Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 29.10.2009, 16:22

Yazar: **C@nisi**

Annem

yoruldum annem İçimde Bir Sızı Var, Göğsümde Büyür Anne.. Koskoca Bir Şehirde Yalnızım Yine Annem.. Kavgalardan küslüklerden ikiyüzlü dostluklardan, Yalanlardan çalanlardan.. Yoruldum artık annem.. Bu şehir hüzün kokar, kaybolmuş tüm sokaklar.. Hepimiz yıldız gibi yalnızız.. Yine annem.

Thursday, 24.09.2009, 12:15

winap ve mediyaplayer,den yayin yapma ?

Merhaba ya ben sizlerden yardim istiyecektim umarim yardimci olursunuz Ben winaptan yayin yapmak istiyorum ama birturlu yapamadim yazili olarak konu var ama onla beceremedim bunu bana resimli olarak annlata bilirmisiniz simdiden tesekkürler

Monday, 7.09.2009, 15:48

Guest gelip küfür ediyor

yok öyle birsey guest bloked isaretleyince iceri ne yazi yaziliyor ne gozukuyor belki söyle bir durum vardir guest niki kayit etmislerdir yoksa baska turlu imkansiz bence mesala guestt6532490 yada gast 4321678 sadece bir ornek yoksa öteki turlu gast guest yazamiyor guest bloked isaretleyince

Tuesday, 25.08.2009, 21:59

f5,2 de camara nasil aciliyor

Bilgi icin tesekkurler Cam olayina gelince ben hic cam acmadimki )) bunda birine lazim oldu deneyim dedim onuda beceremedim yada cam acma oyayi uzak birsey oldugu icin ögrenme geregi duy,adim simdiye kadar

Tuesday, 25.08.2009, 11:29

f5,2 de camara nasil aciliyor

Selam arkadaslar Bu f5,2 de camara nasil aciliyor bilgisi olan varmi var ise yardimci ola bilirmi tesekkürler Ekran Görüntüsü birde bunu yanlislikla kayiot et almisim onu nasil kayit ettirmiyecegim yazilari

Monday, 24.08.2009, 17:57

4.15] nasil aktif ederim

Merhaba benim bir sorum olacak yeni versiyondan 4.15] nasil gecegim cok denedim olmuyor ( aktif degil neden acap

Sunday, 9.08.2009, 03:39

XARA 3D RESİMLİ ANLATIM

Bunun ful versiyonu nerde bula bilirim

Friday, 7.08.2009, 01:56

Radyoda özelleri nasıl okuyabılırım

Programin Ismi : Keylogger bunu ben yasadim (( sonra okuyan kisi bunu acikladi (( ve ispatladi (( beynimden vuruldum

Wednesday, 5.08.2009, 19:31

Yanlislikla kapatilan mikser

Bu benim oldugu gibi bir cok kisinin basina mutlaka gelmistir yayinda iken yanlislikla kapatilan mixser nasil geri getiriliyor ?

Wednesday, 5.08.2009, 01:42

Wista radyo sayfalari acmiyor

Ben zaten f5,2 yuklu onu kulaniyordum dun yayini aldim normaldi sonra gece tekrar acayim dedim radyo sayfalarini hic bulamadi beyaz bir ekran bende en son format attim )) derten kurtuldum

Monday, 3.08.2009, 23:56

Wista radyo sayfalari acmiyor

leptopum vista var hic bir radyo sayfasini acmiyor ne yapmaliyim acil yardim

Friday, 31.07.2009, 11:07

kalptan silinir mi dersin

Eline yuregine saglik bayagi etkiliyici bir sir paylasim icin tesekkürler bunun yazari siz misiniz yoksa baskasina mi ait

Monday, 27.07.2009, 22:50

dj mixerde parçalar atlıyor ve çalmıyor

flatin butun dosyalarini bilgisayardan kaldirman gerekiyor yoksa duzelmiyor ayni sorunu ben yasadim sonra flatin dosyalarin konpla kaldirdim pc beyninden siliyon ama yine temizlenmiyor parcalari sistem 32 cok kaliyor silenden sonra bilgisayarinda arat flat yazip onlaridatek tek sil emin ol basarili olucan

Tuesday, 21.07.2009, 10:43

Yapilan Radyo sayfalari

Bunu ben zaten biliyorum disardan gelen bir kisi yada annemiz babamiz teyzemiz yengemis geliyor onlara bunlari anlatmak gercekten cok zor Benim demek istedigim unutulmssa daha hos ve guzel daha cok kulanisli olur

Monday, 20.07.2009, 11:56

Yapilan Radyo sayfalari

yazilarin buyuklugu kucuklu pc ye göre degisir radyo tabiki 600/800 ama sade sayfa tercih etigim icin cok larinda + - yok .(( herkesde almanca yada indilizvce bilmiyorki yaziyi tiklayip buyultsun yinede sagolun

Monday, 20.07.2009, 10:29

Yapilan Radyo sayfalari

Arkadaslar gercekten herkes birbirinden güzel dj sayfalari paylasiyor onlara burdan sonsuz tesekkürler ... Ama ben baska konuya deginmek istiyorum dj sayfasi yapinca eskilerde degil yeni yapilanlarin cogunda kesinlikle yazi büyült yada yaziyi kücült yok + - bunlar olmayinca herkes neti anlamiyoryazilari okumakta zorluk cekiyor bunlarida eklerseniz cok sevinirim kendi adima tesekkürler birde cok renkli olunca yazilarda okunmuyor biraz daha siyah agirlikli olsa daha hos olmazmi ???sade sevenlerde ...