15 den geçiş tarzında burada anlatılan gibi ama yeni sid falan değişmedi

Thursday, 28.06.2007, 22:20

Tamam şimdi oldu teşekkür ederim. Peki tam sürümü hakkında bilgi alabilirmiyiz çıkma tarihi v.b

Thursday, 28.06.2007, 20:01

Alıntı eger dj x lerse, x lenen kisi sade dj e yazabilir, eger bir dinleyici x lerse, onu ignore almis oluyor, tabiki onun yazdiklarini okuyamaz!!! hayyır anlamadın şimdi zaten dj benim sahibide benim ben yayında iken yani dk iken bir ziyaretciyi x liyorum ama ziyaretci o zaman hiç yazı yazamıyor.

Thursday, 28.06.2007, 15:45

kod istiyormuda bende istemedi sadece tekrar yükle diyorsun yukarıda çıkan satıdan o kadar ben öle yaptım ve yeni sürüm ile yayındayım ben

Thursday, 28.06.2007, 15:41

çıkıyor çıkmaya sen bir yanlışlık yapmışsın sanırım Statistics bölümündeki sürümünü kontrol et belki yüklemeyi yapamamış olabilirsin ama başka bir sorun var aslında veya oonuda ben yapamadım bilmiyorum ama söyleyeyim Alıntı 2.Etap: Mavi kösenin icinde X Yazdiklarini ve yazmis olduklarini sade Dj okuyabilir kişileri x yaptığımız zaman normalde onların yazılarını yani x li olanların yazılarını sadece bizim görmemiz lazım ama sorun su ki x li olanlar hiç yazı yazamıyor bunun sebebi nedir

Thursday, 28.06.2007, 14:33

Merhaba arkadaşlar ben adımları aynen izledim fakat son aşamada yani son yazan yeri tıklayıpda artık yayın aşamasına geçtiğim kısımda bana hata veriyor. bende media11 yüklü. Yardımcı olursanız sevinirim. Sorun nerede?

Thursday, 28.06.2007, 12:20

Tanıtımın Ve bilgilendirmen için çok teşekkürler ellerine sağlık.

Monday, 18.06.2007, 15:39

Flatcast icin Port Acmak

tamam da o doldurulan yerlere modemimde gözüken ıp yi giriyorum zaten ama anlamadım valla

Monday, 18.06.2007, 12:58

Flatcast icin Port Acmak

Merhaba arkadaşlar ben o almanca resimlere bakarak yapmaya çalışıyorum ama ben ağ bağlantımdan ıp adresinde ufak bir oynama dahi yaptığım zaman internet bağlantım gidiyor eğer tekrar otomatike almazsam da geri gelmiyor ne yapmalıyım. Ayrıca benim flatcast 4,15,21 sürüm ama benim satatistic kısmında - veya + nın yanında (ki hiç artı olmadı yapamadım) "!" yok sorun nedir? Yardımcı olurmusunuz.